Almanya Kurumsal Danışmanlık

almanya kurumsal danışmanlık

Hayatımızda pek çok önemli olaylar yaşarız ve her birimiz farklı şekilde tepkiler veririz. Günlük hayatımızda insan ilişkileri ve stres üst üste gelince üzülebilir, böyle bir durumda ne yapacağımızı bilemeyebiliriz. Hal böyle olunca, pek çok kişi de mevcut sorunları atlatabilmek ve hayatında daha aktif daha mutlu olabilmek için danışmanlık hizmetine başvurmaktadır. Kurumsal danışmanlık da isminden de anlaşılabileceği üzere, çeşitli fabrika kurum ya da kuruluşların çalışanlara sürekli ve düzenli olarak sağlanan danışmanlık hizmeti olarak yorumlanabilir. Doğal afetler, beklenmeyen kazalar ya da bu gibi durumlar belirli bir alanda yaşayan personellerin hayatlarını son derece etkileyebilir, psikolojik olarak çeşitli sorunlar yaşamalarına neden olabilir. Böyle bir durumda, çalıştıkları şirket tarafından kendilerine kurumsal psikolojik danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık Hizmeti Nedir, Amacı

Kurumsal danışmanlık hizmeti, isminden de anlaşılabileceği üzere bireysel bir hizmetin doğrudan tüm kuruma sağlanıyor olmasıdır. Bazı şirketler çalışanların motivasyonunu yükseltmek ve onları çalışma hayatında çok daha aktif kılmak amacı ile biz yaşam koçu ya da psikolojik danışman ile beraber çalışması amacı ile danışmanlık hizmeti satın alabilmektedir. Bu durum Türkiye içerisinde çok yaygın olmasa da özellikle Avrupa’da birçok şirketin düzenli aralıklar ile çeşitli uzmanlar yrdımı ile çalışanlarına kurumsal danışmanlık hizmeti verdiğini söylemek mümkündür. Bu hizmet sırasında çalışanın motivasyonunun yüksek tutulması ve çalışanın iş yerinde mutlu olmasına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Ekip içi iletişimin sağlıklı olması için birçok çalışma yapıldığı da gözlemlenmektedir. Yukarıda da söylemiş olduğumuz üzere, bu hizmet son derece yaygındır.

Almanya Kurumsal Danışmanlık

Almanya’da kurumsal danışmanlık hizmeti oldukça yaygındır. Bir şirketiniz bulunuyorsa ve çalışanlarınız için kurumsal danışmanlık almak istiyorsanız, uzun yıllardır bu alanda çalışan son derece değerli bir uzman olan Celalettin Salih Dost ile beraber çalışma imkanı bulabilir ve personeli iş yerinde çok daha aktif kılmayı sağlayabilirsiniz. Bu seansların çalışanlar açısından son derece olumlu olduğu ve kişinin iş yerinde çok daha mutlu olduğu gözlemlenmektedir. Kısaca bu seansların hem çalışan hem de iş veren için son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat