Almanya Spiritüel Danışmanlık

Almanya Spiritüel Danışmanlık

Spiritüalizm; Latince’de “ruh” anlamından gelen “spritus” sözcüğünden türetilmiştir. Türkçede ise tinselcilik olarak da adlandırılır ve Spiritüalizme ruh bilimi diyebiliriz.

Spiritüalizm oldukça geniş dallara sahip bir ruh bilimi ve pozitif bilimi kapsar içerisinde uzmanlığımızın olduğu Bioenerji, Metafizik ,Reiki , Parapiskoloji ve bu dalların alt kollarınıda barındıran Aura, Çakra temizliği gibi bir çok dalın bulunduğu oldukça geniş bir alanı kapsar.

“İnsanlar, ruhsal sınavlardan geçmez; ruhlar insani sınavlardan geçer.” Biz bir spiritüel varlık olarak var oluş amacımız; ruhsal anlamda kendimizi yani ruhumuzu geliştirmektir. Genel olarak bireylerin kendi kendilerine sıkça sorduğu; ben kimim ve dünyanın aslında ne olduğu sorularını kendine sorar ve bu sorulara cevap aradığında ki düğümleri çözmek adına özellikle Almanya Spiritüalizm konusunda sorularına Celalettin Salih Dost vesilesiyle cevap bulur ve çözer.

Günümüzde ki bilimle, kuantumla, bilinmezlerle ilgili çözülemeyen sorunları ve soruları ; dünya kanunları ve fizikle ilgili sorularını yüz yıllardan beri gelen bilgi birikimle açıklayan mistik bilgelerin formüllerini ve yöntemlerini onaylıyor.

Spiritüalizm ne işe yarar?

Bütün insanların bedenleri, geçmiş yaşamlarındaki ve bugünkü yaşamımızın ruhsal yükünü taşır. İnsanlarla ilk tanışmada aldığımız olumlu ve olumsuz hava bu enerjiyle alakalıdır. Bu sebeple size sempatik gelen birisi başkasına itici gelebilir. Bu geçmiş yaşantılarınız da ki benzerlikle ve ruh gelişimimizle ilgili bir ön sezi yeteneğidir ve tamemen ruhsaldır. İnsanlar hakkında ki yanılgılarımız içsel yani ruhsal gelişimimizin eksikliğinden kaynaklanır. Ve ruhsal gelişiminiz arttıkça hayatınızdaki olumsuzluklar ve engeller yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlar bu maddesel anlamda şuna benzer insan bedenini ne kadar iyi ve formda tutarsa geliştirirse önündeki engelleri aşması da o kadar kolay olacaktır.

Almanya Spiritüel Danışmanlık

Hocamız Celalettin Salih Dost Türkiye’den sonra artık Almanya’da da Spiritüel Danışmanlık hizmeti vermektedir. Yoğun talep üzerine artık Almanya’da bu hizmeti verip bir çok kişiye ve aileye yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla hizmet veriyor. Bu hizmetten yararlanmak ve ruhsal bütün soru ve sorunlarınıza cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat