Almanya Ritüeller

Hayatta birçok isteğimiz bulunmakla beraber, bazen fiziksel olarak şartlar elverişli olmasına karşın bütün bu istediklerimizin hiçbiri gerçekleşmez. Hayatımızda yeni bir ilişki isteyebilir; kariyerimizde yükselmek isteyebilir, yeni bir bebek isteyip hayatı çok daha verimli yaşamayı arzu edebiliriz. Tahmin edebileceğiniz gibi, bütün bu saydıklarımızın ortak noktasında fiziksel etmenler bulunmaktadır. İstediklerimizin gerçekleşmesi için belki de yanlış yaptığımız tek şey düşüncelerimizi yanlış ifade etmektir, böyle bir ihtimalin bulunduğunu biliyor muydunuz? Ritüeller, doğru zamanda doğru bir ifade ile evrenden talepte bulunmayı, evrene bir nevi mesaj göndermeyi ifade etmektedir. Spiritüel bir istek olan ve bir süreci ifade eden ritüeller; bugün birçok din ile beraber uygulanmaktadır.

Ritüeller Nasıl Yapılır?

Ritüeller aslında çok basit gözüküyor olsa da belirli bir işleme dayalı olarak yapılır. Bu işlem sırasında nasıl oturduğunuzdan nasıl konuştuğunuza, nerede ritüeli canlandırdığınızdan diğer bütün fiziksel etmenlere kadar her şey önemlidir. Spiritüel alana ilgi duyan danışanlarımıza hizmet veren ve onları hayatta daha aktif kılabilmek için elinden geleni yapan uzmanımız Celalettin Salih Dost bugün Türkiye’nin önemli spiriütel danışmanlarından birisi olmakla beraber Almanya‘da da hizmet vermektedir. Her gün farklı danışanlar ile bir araya gelerek onlara çözümler üretmektedir. Ritüellerin nasıl yapılacağı, istediğinizi elde etmek için hangi cümleyi kurmanız gerektiği ve ritüel işlemi sırasında ortamın nasıl olması gerektiğine dair pek çok bilgi uzmanımız tarafından sağlanmaktadır.

Ritüeller Nasıl Yapılmaktadır?

Ritüellerin yapılması için gerekli olan unsurların başında ortam gelmektedir. Ortamın loş ve sakin bir hale getirilmesi ve bir enerji alanı yaratılması, söz konusu ritüeli gerçekleştirmek için oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra mumu kullanımı da gerekli enerji alanını yaratmak için son derece önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Doğru cümleleri söyleyebilmek, doğru ve dik bir açı ile oturmak ve isteğinizin gerçekleşmesi için doğru ritüel adımlarını takip etmek bu işlemin tamamını oluşturmaktadır. İşlem sırasında belirli taşlar kullanılmakla beraber, bunlar da gerekli enerjinin çekilmesi hususunda çok önemli kavramlar arasında yer almaktadır. Siz de bu ritüelleri gerçekleştirebilir ve hayatınızı çok daha yaşanabilir kılabilirsiniz.

Aşk Ritüeli

almanya aşk ritüeli

Kısmet Açma Ritüeli

almanya kısmet açma

İş Yeri Açma Ritüeli

almanya iş yeri açma

Bereket Ritüeli

almanya bereket ritüeli

Bebek Ritüeli

almanya bebek ritüeli
Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat