Celalettin Salih Dost Aura Çalışması

Celalettin Salih Dost aura çalışması, bireylerin çevresine yaydığı enerji alanını ve bu alanın bireylerin ruhsal ve psikolojik hastalıklardan korumadaki görevine ilişkin seansları içermektedir.

AURA GÜÇLENDİRME NEDİR?

Her insanın belirli bir alanda çevresine yaydığı bir enerji kütlesi bulunmakla birlikte eğer bu alanlarda tıkanıklık veya negatif bir enerji bulunmakta ise bireyler hem bedensel hem de manevi olarak enerji kaybetmekte, halsizlik ve mutsuzluk sorunlarından mustarip olabilmektedir. Bu gibi durumlarda merkezimizde de uygulanan aura güçlendirme işlemi yapılarak bireylerin bu kötü ruh halinden kurtulmaları sağlanmaktadır. Bu seanslarda:

  • Özel fotoğraf makineleri ile her insanın çevresine yaydığı enerji alanının fotoğrafı çekilir,
  • Fotoğraftaki renk paletine göre aura renkleri belirlenir.
  • Normal olarak bireylerde bulunması gereken renk paleti tespit edilerek hangi çakranın kapalı hangisinin açık olduğu belirlenerek bireylerin eksik enerji alanına yönelik aura yükseltme yapılmaktadır.

Auranın güçlenmesi ve yükseltilmesine yönelik tüm işlemler uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte ve gerek yüz yüze gerekse de uzaktan auro yüklemesi yapılabilmektedir.

Aurayı Renk Testi ve Etkileyen Unsurlar

İnsanların çevreye yaydıkları enerji alanları genel olarak aura olarak adlandırılmakta ve auralarda yer alan çakra tıkanması sonucu bireylerde fiziksel ya da bedensel sorunlar görülmekte ve kimi zaman bu sorunların çözümü alternatif tıp olarak da bilinen aura biliminde aranmaktadır. Buna göre:

  • Kırmızı liderliği,
  • Turuncu şefkati,
  • Yeşil şifayı,
  • Mavi değişkenliği,
  • Mor tinsel gelişmeyi simgelemekte olup bu renklerden birinin enerji alanında görülmemesi ya da soluk görülmesi o alanda bir sorun olduğuna işaret olabilmektedir.

Aura Enerji Nasıl İşlemektedir?

Her canlının fiziksel varlığının yanı sıra bir de fiziksel varlığını temsil eden ruhani bir çevresi bulunmaktadır. Bireyin kişiliğine göre şekillenen bu enerji alanlarına aura denilmekle birlikte yaşam enerjisi bioenerji, auralardan geçerek çakraların yardımı ile vücuda alınmakta ve böylelikle aura enerji geçişi olmaktadır. Bu geçişlerde tıkanmalar yaşandığında ise bir bioenerji uzmanından yardım almak tavsiye edilmektedir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat