Almanya Hamburg Medyum Hoca

Almanya Hamburg Medyum Hoca

Hamburg’un eyaletleri ve illerin’de vatandaşlarımızın Hamburg’da medyum hoca’ya manevi sorunları sebebi ile yüz yüze görüşerek danışmanlık almaktadır. Sorunlar sadece Hamburg’da medyum hocaları enerji çalışmalarıyla çözmek yeterli olmayabilir sorunları için ayrıca psikolojik destek almaları gerekir. Medyum, ilmi konularda hizmetler verirken sorunları dinler çözümünün büyü yada benzer çalışmaları olucağı konusunda kanaat getirebilir. Hamburg Türk medyum hocalar, sizlere her sorunun öncesin çözüm üretmek için mutlaka bakım adı verilen danışmanlık yapar.

Medyum Bakım yapmadan önce sizlere anne adı, baba adı, yaş, isim ve fotoğraf ister , sizin gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda ebced değerlerini hesaplar çıkan hesaplamaya göre yorumlama yapar. Hamburg’da medyum kitap açmak yerine büyü’de kullanılan negatif enerjileri davet ederek sizlere bakım yapabilir, sizlere gelecekten bilgiler verir fakat sakın buna inanmayınız. Medyum’lar büyü işi ile uğraştıklarında negatif enerjilere hizmet etmekte görevlendirme alabilir.

Almanya Hamburg Gerçek Medyum Hoca

Hamburg’da gerçek Türk medyum ulaşmak son dönemde epey zorlaştı. Türk insanı gurbette ilim ve irfan sahibi hocalara ulaşırken ehli sünnet uygun hareket etmeyen medyumlara rastlayabilir. Zor durumda kalan insanımızın ihtiyacı gidermek adına medyumlar ikiye ayrılır.Büyü yapmayan gerçek medyum ve Büyücü medyum olarak tanımlayabilir.Sizlere dinimize uygun olmayan büyücü medyumlar destek almak yerine ehli sünnet büyü yapmayan gerçek hoca’dan destek alabilirsiniz.

Almanya Hamburg’da İyi Medyum Hocalar

İyi bir Medyum sizlere göre garantili büyüler yapan kişiler olarak tanımlama yapabilirsiniz. fakat Türkiye’de medyum hizmeti verenler bilimsel olarak Büyücü olarak kimlik kazanmış. Dünyada iyi bir medyum tanımı yaparsak, Telepati gücü yüksek ve bilinmeyeni bilen adlandırabiliriz. İyi medyum, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Sevgiliyi Geri getirme büyüsü, Papaz Büyüsü ve Muska görünümlü Büyü çeşitlerinin çalışma yaparken yanlış olduğunu ve garanti veremeyeceğini Allah şirk koşulduğunu Hamburg halkina ve Hamburg Türk insanımıza ifade edebilecek cesareti vardır.

Almanya Hamburg Türk Medyum Telefon Numarası

Almanya Hamburg’da Yabancı medyumlar olduğu gibi Türk insanı kendi insanı olan ilmi konuda gerçek medyum ve kaliteli hizmet veren Gerçek Türk Hocalar başvurmaktadır. Sizlere Büyü yapmayan ve temizleme konusunda hizmet veren Metafizik uzmanı olan Celalettin Salih Dost ulaşabileceğiniz. Gerçek medyumlar ile benzerliği bulunan dinimiz ve kanuna aykırı çalışma yapmayan uzmanı araştırınız.

Almanya Hamburg ayın belirli dönemler’de Hamburg’da Cse Familienberatung şubesinde Danışmanlık ve seans uygulamaları yapmaktadır. Uzman metafizikçi yoğunluk sebebi ile randevu alarak hizmet vermektedir.

Sizler araştırma yaptıktan sonra sizlerce uygunsa Hamburg veya İstanbul’da subeleri olan Cse Danışmanlık Merkezi isimine özel randevu talep edebilir. Hamburg yüz yüze yada uzaktan online görüntülü bakım gerçekteştire bilirsiniz.

Bizlerden randevu alabileceğiniz telefon numaraları ve birebir iletişim kuracağınız açık adresimi için tıklayınız

Hamburg Medyum numaraları araştırırken yazımızı okumayı unutmayın sizler için manevi konuda destek olup kesinlikle ilim sahibi olmayan sahtekar medyumlara karşı uyarmaktır.

“Almanya Hamburg Medyum Hoca” üzerine 20 yorum

 1. Selamlar ben uzaktan termin almak istiyorum. Eski erkek arkadaşımın bilgileri var. Yerinize gelebilme durumum maalesef yok. Oyüzden uzaktan online termin almam lazım. Onun bana geri dönmesini istiyorum inş hocam bu konuda bana yardımcı olabilir. Sağolun.

  Cevapla
  • Merhaba, hocanın asistanıyım ben, bizlere +49 163 9110569 numaralı Almanya hattımızdan ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla
 2. Hocam size minnettarız iyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdık. Sizin sayenizde eşimle barıştık. Çocuklarım da mutlu eşimde çok mutlu. Yaptığınız işlemler güzel bir zamanda tuttu. Gerçekten pek umudun yoktu. Ama şuan herkes çok mutlu. Size binlerce kez şükran olsun hocam.

  Cevapla
 3. Merhaba Celalettin bey acaba bu sene hangi zamanlarda Essen şubede olacak? Bir yakınıma termin almak istiyorum. Gelmişken hocamızı da tekrar görmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler

  Cevapla
  • Merhaba Nurda hanım hocamızın Essen takvimi ve detaylı bilgi için numaralarimizdan arayabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

   Cevapla
 4. Hocam selamın aleyküm ben Ahmet. Allahın izniyle ben iyileştim. Biliyorsunuz hiç inancım yoktu iyileşeceğime ama size inandım ve güvendim. İyi ki inanmışım. Bende tavsiye etmek istedim sizi. Benim üzerimde büyü vardı. Hemde çok eskiden beridir tekrar eden bir büyüydü. Kendimi neredeyse intihara kadar sürüklemişti beni. Allah sizden razı olsun Celalettin hocam. Şimdi üzerimde büyü de yok herşey çok güzel gidiyor. Essene geldiğiniz zaman mutlaka ben sizi ziyarete geleceğim. Saygılarımı yollarım size inş.

  Cevapla
 5. sevdiğim kişinin geri dönmesi ve beni sevmesi için yardım almak istedim. bu konuda sadece insanların yaptığı yorumlardan yola çıkarak termin aldım. görüştükten sonra güvenilir olduğunu anladım. buraya da yapılan yorumların doğru olmadığını sanıyordum ancak anlatıldığı kadar iyi bir hocaymış gerçekten. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 6. Sadece termin de bile profesyonel anlamda hizmet veren tek hoca. Bu konularda destek almak isteyenler düşünmeden görüşebilir.

  Cevapla
 7. eski eşim tarafından soğutma büyüsü yapılmıştı bana. hiç bir işim gücüm rast gitmiyordu ayrıca yeni eşimle de aramız sürekli bozuluyordu. başka hocalarla da görüştüm. celalettin hocayla da tavsiye üzerine termin aldım. telefondan görüntülü görüştük. hoca çok yardımcı oldu. önce üzerimde olan büyüyü bozdu sonra da koruma gibi bişey yaptı. eşimle de aram yavaş yavaş düzelmeye başladı. herşey yoluna girmişti. hocama saygılar.

  Cevapla
 8. Dünyanın neresinde olursanız olun farketmez iyi bir hocaya denk gelirseniz herşey istediğiniz gibi olur. Salih hoca da ilmi açıdan her konuda size yardımcı olabilecek çok iyi bir hoca. Ne sıkıntınız olursa olsun size yardımcı olur. Umarım destek almak isteyen herkes Salih hocaya denk gelir.

  Cevapla
 9. Niendorf’da yaşıyorum. Salih hocayla bir tavsiye üzerine görüştüm. 15 yıllık evliyim, eşimle sıkıntılarım oluyordu. Salih hocayla görüşmeden önce eşimle ortalama son 5 ayımızda beraber olamıyorduk. Kendisi benimle uyuduğunda asla rahat edemiyordu. Sürekli korktuğunu, başının ağrıdığını ve yorgun olduğunu söylüyordu. Salih hocam ilmi bakım yaptı. Evimize büyü yapıldığını söyledi. Çalışmalara başladık. Sağolsun Salih hocam bana çok yardımcı oldu. Ne söylesem hakkını ödeyemem. Saygılar.

  Cevapla
 10. Hocam bir arkadaşım sizden destek almış ve memnun kalmış. İnşallah Hamburg’a geldiğinizde termin alacağım sizden.

  Cevapla
 11. Bende Salih hocamı internetten araştırdım yorumları görerek hocayla görüştüm. Evimde muska bulmuştum. Görüştüğüm bazı hocalar oldu ancak güven vermedi. Salih hocayla da telefondan görüntülü görüşmüştüm. Evimde olan muskanın ve hanemizde ki sıkıntılardan kurtulmama yardımcı oldu. Gerçekten memnun kaldım. Destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 12. Salih hocamı aşk ve bağlama büyüsü için araştırmıştım. Birini okadar çok seviyordum ki aklıma büyüden başka çare gelmedi. Daha sonrasında sağolsun hocam büyüden daha hayırlı bir uygulama yaparak onun bana yakınlaşmasını sağladı. Sizde aşık olduğunuz kişinin size bağlanmasını istiyorsanız Salih hocadan destek alabilirsiniz. Sevgiler.

  Cevapla
 13. Ben henüz Celalettin Salih hocayla görüşmedik ancak nereye baksam bir çok insanın onun hakkında yorumu var. Yurt dışında da yeri olduğu gözüküyor. Yakın zaman da bende randevu almayı düşünüyorum. Eğer memnun kalırsam buraya tekrar yazarım. teşekkürler.

  Cevapla
 14. Ben hamburg yakınlarında yaşıyorum. Geçen sene salih hocayla essen şubesinde termin alıp görüşmüştüm. Kendimle ilgili çok sıkıntım vardı. Kimseye de güvenmiyordum haliyle. Hocadan destek almak için baya araştırdım. İsteğim yüz yüze görüşmekti tabi. Sağolsun kendisi sıkıntılarımla çok ilgilendi. Hala kendisini tanıdığım insanlara öneriyorum. Geçerken iyi bir hoca ile görüşmek istiyorum tavsiye ediyorum. Şuan hamburgta da kurumu var artık. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Sevgiler saygılar.

  Cevapla
 15. Merhabalar, ben sizi bir arkadaşım vesilesiyle araştırıyorum. Kendisi çok memnun kalmış. Şuan Essen yakınlarındayım sizinle görüşmek istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen. Teşekkürler şimdiden.

  Cevapla
 16. Merhabalar, isim vermek istemiyorum Hamburg’tan yazıyorum ancak buraya tavsiye etmek için yorum yazmak istiyorum. Gerçekten iyi bir hoca ile görüşmek isteyenlere önerimdir. Benim oğlum 24 yaşında ve 5 senedir yolunda gitmeyen artık ailecek bizi hüsrana düşüren şeyler yaşadığını ve hissettiğini söylüyordu. Günün 2 3 saatini banyoda geçiriyor ve bizimle iletişimi çok kısıtlıydı. Zaten daha çok banyoda kendi kendine konuştuğunu duyuyorduk. Yıllarca psikiyatrise gittik ancak faydasını göremedik. Celalettin hocayla 2 ay boyunca görüştüm oğlum için. Oğlum yavaş yavaş banyodan uzaklaşmaya ve bizimle vakit geçirmeye başladı. Şuan oğlumun bazı takıntıları dışında bişeyi kalmadı. gerçekten Celalettin hocaya sonsuz teşekkür ediyorum. Ve iyi bir hoca arıyorsanız samimiyetle söylüyorum ondan destek alın. Saygılar.

  Cevapla
 17. Gelinimle oğlum boşanma aşamasına geldiler. Hocamla görüntülü görüştüm. Kendim Avusturya da yaşıyorum. İnşallah kendisini görmek nasip olur. Salih hocamda bin kere razı olsun, oğlumla gelinimin arası düzeldi. Sağolun hocam.

  Cevapla
 18. Sizlere ne kadar şükretsem azdır. Ciddi anlamda işlerim kötü giderken üzerimdeki bağlama büyüsü bozduktan sonra işlerim açıldı teklifler gelmeye başladı.Hamburg tekrar geldiğinizde ilmi bakım yaptırmak istiyorum. İyiki varsınız hocam

  Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat