Almanya NLP

almanya nlp

NLP, bir teknik olmakla beraber, modern psikoloji biliminin üzerinde en çok durduğu konular arasında yer alıyor. Çok basit bir şekilde yorumlayacak olursak bu kavramı olumlu düşünme ve hayata olumlu bakma teknikleri olarak yorumlamak mümkündür. Enerji, metafiziksel olarak bakıldığında oldukça önemli bir konu olmakla beraber, bu konudaki araştırmaların neticeleri göz önünde bulundurulduğunda her birimizin dışarıya düşüncelerimiz ile doğrudan bir enerji yaydığını; bu enerjinin de bize kötü olarak geri gelebileceğini söylemektedir. Basit bir şekilde özetleyecek olursak, psikoloji bilimi, başımıza gelen kötü olayları aslında bizzat bilinçaltımız ve dışarıya vermiş olduğumuz enerji ve buradan gelecek etkileşim ile yaratabileceğimizi ifade etmektedir. Özellikle son yıllarda bu konuda çok derin araştırmalar yapılmakla beraber, bazı psikologlar bu durumun bu şekilde olduğundan son derece emindir. Bu sebepten ötürü, kişiyi hayata karşı daha motive kılmak için terapi seansları sırasında çeşitli NLP teknikleri uygulanmaktadır.

NLP Teknikleri Nelerdir, Seanslar Nasıl Uygulanır?

Hayata bakış açınızı değiştirmek ve artık çok daha mutlu olmak istiyorsanız, psikoloji konusunda son derece eğitimli, birçok danışan ile çalışma fırsatı bulmuş NLP uzmanları ile beraber çalışarak bu teknikler hakkında çok detaylı bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz. Bu durumu çok basit bir şekilde örneklendirecek olursak, ‘Bugün çok güzel bir gün olacak.’ Cümlesinin, aslında yaymış olduğu enerji ile o günü güzel kılabileceği sonucuna ulaşılmaktadır. NLP bir nevi kişinin kendi olumlamaları ile hayatı daha yaşanabilir ve güzel kılması olarak yorumlandırılabilmektedir. Nefes teknikleri ve çeşitli olumlamalar NLP’yi oluşturmaktadır.

Almanya  NLP Seansları

Almanya’da yaşıyorsanız ve NLP seansları almak istiyorsanız, bu hizmeti almanın kişisel gelişiminiz için son derece yararlı olduğunu da es geçmeyelim. Almanya genelinde her gün onlarca kişinin ziyaret ettiği Celalettin Salih Dost ile siz de olumlama ve NLP teknikleri hakkında bilgi alabilir, almış olduğunuz seanslar ve eğitimler sonucu artık hayata çok daha olumlu bakma imkanı bulabilirsiniz. Almanya’da NLP seansları uzun sürmekle beraber, terapi sonucunda kişinin artık çok daha mutlu ve motive olması asıl amaçtır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat