Almanya Bebek Ritüeli

almanya bebek ritüeli

Bebek sahibi olmak, hiç kuşkusuz ki birçok çiftin hayali. Bildiğiniz üzere, insanlar soylarını devam ettirmek amacı ile ürerler. Dünyaya yeni bir can getirmek ve ebeveyn olmak bu sebepten ötürü birçok çiftin hayalidir. Bazen çeşitli durumlar sebebi ile gebe kalmak zorlaşabilir, hatta çiftlerin çocuk sahibi olabilmeleri mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda ise birçok çiftin doktora gittiğini ancak çocuk sahibi olmak için herhangi bir engeli bulunmadığı bilgisini alabiliriz. Peki gebe kalmak bazen neden bu kadar zordur? Bunun psikoloji ile bir alakası olabileceğini düşünmüş müydünüz? Psikolojide bu davranışa negatif enerji adı veriliyor. Yapılan araştırmalar, kişilerin yaymış olduğu enerjiler ile çocuk sahibi olmayı zorlaştırabileceğini belirtiyor. Bu sebepten ötürü bebek ritüeli, bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin başvurduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Bebek Ritüeli ve Gebeliğe Hazırlanma Seansları

Gebe kalmak ya da çocuk sahibi olmak, zaten bilindiği üzere fiziksel yetkinliğiniz olmasının gerekliği olduğu bir durumdur. Ancak çoğu zaman, tamamen fiziksel sebepler dolayısı ile çiftler çocuk sahibi olamamaktadır. Bu durumun en büyük nedeni, çiftlerin birinin ya da ikisinin de gebe kalmak hususunda yaymış oldukları kötü enerjidir. Kişiler, yürürken otururken ya da herhangi bir eylemi gerçekleştirirken dışarıya bir enerji yaymaktadırlar. Bilinç altınızda meydana gelen kötü düşünceler ve blokajlar gebe kalmanızı engelleyen hususlar arasında yer alabilir. Bu sebepten ötürü kişinin gebe kalması için psikolojik olarak hazır hissetmesi son derece önemlidir. Bunun yanı sıra anne ve baba adayının doğum sürecine hazırlanması için sağlanan eğitim de bebek ritüelinin doğrudan bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Almanya’da Bebek Ritüeli Seansları

Almanya’da yaşıyorsanız, kendinizi bebek için hazırlamak ve psikolojik olarak gebeliğe hazır hissetmek için seanslar alabilirsiniz. Celalettin Salih Dost, bu konuda size yardımcı olabilecek uzmanlar arasında yer almaktadır. Almanya’da yaşayan pek çok çiftin de seans almak amacı ile başvurmuş olduğu uzmanlar arasında uzmanımız yer almaktadır. Hamilelik sürecini yaşayan çiftler de kendilerini çok daha rahat hissetmek için bu seansları almayı tercih etmektedir. Siz de tercih edebilirsiniz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat