Aşık Etme Büyüsü

Günümüz de yaşadığımız ilişkilerde bir takım sorunlar yaşayabilir, partneriniz de eski halinden daha farklı değişimler gözlemleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşadığınız sorunları çözmek için ya da sevdiğiniz kişilerin sizi daha çok sevmesi ve kopmaması için elinizden geleni yapmak isteyebilirsiniz. Biliyoruz ki artık eski aşklar yaşanmamaktadır. Herkesin fazlasıyla rahat olması birçok ilişkinin bitmesine evliliklerin dağılmasına sebep olabilmektedir. Bunları bazen önlemek oldukça zorlaşmaktadır. Bizlerde elimizden gelen tüm imkânları değerlendirmek isteriz. Bunlardan bir tanesi de aşık etme büyüsüdür. Bu büyü ile kötü giden evliliğinizi ya da mutsuz ilişkinizin düzelmesini sağlayabilirsiniz.

Aşık etme büyüsü için iyi bir medyuma gitmeniz de fayda vardır. Öncelikle aşık etme büyüsü yapılmadan önce ilmi bakıma katılmanız gerekmektedir. Tespit ve analiz sürecinden sonra aşık etme büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bu büyü ile hocanın her kişiye uygulaması durumu farklılık gösterebilmektedir. Her kişiye aynı büyü farklı metodlarla yapılmaktadır. Bir takım malzemeler ışığında yahut dualar ve enerjisel çalışmalar aracılığıyla yapılan büyülerin etkisi geçmez. Bunun için büyü bozan hocalar ancak yardımcı olabilir. Günümüz de daha çok kadınların eşlerine yaptırdığı bir büyü türüdür. Kişi eşini aldatıyor ya da boşanmak istiyorsa buna engel olmak onun düşüncelerini tamamıyla değiştirmek ve size daha çok bağlanmasını sağlamak için kullanıldığında etkisi daha da sağlamlaşmaktadır. Zaten emin olmadığınız konularda asla büyü yapmayı tercih etmeyin. Aksi halde ters tepmesi yüksek olasılıktır.

Yapılan büyüler gibi yaptırılan büyülerin bozdurulması da mümkündür. Eğer siz aşık etme büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyorsanız ilmi bakıma katılıp detaylı bilgi edinip, üzerinizdeki büyüyü kaldırtabilirsiniz. Büyü bozan hocalarla iletişime geçmeniz yeterlidir. Aşık etme büyüsünü beraber olduğunuz kişiye yaptırmadan önce gerçekten kararlı olmanız gerekmektedir. Yapıldığı takdirde etkisini hemen göstermeye başlayacaktır çünkü. Aşık etme büyüsü için bazen kişinin şahsi bir eşyası gerekli olabilmektedir. Yine tabi büyüyü yapacak hocadan hocaya değişebilmektedir. Ancak nihai sonuçta istenilen arzu gerçekleşmektedir. Büyü yapıldıktan sonra kişi size aşık olmaya başlamaktadır. Artık gözü sizden başkasını görmez ve istemez.

Ancak unutulmamalıdır ki; büyü ve fal gibi işlemler İslam dinimizde kesin ve net ifadelerle yasaklanmış ve haram kılınmıştır. Bu nedenle Celalettin Salih Hoca’da bu tarz işlemler yapmamakta olup kişiye özel çeşitli enerji analizleri ile dini anlamda sakıncası bulunmayan işlemler gerçekleştirmektedir.

Enerji uyumu ve diğer çeşitli enerji bazlı bakım çalışmaları için bizimle +49 163 911 0569 whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

“Aşık Etme Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. hocam size çok teşekkür ederim şimdi evlilik yolundayım herşey çok güzel gidiyor. Allah razı olsun

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat