Almanya Bioenerji

almanya bioenerji

Bioenerji kavramı, son zamanlarda oldukça üstünde durulan pek çok kişinin merak ettiği ve üzerinde ciddi araştırmaların sürdüğü konuların başında gelmektedir. Özellikle metafizik alanında bioenerji oldukça önemli olmakla beraber, psikoloji biliminin de ilgi alanına girmektedir. Bu kelime, dışarıya vermiş olduğumuz enerji olarak basitçe ifade edilebilmektedir. Her birimiz dışarıya farklı enerjiler yayar ve kendi enerjimiz ile etkileşim halinde oluruz. Bunun yanı sıra, etkileşim halinde olduğumuz milyonlarca etkileşim alanı daha bulunmaktadır. Aura kavramı, bioenerji ile iç içe olan kavramlardan birisi olmakla beraber, son derece önemlidir. Dışarıya yaymış olduğumuz enerjinin hem bizim, hem de başka insanların hayatlarını etkileyeceğini biliyor muydunuz?

Bioenerji Seansları

Bildiğiniz üzere, elektriksel çekimin olduğu her yerde bir enerji sahası bulunuyor. İnsan da elektron yüklü bir canlı olmakla beraber, sürekli olarak dışarıya enerji yaymaktadır. Dışarıya yaymış olduğumuz enerji bioenerji olarak adlandırılmakta ve vücut içerisinde bir güç mekanizması yaratmaktadır. Bu kavram, oldukça önemlidir. Dışarıya vermiş olduğumuz enerji ile bir başkasına iyi hissettirmek mümkündür. Dışarıya vermiş olduğumuz enerji ve çekim alanı olan Aura’mız ile her birimiz farklı canlılarız. Bioenerji seansları sırasında kişinin kendini tanıması ve enerjisini güçlendirmek için çalışmalar yapılmaktadır. Dışarıya vermiş olduğumuz enerjiler, niteliğine göre yine bize aynı şekilde iyi veya kötü olaylar olarak geri dönebilmektedir. Danışan bu seanslar sırasında bilgilendirilmekte, kendisini tanıması için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Bu seanslar, Türkiye’de henüz yeni gelişim alanı bulmakla beraber Avrupa’da ve özellikle Uzak Doğu Asya’da son derece yaygındır. Kendinizi tanımak için gerçekten iyi bir yol olarak düşünülebilmektedir.

Almanya’da Bioenerji Seansları

Almanya’da bioenerji seansları oldukça önemli olmakla beraber, enerjisini güçlendirmek; bağışıklık sistemini yenilemek ve kendini çok daha mutlu hissetmek amacı ile birçok kişi bu seanslara katılmaktadır. Almanya’da bioenerji ve Aura seansları denildiğinde akla ilk gelen isimlerden bir tanesi de Celalettin Salih Dost’tur. Siz de bioenerji seanslarına katılabilir, hem kendinizi tanıyabilir hem de alacağınız destek ile dışarıya nasıl olumlu bir enerji verebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Hizmet için iletişime geçebilirsiniz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat