Cinselliğe Bağlama Büyüsü

Cinselliğe bağlama büyüsü, günümüzde daha çok kadınların eşlerinin dışarıya karşı cinsel anlamda kendilerini aldatmamaları ya da başka kadınlarla beraber olamamaları için yapılan şeytani bir büyü türüdür. Kara büyü listesinde yer almaktadır. Ancak günümüzde cinselliği bağlama büyüsü genelde kişilerin eşlerinden ayrılmalarını sağlamak için kullanılan bir büyü haline geldi. Erkeğe yapılan büyü iktidarsızlık olmasını sağlamak için yapılmaktadır. Birçok kadın artık her sebepten ötürü büyüye sığınabilmektedir. Ancak yapılan büyüler doğru kişiler tarafından yapılmadığında ters tepme durumu daha çok yaşanmaktadır. Bu sebeple çok dikkatli olmakta fayda vardır.

Cinselliği bağlama büyüsü için her hocanın kendisine has yöntemleri vardır. Bazı hocalar kişilerin şahsi eşyaları ile yaparken bazı hoclar eşyalar yardımı olmadan dahi yapabilmektir. Eşya olarak kişinin iç çamaşırı üzerinden yapılmaktadır. Cinselliği bağlama büyüsü yapılırken alınan çamaşır aynı şekilde yerine konmalıdır. Kişi çamaşırı giydiği andan itibaren etkisini görmeye başlar. Artık cinsellik anlamında arzuma isteme gibi durumları ortadan kalkar. Büyü etkisini hızlı gösterebilir. Bunun için medyumunuzu iyi seçmeniz gerekmektedir. Eğer doğru bir medyum tarafından bu büyü yapılmazsa, büyü dönüp sizi bulabilir.

Her büyü öncesinden ilmi bakım yapılması gerekmektedir. Artık büyü vb. çalışmalara uzaktan da katılabilirsiniz. Cinselliği bağlama büyüsü yaptırdığınız da artık geri dönüşü yoktur. Kişi tesir altına alındığında cinselliği bağlanmış olacaktır. Artık bu kişiler isteseler de cinsellik anlamında her hangi bir yakınlık hissedemeyeceklerdir. Büyüleri yapmak kadar bozdurmak içinde destek alınabilir. Eğer çevrenizde ya da kendiniz de böyle bir durum olduğunu düşünüyor ve üstesinden gelemiyorsanız hemen bakım yaptırmalı ve üzerinizde bununla ilgili bir şey olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer cinselliği bağlama büyüsü yaptırıldıysa yine işin ehli hoca tarafından cinselliği bağlama büyüsünü bozdurabilirsiniz. Büyüyü yaptırmak kadar bozdurmakta oldukça zor bir işlemdir. Bu sebeple cinselliği bağlama büyüsünü bozan hocalar vardır. Yine ilmi bakım yapıldıktan sonra cinselliği bağlama büyüsünü bozdurabilirsiniz. Doğru hocalara başvurmanız yanlış olan durumlardan sizleri kurtaracaktır.

Cinselliğe bağlama büyüsü yaptırmak ve bozdurmak ve detaylı bilgi almak için bizimle +49 163 911 0569 whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat