Almanya Aşk Ritüeli

almanya aşk ritüeli

Aşk, hayatımızda yaşamış olduğumuz en değerli hisler arasında yer alıyor. Aşkı hissetiğimiz anda vücudumuzda oldukça fazla değişmeler meydana geliyor, hormonlarımız hızlı çalışıyor ve dışarıya yaydığımız enerjinin niteliği değişiyor. Aşk bildiğiniz üzere son derece önemli bir duygu. İnsan hayatı boyunca birkaç defa yaşayabilse de, zaman zaman ilişkiler sırasında problemler yaşayabiliyor ve bu sorunu nasıl aşacağımız konusunda çaresiz kalabiliyoruz. Bu his, çoğu zaman tarif edemeyeceğimiz, belirli bir şekli ya da rengi olmayan; herkesin farklı şekilde hissettiği bir duygu olarak basitçe tarif edilebilmektedir. Son derece önemli ve dikkate değer bir konu olan aşk, ortaya çıktığı andan itibaren pek çok kişi tarafından hakkında ortaya çok sayıda tez atılan, halen kimyası çözülemeyen ve çeşitli psikolojik araştırmalar ile çözüme kavuşturulmaya çalışan tanımlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aşk Ritüeli Nasıl Yapılır?

Aşk ritüeli, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere oldukça karışık. Hepimiz aşk hayatımızda birtakım olaylarla karşılaşır, ilişkilerimizi bitirebilir, ya da içerisinde bulunduğumuz duruma karşı herhangi bir aksiyon alamayacak seviyeye gelebiliriz. İşte böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığı zaman ne yapılabileceği sorusunun cevabı son derece basit. Çaresiz kaldığınız anlarda, hem kendinizi daha iyi tanımak, hem de aşk hayatınız ile ilgili daha mantıklı kararlar almak amacı ile bu konuda deneyimli ve ehil birinden yardım alabilirsiniz. Profesyonel olarak bu işi yapan birçok uzman olmakla beraber, ilişki terapisi ya da çift terapisi sürekli sağlanan hizmetlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de bu hizmeti satın alabilirsiniz.

Almanya’da Aşk ve İlişki Ritüeli

Almanya’da yaşıyorsanız ve aşk hayatınız ile ilgili birtakım sorunlar yaşıyorsanız, ya da ilişkinizi daha nitelikli kılmak istiyorsanız, çift terapisi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olan Celalettin Salih DOST ile çalışabilirsiniz. Terapiler uzun zaman sürebilmekle beraber, seanslara katılan pek çok kişi olumlu sonuçlar aldığını ve aşk hayatında çok daha mantıklı adımlar atıp mutlu olduğunu söylemektedir. Terapilere yalnız gelebileceğiniz gibi olası bir ilişki içerisindeyseniz, partneriniz ile de gelebilirsiniz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat