Almanya Blokaj Temizleme

almanya blokaj temizliği

Blokaj temizleme, alternatif psikoloji alanında ön plana çıkan; artık pek çok kişinin uygulamayı tercih ettiği son derece yararlı olan hizmetler arasında yer almaktadır. Psikoloji oldukça geniş bir alan olmakla beraber, insanlar gündelik hayatlarında pek çok olaydan etkilenebilmektedir. Bildiğimiz gibi, günlük hayatımızda atmış olduğumuz adımların; vermiş olduğumuz kararların ya da herhangi bir olay hakkında vermiş olduğumuz hükümlerin kaynağı aslında bilinçaltımızda saklıdır. Bilinçaltımız, sonu olmayan uçsuz bucaksız bir alandır. Burada aslında bilincinde olmadığımız travmalar anılar ve daha pek çok şey saklıdır. Bizi etkileyen ve aslında hiç farkında olmadığımız olayları aslında bilinç altında bulabilir ve onları oradan çekip çıkarabiliriz. Blokaj işleminin mantığı da tam olarak buradan gelmekle beraber, işlem son derece önemlidir.

Blokaj Temizleme Nedir, Nasıl Yapılır?

Bilinç altımızda yatan pek çok etken bulunduğunu söylemiştik. Burada bulunan anılar ve travmalar doğrudan karakterimizin oluşumunu etkilemektedir. Geçmiş zamanda yaşamış olduğumuz kötü anılari artık hayata eksisi gibi bakamamıza neden olabilir. Bu durum hayatta yeni girişimler yapmamıza, yeni arkadaşlıklar ve hatta yeni kadın erkek ilişkileri dahi kurmamıza neden olabilmektedir. Çoğu kez kısmetsizlik, basiretsizlik ya da bu gibi tanımlarla ifade etmiş olduğumuz tanımların kaynağı aslında beynimizin bize oynamış olduğu bir oyundan ibarettir. Beynimiz çok sayıda blokla doludur. İsminden de anlaşılabileceği gibi o yeniliği gerçekleştirmek için gerekli gücü içimizde bulamayız. Çünkü geçmiş travmalar dolayısı ile beynimizde blokajlar bulunur. Blokaj temizleme de tam olarak bu noktada devreye girmektedir.

Almanya’da Blokaj Temizleme

Almanya’da blokaj temizleme hizmeti almak istiyorsanız, size bu konuda yardımcı olabilecek uzmanlardan bir tanesi de Celalettin Salih Dost’tur. Uzun zamandır bu işi yapan ve pek çok danışanı bulunan uzmanımız, sizin için elinden gelenin en iyisini yapmakla beraber, kısa sürede mutlu ve özgür bir düşünce yapısına dönebilmeniz için elinizden geleni yapmaktadır. Bu alanda destek almak istiyorsanız, siz de hizmetlerden yararlanabilir, son derece mutlu bir şekilde hayatınıza kaldığınız yerden devam etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Destek almak için yalnızca randevu talep etmeniz yeterlidir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat