Barıştırma Büyüsü

Barıştırma büyüsü, yüzyıllar öncesinden yapılan büyüler arasındadır. Bu büyüyü genelde yani eskiden aile büyüklerinin barışması için kullanılmaktaydı. Günümüzde ve yakın geçmişte daha çok birbirine küsen çiftlerin barışması için yapılmaktadır. Barıştırma büyüsünü aile büyükleri araları bozulan çocukları için de kullanmaktadır. Bu büyü uzaktan da yapılan bir büyü türüdür. Eğer eşinizle sorunlarınız varsa ya da yakın dostunuzla barışmak istiyorsanız ama çözümün iletişim kurularak ya da konuşarak olmuyorsa son çare olarak buna başvurabilirsiniz. Barıştırma büyüsü için öncelikle bakım çalışmasına katılmanız gerekmektedir. Bu büyü kısa sürede etkisini gösteren bir büyü türü olduğu için her hocanın yapabileceği bir büyü türü değildir.

Barıştırma büyüsü sadece evliler ya da sevgili olan kişilerin değil sosyal ilişkilerde de dargın olduğunuz görüşmediğiniz ve sevdiğiniz kişilere de yapılabilmektedir. Örneğin anne ya da babanızla, kardeşleriniz ya da dostlarınızla aranız bozulmuştur ve bunun sıkıntısız sorunsuz bir şekilde çözülmesini talep ediyorsunuzdur. Bunun için barıştırma büyüsünü yaptırabilirsiniz. Barıştırma büyüsü için bir takım tılsımlı sözler ve dualara ihtiyaç vardır. Bu evde uygulayabileceğiniz bir çalışma değildir. Ancak işin ehli hoca tarafından size verilen talimatlar doğrultusunda sürece katkıda bulunabilir ve kolaylaştırabilirsiniz. Yaptıracağınız büyü türü ne olursa olsun öncesinden ilmi bakıma katılmanız şarttır. İlmi bakım için barışmak istediğiniz kişi ve sizin bir takım bilgileriniz gereklidir. Bu bilgiler ve niyetiniz ile barıştırma büyüsü için hoca ya da medyum hazırlıklara başlamaktadır.

Günümüzde fazlasıyla dolandırıcı medyum hocalar bulunmaktadır. Bunlara dikkat etmeniz ve seçeceğiniz hocayı iyice araştırmanız yaptıracağınız büyünün daha etkili ve sağlam olmasını sağlamaktadır. İlk dikkat etmeniz gereken durum hocanın bakım yapıp yapmadığıdır. Eğer hoca bakım yapmadan size kesin sonuçlardan bahsediyorsa o halde o hocaya inanmamanızda fayda var.

Barıştırma büyüsü, kara büyüler arasında yer almaz. Bunun sebebi iyi niyetlerle genel de yapılan bir büyüdür. Barıştırma büyüsü tesirini kişi üzerinde göstermeye başladığında artık size karşı olan katı tutumları değişmeye ve size sıcak bakmaya başlar. Aranızdaki soğukluklar erimeye başlar. Kişiyle yeniden bağlarınız kuvvetlenir. Bazı barıştırma büyüleri sayesinde karşı taraf size daha çok bağlanır ve size karşı duyguları daha da artmaya başlar. Bunun için iyi bir hoca bulmanız yeterlidir.

Barıştırma büyüsü yaptırmak veya barıştırma büyüsü bozdurmak hakkında detaylı bilgi için bize +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

“Barıştırma Büyüsü” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba bende arası yıllardır bozuk olan ablamla babamın barışması için Salih hocayla seanslar yaptık. Termin aldığımda pek emin değildim çünkü barıştırma büyüsü bana saçma gelmişti. Ama inanılacak gibi değil. Gerçekten de oldu yaptı hocam.

    Cevapla
  2. Merhabalar bende hocam ile uzaktan uygulamalar yaptım çok memnun kaldım tavsiye ederimm herkese

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat