Arbon Muskacı Hoca

Arbon Muskacı Hoca

Arbon muskacı hoca talep ve ihtiyacın arz etmiş olduğu ülke ve eyaletlerden önde gelen Avrupa Birliği ülkesidir. Arbon’da kıymetli insanoğlu muska yapan ve bozan hoca arayışını yaparken tercihini karşı karşıya görüşebilen uzman hocalardan tercih etmektedir. Türk insanımız benzer biçimde yabancı insanoğlu muska benzer biçimde enerji yüklenmiş materyal yada yazılı yakarış muskalara inançları artmıştır.

Muska yapan uzman medyum yada dini tüm hocalar genelikle Arbon’da kurumları vardır yada Türkiye’den belirli dönemlerde Arbon’e gelmiş olarak danışmanlık hizmeti vererek bakım sonuçlarına gore muska yazar bizzat kendi elleriyle teslim ederler. Arbonda muskacı hoca olan kişiler, insanımız görüş açısı cübbeli ve sakallı bir şahıs beklemesidir. Türk ve yabancı insanlara önerimiz muskacı hocanın daha doğrusu ilim yaş, sakala ve cübbeye bakmaz.

Artık günümüz koşularında Arbon hocalar daha çağdaş inança haiz, muskanın yazılış amacına gore duanın pozitif enerjisi ile şifa ayeti ise şifacı muskadır. Fakat birde yakarış muskası benzer biçimde görünen negatif enerjili hususi ibranice ve Süryanice büyü lafzı geçen muskalarda mevcuttur.

Sizlere tek tavsiyemiz büyü lafzı içermeyen Tanrı’ın şifa ayetlerini içeren muska tercih etmenizdir. Hakikaten inançlı insanoğlu muska takmak yerine ibadetlerini ve şifa ayetlerini okurlar. Doğru olan hakkaten budur.

İsviçrede medyum hoca ve ayrıca İsviçrede muska yapan hoca ile iletişimde olan insanoğlu ruhsal olarak yakarış muskası isteyebilir. Fakat şunu unutmamak gerekir muska takma ve yakarış okumak burada aslolan olan inanarak bir şeyleri uygulamamız gerekiyor. Arbonda yaşayan insanoğlu muska ve muskacı hocaları Arbon eyaletleri ve illerinde araştırma yaparak google aracılığı ile ulaşmaktadır.

Arbon Muska Yapan Hoca

Arbonda muska yapan hocalar iki çeşit uzman şahıs vardır. Bir büyü yapan hocaları muskası vardır, diğeri ise şifa ayetlerini Kuran’dan temin ederek şifa muskası yazan muskacı hocalardır. Büyü muskası yapan hocalar malzemelerde dinimizce günah olan kalemlerinde ayetleri tersten yazar mürekkep olarak idrar ve tane kanı  kullanmaktadır ve bunlar Tanrı’a şirk içeren uygulamadır.

Şifa muskası yapan hocalar, Muskayı yazarken dinimizce uygun misk,amber ve gül suyu kullanmaktadır. Amaç fena enerjilerde korunmaktır.

Celalettin Salih Dost, Doğa ötesi Bioenerji uzmanı hocamız sizlere bir tek uygun bulmuş olduğu takdirde Arbonda büyücü hocalardan sizlere uygun muska tavsiye edebilir kendisi yazmamaktadır. Arbon’te yaşayan kıymetli insanlarımız bu tarz şeyleri iyi bilir. Derhal iletişime geçmek için +49 1639110569 tuşlayabilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat