Almanya Aura Çalışmaları

almanya aura

Aura, kişinin dışarıya vermiş olduğu enerjinin karşıdan yansıyan hali olarak görülmektedir. Bildiğimiz gibi, herkesin farklı bir karakteri bulunmakla beraber, her birimizin dışarıya vermiş olduğu enerji farklıdır. Bu enerji dışarıdan farklı biçimlerde görülebilmektedir. Metafizik ve psikolojinin ortak çalışmaları, aura ve bioenerji kavramlarının son derece iç içe olduğunu gözler önüne sermiştir. Geniş bir enerji alanını ifade eden Aura, NLP ve bioenerji seansları ile birleştiğinde bize çok şey katan, bu sebepten ötürü pek çok kişinin üzerinde kafa yorduğu ve psikolojik testlerin üzerinde en çok durduğu konular arasında yer almaktadır. Pek çoğumuz, bir başka kişi hakkında ‘Çok farklı bir Aurası var’ kavramını duymuş, bazılarımız dile getirmiştir. Bu tanım kişinin yaymış olduğu enerjinin niteliğini ifade etmektedir.

Aura Nedir, Nasıl Enerji Yayarız?

Aura, kişinin evrene verdiği mesaj, hislerinin yansıması olarak yorumlanabilmektedir. Özellikle Metafizikte Aura’nın bir rengi ve sesi olabileceğine dair pek çok tez bulunmaktadır. Kendimizi iyi hissetmek ve hayatta daha mutlu olabilmek için Aura’mızı tanımak ve kendimizin farkında olmak son derece önemli olaylar arasında yer almaktadır. Düşünürken, konuşurken ve hatta otururken dışarıya sürekli bir enerji yayarız. Bu enerji bir çekim alanı oluşturur. Bir insanı ilk kez gördüğünüzde ondan almış olduğunuz enerji doğrudan onun çekim alanı ve yaymış olduğu düşünceler ile ilgilidir. Aura kavramı, uzun yıllar önce ortaya çıkmış bir kavram olmakla beraber, günümüzde halen bu kavrama ilişkin çalışmaların sürdüğünü söylemek mümkündür. Yaymış olduğunuz enerjinizi, yani Aura’nızı değiştirmek mümkündür. Çünkü enerjinin vücut fonksiyonlarınızı, hatta organlarınızın dahi çalışma prensibini etkilediği gözlemlenmiştir.

Almanya’da Aura Seansları

Almanya’da Aura seansları özellikle son yıllarda son derece popülerleşmiştir. İnsanlar artık kendi benliklerinin, hislerinin ve yaymış oldukları enerjinin niteliğini öğrenmek istemektedirler. Bu sebepten ötürü kişinin kendini daha yakından tanıması ve benliği ile tanışması için Aura seansları yapılmaktadur. Celalettin Salih Dost, Almanya’da oldukça bilinen Aura seansları düzenleyen bir uzman olarak bilinmektedir. Bu konuda hem destek almak hem de kendinizi çok daha iyi tanıyabilmek için siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat