Almanya’da Gerçek Hoca

Almanya’da Gerçek Hoca

Almanya’da gerçek hocaların varlığı çoktur. Onların yerini bilmek çok zordur sebebi ise gerçek medyum hocalar Almanya’da daha çok reklam vermek yerine referanslı danışanları aracılığıyla tanınmış ilim sahibi insanlardır. Almanya’da gerçek hocalar günümüz metafizik uzmanları nitelendirmemiz mümkündür.Almanya’da gerçek hocalar bir çoğu medyumlar gibi büyü ve sihir konusunda İslamiyet gibi diğer dinler yasaklanmış olan konularda destek vermemektedir. Gerçek hoca olmayan yada ben medyum kişiler genelikle dürüst insanların problemleri fırsata çevirmek adına sorunlarını büyü, sihir, muska ve tılsım gibi materyaller ile çözebileceğini ifade etmektedir. Almanya’da gerçek hocalar genelikle muska gibi görünen özel çalışmalar yapar bu kuranda ki şifa ayetleridir.

Almanya’da dürüst ve genellikle hoca ilişkisi olmayan kişiler özelik büyü çalışmalarda bunlar genelik medyum anılan Hz Kuranı İbranice ve Süryanice yazılar ile özel çalışma yapmaktadır. Bunlar kesinlikle gerçek hoca arıyorum diyen yada arayan insanlarımızın uzak durması gerektiği kişilerdir. Almanya ve çevre ülkelerde medyum hoca ararken sanal medyumlara dikkatli olmanız gerekir.Bu sektör haline gelen büyücü medyumluk insanlar duyguların fırsata çevirmeye çalışmaktadır. Bizler gerçek medyumlara saygımız var ama gerçekten işini yapan insanlara sanal ortamda medyum sitesi açıp, insanlar ücretini alıp telefonları engellemek bu  Almanya kanunlarında dolandırıcılığa girmektedir.

Almanya’da gerçek medyum ve hocaların  en çok muharip olduğu konu insanlar artık sanal ortamda o kadar dolandırılmış ki gazeteye verdikleri demeçte insanlar bize dolandırıcı gözüyle baktıklarını ve danışanların kurumu aradıklarında garantili mi diye soru yönelttiklerini  bizlere söylemiştir. Bizlerin verin Verdiği cevap ise ücretsiz peynir fare kapanında olur Kimse garanti veremez Allah istemedikten sonra Almanya’da gerçek medyum hoca elinden  geleni yapar takdir Allahın’dır.

Almanya’da Gerçek Hoca Arıyorum

Bizlere gerçek hoca arıyorum diye kurumumuz aramaktadırlar. Almanya’da gerçek hoca kasıt psikolog , metafizik uzmanı, medyum, bioenerji uzmanı ve mahalle arasında cinci hoca mı  hangisi , çünkü günümüzde bir işin ilmine bilen hoca denilmektedir. Almanya’da gerçek hoca arıyorum soranların genelikle metafizik uzmanı tercih etmektedir yada cami hocası sebebi ise Almanya’da medyum hoca yada gerçek medyum arayanlar genelikle büyü yapmayan sadece Almanya’da büyü çözen hocaları tercih ettikler indendir.

Almanya’da gerçek hoca arıyorum yada bulmak isteyenler kurumu ve yüz yüze görüşme fırsatı bulmak isteyen kişileri tercih etmektedir. bu nedenle Almanya’da camilerde çevreyle tanınmış özelikle belirli cemaatleri bağlı hocaları tercih etmektedir. Sizlere tavsiyemiz bu doğru yoldan şaşmayarak sizlerle ile birebir  destek online görüntülü yada kurumda fark etmeksizin Almanya gerçek hoca bilinen kişi Metafizik uzmanı Celalettin Salih Hoca ulaşmanız mümkündür.

Gerçek hoca arıyorum bildiğiniz biri var mı diye  sormak yerine bir uzman kişiden beklentinizi iyi belirlemelisiniz.Gerçek hocaya kararsız bir şekilde Almanya’da kurumuna gittiğinizde fayda almanız zorlaşır. Bu neden Metafizik bioenerji uzmanımız işin ehli olsa bile bir sebebidir ve sizlerde iyi bilirsiniz ki Mucizeler Peygamberlere ait olduğunu unutmayınız.

Almanya’da Medyumlar ve Güvenilir Medyum

Almanya’da en güzel eyaletlerin kaliteli ve güvenilir medyum bulmanız mümkündür. Sanal reklamda medyum hizmeti veren Almanya’da güvenilir medyum arıyorum aradığınız kişi benim diye ifade belirtirse kurumunun nerede olduğunu bizzat yerinizde görüşmek istediğiniz teklif ediniz. Almanya’da tanınmış ve güvenilir medyum  halk dilinde şarlatan medyumlar ile ilişkisi olmayan uzman kişiler büyücü medyum olarak da bilinmektedir. Dürüst ve gerçek medyum denk gelinirse bunlar açık yüreklikle garanti veremeyeceğin Her şeyin Allah’ın elinde olduğunu bizler aracıyız demekten çekinmeyen kişilerdir.

Gerçek medyum hoca yorumlarını sitelerden çok okuyarak aklınızı bulandırmayın çünkü sahtekar ve dolandırıcı medyumlar açtıkları siteler ile kendileri ücret vererek yorumlar yazdır maktadırlar.

Celalettin Salih DOST metafizik uzmanıdır kesinlikle büyücü hoca değildir. Büyücü hocalar genelikle büyü ve sihir yapmaktadır. Almanya’da medyum ve güvenilir medyum hizmeti verenler Celalettin Salih Hoca’nın Büyü ve sihir yapmadığını kendilerini yaptıklar büyüden kaynaklı görünmeye enerjileri temizlediğini bilmektedir.

Yukarıdaki medyum hizmeti anlayışı Ve Almanya’da gerçek hoca ve medyum hoca ararken nasıl bir kriter olması gerektiğini ifade etmeye çalıştık.Amacımız Almanya’da gerçek medyum olarak işini yapan kişilere atıfta bulunmuyor son dönemlerde mağduriyetin yaşandığı insanlarımızın nasıl bir yol izlemesi gerektiğini açıkladık.

Bizlerden randevu alabileceğiniz telefon numaraları ve birebir iletişim kuracağınız telefon numaralarımız +902125700872 veya +49 163 911 05 69 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

“Almanya’da Gerçek Hoca” üzerine 4 yorum

 1. Değerli hocam nasılsın 15 eylüldeki Essene iken size yaptırdığımız bakım ve seansların sonuçlarını aldım. Kurumunuzu aradım asistanınız Türkiye ofisinizde olduğunuz Kasım ortasında Hamburg yada Essende olacağınızı söyledi. Acil bir durumumuz var akrabamızın gelini devamlı bayılıyor Baktırmışlar üzerinde papaz büyüsü var söylediler ama fayda görememişler bende sizleri önerdim. Kendileri München size uzak online görüntülü bakım yaptığınızı Söyledim. Kabul ettiler. Asistan arkadaş bana dönüş yaparsan termin oluşturalım. telefon numaram 01575340****

  Cevapla
 2. Salamünaleyküm bana cin musallati ugradi siddetli zihinsel rahtsizlik cektim dah icimdeki sorunumun kötü etkisi var daima sorgulaniyorum Allah tarafindan isik istiyorum cok beklentilerim var Biran önce ilesmek istiyorum kurtulusa ermek ve düzelmek istiyorum. Belirtiler üzerimde agirlik oluyor ve icimde baski var sinirlerim ve morelim bozuluyor energym kalmiyor hayirlisini görmüyorum.

  Bunu Allah rizasi icin mi yapiyorsunuz bilmek isterim

  Cevapla
 3. Dolandırılırım sanıp korkuyla salih hocamdan destek aldım düşüncelerimde yanılmışım gerçekten güvenilecek bir hoca ve yaptığı yaptığı çalışmalar harika sonuçlar veriyor çok memnun kaldım teşekkürler hocam

  Cevapla
 4. Hocam Ben Aslı Essen geldiğinizde sizden ilişki analizi yaptırmıştım. Yaptığınız çalışmalar sonuç verdi çok teşekkür ederim. Kurumunuz aradım şu an Corona virüsü nedeniyle Türkiye ofisindeymişsiniz mutlaka buraya geldiğiniz yanınıza geleceğim kendinize çok iyi bakın saygılar

  Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat