Uzaktan Bağlama Büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü dendiğinde aklıma ilk gelen şey gerçekten birinin bize büyü ile bağlanabileceğinin doğruluğudur. Bunun yanı sıra uzaktan yapılan bağlama büyüsü peki ne kadar doğrudur ve kesin sonucu var mıdır? Öncelikle uzaktan bağlama büyüsü iyi bir hoca tarafından yapıldığında geçerliliği ve kalıcılığı mümkündür. Hatta bağlama büyüsü sayesinden binlerce insan boşanma aşamasından dönmüştür. Uzaktan bağlama büyüsünün yakından bağlama büyüsü ile arasında bir fark yoktur. Yapılan çalışma hoca tarafından yapıldığı için kesin sonuçlar verebilmektedir. Bunun için bazı yöntemler vardır. Öncesinde ilmi bakıma katılmak gerekir. İlmi bakım da ve uzaktan bağlama büyüsünde kişinin isim soy isim, anne-baba adı, doğum tarihi ve boydan bir adet fotoğrafa ihtiyaç vardır. Bu bilgiler doğrultusunda hoca işleme başlayabilmektedir.

Uzaktan bağlama büyüsü için kişinin kararının ve ne yaptırmak istediğinin önemi büyüktür. Her şeyden önce niyet etmeniz ve bu niyet doğrultusunda hareket etmeniz önemlidir. Uzaktan bağlama büyüsü ile sizden soğumuş partnerinizi size aşık etmek, size bağlamak hatta siz büyüyü bozdurmadığınız sürece ömür boyu devam edecek bir aşk yaşamanıza olanak tanır. Tabi yine iyi bir hoca ya da medyum eşliğinde büyüyü yaptırmanız gerekir. İyi bir hocanın ya da medyumun yapamayacağı büyü yoktur. Uzaktan bağlama büyüsü ile sizin varlığınızdan haberi olamayan ancak platonik olarak aşık olduğunuz ve asla vazgeçemeyeceğiniz birinin de size aşık olmasını ya da kör kütük bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu isteklerin gerçekleşebilmesi için ilk adım kararlı olmanızdır.

Genel anlamda insanlar uzaktan yapılan bağlama, aşık etme ya da beraber olunması istenilen büyüleri gibi durumların tutmayacağını düşünür. Halbuki havas ilmi ile yapılan büyü çalışmalarının etki alanları yoktur. Siz dünyanın neresinde olursanız olun gerekli olan bilgileri temin ettiğiniz de işin ehli hoca tarafından uzaktan bağlama büyüsü yapılabilir ve yapılan büyü çok kesin sonuçlar verebilir. Bunun için profesyonel bir hocadan destek almanız önemlidir. Bağlama çalışmalarında artık kişinin özel bir eşyasına gerek yoktur. İstenilen bilgiler ve bir adet fotoğraf yeterlidir. Artık gerisini hocaya bırakabilir ve amacınızın gerçekleşmesini izleyebilirsiniz.

Kaynanayı Bağlama Büyüsü

Kaynanayı Bağlama Büyüsü

Ne yazık ki kültürümüzde değişmeyen ve belki de değişmeyecek olgulardan bir tanesi kaynana kavramıdır. Daha çok bizim kültürümüz de genelde gelinlerin ya da damatların sürekli olarak kaynana yüzünden eşleri ile araları bozulmaktadır. Bazı kaynanalar kendi çocuklarını kıskandıkları için onları paylaşmak istemezler. Bu sebeple onlara huzur vermeyecek şekilde davranırlar. Bazı kaynanalar çocuklarından ayrılmaları ve evlerinin huzursuz olmaları için bile büyü yaptırabiliyorlar. Birçok kişinin yuvayı kaynanalar yüzünden bitebilmektedir. O halde gelelim kaynanayı bağlama büyüsüne. Bu büyü sayesinde artık gelinler eşleri ile kaynanaları yüzünden mutsuz olmayacaklardır.

Kaynanayı bağlama büyüsü sayesinde, eşlerin arasına giremeyecekler ve yapacakları kötülüklerin önü kesilmiş olur. Eğer sizi ya da eşinizi sürekli dolduruşa getirmeye çalışıyorsa kaynanayı bağlama büyüsü sayesinden konuşmak istediklerini konuşamayacak, size yapmak istediği kötülükleri asla yapmaya yeltenemeyecektir. Kaynanayı bağlama büyüsü bazı malzemeler gerektiren bir büyü türüdür. Kaynanayı bağlama büyüsünde duaların yanı sıra özel kelimelerin yer aldığı cümlelerin tekrarı vardır. Her hocanın kendine has büyü yapma tarzı vardır. Burada ki büyünün amacı aslında evlilikleri kurtarmak ve hane de huzurun sağlanmasıdır. Bir nevi güzel bir büyüdür kaynanayı bağlama büyüsü. Bazı kaynaklara bakıldığında kaynanadilini bağlama büyüsü ya da kaynana ağzını bağlama büyüsü olarak da gözükmektedir. Adının bir önemi yoktur elbette. Bizim için önemli olan kaynananın artık hane içinde olumsuz durumlarının ortadan tamamen kalkmasını sağlamaktır.

Kaynanayı bağlama büyüsü bazı düğümler atılarak büyülü cümleler eşlinde yapılmaktadır. Hocaların kullandığı yöntemler değişse de istenilen sonuca işin ehli hocalar tarafından ulaşmanız mümkündür. Kaynanayı bağlama büyüsünün etkisi bozdurma yapılmadığı sürece devam eder. Tabi bunun dışında üzerinizde büyü olduğunu düşünüyor ve bozdurmak istiyorsanız; büyü bozan hocalara danışmanız önce ilmi bakıma katılıp sonra da üzeriniz de ki büyüyü bozdurabilirsiniz. Büyü yaptırmadan ya da bozdurmadan önce mutlaka bakım çalışmasına katılmanız gerekmektedir. İyi bir medyum ya da hoca eşliğinde yaptıramayacağınız büyü yoktur. Bunun için doğru hocalara başvurmanız önemlidir.

Kaynanayı bağlama büyüsü yaptırmak, bozdurmak veya detaylı bilgi almak için bizimle +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Karı Koca Arası Bağlama Büyüsü

Karı Koca Arası Bağlama Büyüsü

Artık günümüzde eşler arasındaki ilişkiler fazlasıyla zedelenmektedir. İnsanların her şeyi yaşama ve tüketme konusunda eskisinden daha fazla olanağa sahipler. Bu sebeple evlilikler çok kolay yıkılabilmektedir. Burada değineceğimiz konu karı koca arasında bağlama büyüsü yaptırılarak bunların önüne geçmeye çalışmaktır. Ayrılma aşamasında olan kişiler, boşananlar, sevgilisiyle evlenmeyi düşünenler ya da beraberliklerinde karşı tarafın sevgisinin bitmesi ya da sizden soğumuş olması ile bu büyü sayesinde eskisinden çok daha iyi olmanız sağlanmaktadır. Evliliklerinize üçüncü kişiler dâhil olmuşsa ya da kaynananız sizi ayırmaya çalışıyorsa karı koca arası bağlama büyüsünü kullanarak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

Karı koca arası bağlama büyüsü ile eşiniz sizi eskisinden daha çok sevecek ve sayacaktır. Beraberliğiniz ilk zamanlarda ki gibi canlanacak ve hiç mutlu olmadığınız kadar mutlu olabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey büyü yapan profesyonel bir hoca yardımıyla hareket etmenizdir. Öncelikle destek alacağınız medyum ilmi bakım yapması gerekmektedir. İlmi bakım da siz ve eşinize ait bilgiler istenir. Bu bilgiler ışığında karı koca arası bağlama büyüsü hangi yöntemlerle yapılacaksa ona göre hareket edilmesi daha gerçekçi bir sonuç almanıza olanak sağlar. İlmi bakım analiz ve tespitten oluşmaktadır. Herkesin ruhani boyutu farklı olduğu için siz ve eşinize yapılacak büyünün tesirini bakım çalışması belirler. Karı koca arası bağlama büyüsü sayesinde etkisini hemen hemen göstermeye başlayacak eşinizle yaşamış olduğunuz sorunlar ortadan kalkmaya, size olan bakış açısının değişmesine şahit olacaksınız. Ancak eşiniz üzerinde herhangi bir etki hissetmeyecektir. Size karşı soğukluk başlamışsa bile sorun değil, karı koca arası bağlam büyüsü sayesinde sizi eskisinden daha çok sevmeye başlayacaktır.

Hangi büyüyü yaptıracaksınız yaptırın, ortaya çıkacak enerji ile büyü çalışmaları tutarlı devam eder. Bu sebeple amacınız neyse ona göre hareket etmeli ve işlemin sürecini büyü yapan hocaya bırakmanız gereklidir. Karı koca arası bağlama büyüsünü uzaktan yaptırmanız mümkündür. İstenilen bilgileri hocaya ya da medyuma online olarak iletmeniz ve görüşme sağlamanız yeterlidir. Yüz yüze görüşme yapmak ile her hangi bir farkı yoktur. Biliyorsunuz ki bakım ve büyü yaptırmanın ya da başka çalışmalar yaptırmanın bir etki alanı sınırlılığı yoktur. Bulunduğunuz her yerden büyü yaptırmanız mümkündür. Bunun için iyi bir hoca bulmanız yeterlidir.

Ancak unutulmamalıdır ki; büyü ve fal gibi işlemler İslam dinimizde kesin ve net ifadelerle yasaklanmış ve haram kılınmıştır. Bu nedenle Celalettin Salih Hoca’da bu tarz işlemler yapmamakta olup kişiye özel çeşitli enerji analizleri ile dini anlamda sakıncası bulunmayan işlemler gerçekleştirmektedir.

Enerji uyumu ve diğer çeşitli enerji bazlı bakım çalışmaları için bizimle +49 163 911 0569 whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Cinselliğe Bağlama Büyüsü

Cinselliğe Bağlama Büyüsü

Cinselliğe bağlama büyüsü, günümüzde daha çok kadınların eşlerinin dışarıya karşı cinsel anlamda kendilerini aldatmamaları ya da başka kadınlarla beraber olamamaları için yapılan şeytani bir büyü türüdür. Kara büyü listesinde yer almaktadır. Ancak günümüzde cinselliği bağlama büyüsü genelde kişilerin eşlerinden ayrılmalarını sağlamak için kullanılan bir büyü haline geldi. Erkeğe yapılan büyü iktidarsızlık olmasını sağlamak için yapılmaktadır. Birçok kadın artık her sebepten ötürü büyüye sığınabilmektedir. Ancak yapılan büyüler doğru kişiler tarafından yapılmadığında ters tepme durumu daha çok yaşanmaktadır. Bu sebeple çok dikkatli olmakta fayda vardır.

Cinselliği bağlama büyüsü için her hocanın kendisine has yöntemleri vardır. Bazı hocalar kişilerin şahsi eşyaları ile yaparken bazı hoclar eşyalar yardımı olmadan dahi yapabilmektir. Eşya olarak kişinin iç çamaşırı üzerinden yapılmaktadır. Cinselliği bağlama büyüsü yapılırken alınan çamaşır aynı şekilde yerine konmalıdır. Kişi çamaşırı giydiği andan itibaren etkisini görmeye başlar. Artık cinsellik anlamında arzuma isteme gibi durumları ortadan kalkar. Büyü etkisini hızlı gösterebilir. Bunun için medyumunuzu iyi seçmeniz gerekmektedir. Eğer doğru bir medyum tarafından bu büyü yapılmazsa, büyü dönüp sizi bulabilir.

Her büyü öncesinden ilmi bakım yapılması gerekmektedir. Artık büyü vb. çalışmalara uzaktan da katılabilirsiniz. Cinselliği bağlama büyüsü yaptırdığınız da artık geri dönüşü yoktur. Kişi tesir altına alındığında cinselliği bağlanmış olacaktır. Artık bu kişiler isteseler de cinsellik anlamında her hangi bir yakınlık hissedemeyeceklerdir. Büyüleri yapmak kadar bozdurmak içinde destek alınabilir. Eğer çevrenizde ya da kendiniz de böyle bir durum olduğunu düşünüyor ve üstesinden gelemiyorsanız hemen bakım yaptırmalı ve üzerinizde bununla ilgili bir şey olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer cinselliği bağlama büyüsü yaptırıldıysa yine işin ehli hoca tarafından cinselliği bağlama büyüsünü bozdurabilirsiniz. Büyüyü yaptırmak kadar bozdurmakta oldukça zor bir işlemdir. Bu sebeple cinselliği bağlama büyüsünü bozan hocalar vardır. Yine ilmi bakım yapıldıktan sonra cinselliği bağlama büyüsünü bozdurabilirsiniz. Doğru hocalara başvurmanız yanlış olan durumlardan sizleri kurtaracaktır.

Cinselliğe bağlama büyüsü yaptırmak ve bozdurmak ve detaylı bilgi almak için bizimle +49 163 911 0569 whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü tesir yorum

Bağlama Büyüsü Nedir

Son yıllarda kadın ve erkek ilişkileri bozulması sonucu gündemde olan bir büyü çeşitidir. Peki bu Bağlama büyüsü nedir sorusuna sizlere cevap vermeye çalışacağız. İnsanlar yaratılış olarak sevgiye ve ilgiye her zaman ihtiyaç duymaktadır.Bireylerin karşılık bulamadığı sevgiyi  kazanmak yada ilişkide yaşadığı sorunlardan dolayı çözüm bularak eskisinden daha fazla duyguların yoğun yaşama istemesinden dolayı büyü çeşiti olan Bağlama büyüsü  başvurmaktadır.

Bağlama büyüsü, İki kişi arasında bir kişinin diğerine negatif enerji aracılığı ile tesiri altına alınmasıdır. Bağlama büyüsü başvuran kişinin durum tespitine göre bakılarak yıldız enerji ölçüm yapılarak bağlama büyünün çeşiti belirlenir. Özelikle iki bireyin arasında yapılacak bağlama büyünün yöntemi  medyuma başvuran kişini istek ve beklentileri doğrultusunda gerçekleşecektir. Bağlama Büyüsü dininen caiz olmayıp ve her medyum yapabileceği bir büyü çeşiti değildir. Bağlama Büyüleri, özel spiritüel güçlere sahip olan uzman medyumların yapabileceği bir sanattır. Günümüzde Bağlama büyüsü yaptığını idda eden çok fakat gerçek bağlama büyüsü yapan çok azdır ve bu konuda dikkatli olmanızda fayda vardır. Bağlama Büyüsü yapan medyumlar genelikle referanslarını araştırın ve mümkünse yüz yüze görüşmeyi tercih ediniz.Almanya Büyü Yapan Hoca genelikle Bağlama Büyüsü yapar  fakat garanti vermezler . Almanya başta olmak üzere Avrupa yaşayan insanlar gerçek bağlama büyüsü nedir ve nerede yaptırabilirim diye çok sorarlar. Avrupada yaşan  gurbetçi evli çiftlerde boşanma oranı arttığı için Bağlama büyüleri çok talep edilmektedir fakat şunu iyi bilirler bağlama büyüsü negatif enerji içerir ve Hz Allah taraftan yasaklandığını bilmektedir.Büyüler başlığı altında bağlama büyüleri hakkında bilgi edinebileceğiniz gibi diğer büyü çeşitlerini okuyabilir büyüler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusundan daha çok en çok tercih edilen malzemeler nedir ayrıca nerede bulabilirim. Çaresizlik içinde olan vatandaşlarımız medyumlara genelikle bağlama büyüsü yaptırmak isterken mağduriyet yaşadığından kendilerinin bağlama büyüsü yapabilecek kabiliyet olmasını düşünmelidir.Bağlama büyüleri özel ihtiva gerektiren araç ve gereçler gerektirir.Bu malzemeler bağlama büyüsü kullanış amacına göre farklılık göstermekle olup amacına uygun kullanılan malzeme bağlama büyüsü tesiri azaltabilir. Bu nedenle bakımı yapan kişini bağlama büyü başarını oranın artırmak için bağlama büyüsü uygun teknik analizini çıkarması gerekmektedir.Sizlere tavsiyemiz bağlama büyüsü nasıl yapılır bilgi edinmeniz doğru fakat kendi başınıza malzemeler alıp enerji daveti yapmanız son derece tehlikelidir. Bağlam Büyüsü diğer büyüler gibi dinimizce haram olup görünmeyen enerjileri etkisi altına girmeniz söz konusudur. Bağlama büyüsü tavsiye etmeyen kurum olarak sizlere nasıl yapılır yerine uzak durmanız sizin için daha hayırlı olacaktır. Genelikle büyüler havas ilmi ve ledün ilmiyle yapılmaz çünkü Kuran ilmi olan bu ilimler ile sadece Büyü etkilerin temizlenmesinde fayda sağlamaktadır. Bağlama Büyüsünü yapan büyücü medyumlar kısmende olsa Kuranı Kerim ayetleri görevlerini zorlama yaparak kötüye kullanabilmektedir fakat bu görevli mutlaka intikamını almaktadır.  Sizlere Büyüler  ve Büyü çeşiti olan bağlama büyüsü hakkında bilgi vererek sizlere büyülerin çok doğru bir uygulamaymış gibi göstermek istemiyoruz. Kullanıla malzemeler bağlama büyüsünü dinine ne kadar aykırı olduğunuz bir kaç örnek malzeme ile göstermek istiyoruz. Bağlama büyüsünde kullanılan malzeme Yarasa kanı, Domuz kanı, Fil dişi, Tırnak ve Saç kılı gibi inanç doğrultusunda haram kılınmış malzemelerdir bu nedenle uzak durmak daha sağlıklıdır.

Bağlama Büyüsü Yaptıran Yorumları

Bağlama Büyüsü yaptıran kişiler yorumlarını bizim ana sayfamızda paylaşabilir. Bağlam büyüsü yaptırdıktan sonra bir takım yan etkiler olduğu konusunda bizlere yorum yazan insanların muzdarip olduğu durumları paylaşması büyü yaptırmak isteyenlere yol gösterici olacaktır. Bağlam Büyüsü Yaptıran yorumları bizimle alakalı olduğunu düşünmeyiniz bizler çalışmalarımızda büyü veya sihir ihtiva eden malzemeler kullanmamaktayız. Bizi arayan ve bağlama büyüsü talep eden kişileri bizim hakkımda yorumlar yazdığın büyü yapmadığımızı okuyacaksınız. Genelikle 3 günde Etkili Bağlama Büyüsü yapan  büyücü medyumlar güzel sözlerine inanarak mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızı yorumlarını görebilirsiniz. Bu nedenle Bağlama Büyüsü yorumlarını okuyarak sizde etkili ve kuvvetli bağlama büyüsü yaptırmak yerine dürüst metafizik uzmanlarını tercih ediniz.Almanya Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen vatandaşlarımız yüz yüze görüşebileceği uzman kişileri tercih etmeleri ve her site yazılan yorumları okuyarak  bakım yaptırmayı düşünmesinler. Bağlama Büyüsü yaptıran yorumlarınız detaylı bilgi vermeniz gerçekten Almanya’da yaşayan kişileri büyücü hoca araştırmalarına belkide bağlama büyüsü yerine Allah’ın helal olan Havas ilmi ve Ledün ilmini tercih etmelidir.

Bağlama Büyüsü Tesiri

Bağlama Büyüsü tesiri, Kişi analizi ve medyum çalıştığı negatif enerjini güçüyle alakalıdır. Genelikle negatif enerji dinimizce Kafir cinler olarak bilinmektedir. Bu tür enerjiler yalancı varlıklar oldukları için büyü tesiri hakkında garanti vermek doğru olmaz . Fakat son dönemde Bu enerjilerin elinde oyuncak olan medyumlar 3 günde garantili diyerek insanlara umut tacirliği yapmaktadır. Büyülerin tesirli olduğunu söyler fakat yüz yüze iletişime hiç geçmez ve yeri yurdu olmayan sözde medyumlardır. Bağlama Büyüsü tesiri azalınca okuma yapması gerektiğin ve ekstra ücretler talep ederek sizlere maddi ve manevi zararlar verirler.

Bağlama Büyü Nasıl Bozulur

Bağlama Büyüsü bozulma şekli farklılık göstermektedir. Günümüzde Havas, Ledün ve Rukye ilmi ile bozulabilir. Burada esas olan Bağlama büyüsü kökü olan noktadaki  negatif enerjileri yoğun bulunduğu noktayı tespit ederek şifa ayet ve yakıcı ayetleri yararlanarak yakma işlemi sonlandırabilir.Eğer okumayı eksik yeterli seviyede yapılamaz ise bozulma söz konusu olmaz tam aksine negatif enerji savunmaya geçerek ters tepme durumu karşılaşabilir.Bağlama büyüsü en kısa yolu negatif enerjilere karşılık şifa ayetler ile  Hüddam ilmi yardım alarak iyi enerjini kötü enerjiyi yok ederek görevi sonlandırması uygundur.

Günümüzde her büyü gibi büyü yapanlar büyü çözemezler bu konuda dikkatli olmanız önemli kafir olan cinler kafir olan cine zarar vermek istemediğinden  bağlama büyüsü görevli olan cine zarar vermez bu nedenle gerçek insanlara başvurunuz.

Süryani Aşk Büyüsü

Süryani Aşk Büyüsü

Süryani Aşk Büyüsü

Süryani büyüsü yüzyıllar boyunca ikili ilişkilerde ve genellikle bağlama için kullanılan bir büyü çeşididir. Bağlama çeşidi olarak bilinen bu yöntem birçok kişi üzerinde oldukça işe yaramaktadır. Pek çok farklı isimlerde anılmış olsa da, Süryani aşk büyüsü bağlama olarak geçmektedir. İki kişinin birbirlerine daha da bağlanmalarını sağlamak ve olan problemleri ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Günümüzde boşanma, ayrılma gibi durumları artık sıkça duymaktayız. Bu büyü sayesinde eşiniz ya da sevgilinizle olan sorunların çözülmesine vesile olunmaktadır. Eşinizin ya da sevgilinizin size daha çok bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yapılan Süryani büyülerinde boşanma aşamasında olan çiftler ya da ayrılma noktasına gelmiş ancak hala birbirlerini seven kişilerde bağlama büyüsü sayesinde tekrar ve daha kalıcı beraber olmaları sağlanmaktadır. Aşk büyüsü yüzyıllardır enerji ile yapılan çok etkili bir büyüdür. Bu büyü sayesinde size karşı tamamen karşıt olan kişi size daha çok bağlanabilmektedir. Her çalışma gibi süryani büyüsünden önce ilmi bakım çalışması yapılarak tespit edilmesi gerekir. Herkese aynı şekilde çalışma yapmak mümkün değildir. Her kişide yapılan çalışma yöntemi ve süreci de farklılık göstermektedir. Herkese aynı çalışmayı yapan hocalara güvenmemek gerekir. Süryani büyüsünü yapmakta çok kolay değildir.

Bu büyü çeşidi sadece eşler için geçerli değildir. Eve bağlı olmasını ya da size bağlanmasını istediğiniz sevdiklerinize de Süryani büyüsü yaptırarak bağlayabilirsiniz. Olamayacağını düşündüğünüz platonik aşklarınızda bile muhakkak etkisini gösteren bir büyü çalışmasıdır. Süryani büyüsünü bilen ve çok iyi yapan bir hocadan destek almak önemlidir. Bu büyünün çok tercih edilmesinin sebebi de yaptırdığınız kişilerin
bunu anlamamasıdır. Bu yüzden sıkça talep edilen bir büyüdür. En çok aşk anlamında bağlama yapıldığı görülmüştür. Süryani büyüsünün karşı tarafa herhangi bir zararı dokunmamaktadır. Bağlama büyüsü sayesinde olmaz dediğiniz, sıkıntı yaşadığınız ve kavuşmak istediğiniz insanlara hızlı ve kalıcı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat