Almanya Medyum Hoca

Almanya medyum, bu ülkede yaşayan insanların maalesef sıklıkla başvurduğu kişilerdir. Medyumluk, Spiritüalizm’in bir alt dalı olmakla beraber ne yazık ki son zamanlarda çok farklı yönlere çekilerek, İslam dinine göre yasak olan bazı çalışmalar yapan kişiler olarak lanse edilmiştir.

Almanya medyum hoca kişilere başvurmadan önce unutmayınız ki; büyü, fal gibi işlemler dinimizce kesin bir dille yasak sayılmıştır. Ancak yine de duygusal ilişkileriniz için en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden; aşk büyüsü, bağlama büyüsü veya ayırma büyüsü işlemlerini yaptırmak size ait bir karardır.

Almanya büyü gibi tehlikeli işlere girmemeniz ve bunları bir çözüm yolu olarak görmemeniz sizin için daha hayırlı olacaktır. Almanya büyü yapan hocalar olduğu gibi Almanya büyü bozan hocalar da oldukça fazladır. Büyü çeşitlerine gelecek olursak, bağlama büyüsü, aşk büyüsü, Evlilik büyüsü, Gideni geri getirme büyüsü, kaşık büyüsü, domuz büyüsü, sabun büyüsü ve papaz büyüsü insanların sıkça başvurduğu büyü çeşitleridir. Ayrıca, insanlarımızın muska ve vefk gibi işlemlere de başvurdukları aşikardır.

Almanya fal işlemleri de yine yukarıda da belirttiğimiz büyü işlemleri gibi yasaklanmış ve haram kabul edilmiştir. Kendini medyum, büyücü, falcı olarak tanıtan ve hoca olduğunu iddia eden bir çok dolandırıcı ve sahtekar kişilerde bulunmaktadır. Bu tarz insanlara güvenmeyiniz, paranızı kaptırmayınız. Değerli kardeşlerimize tavsiyemiz; işinin ehli bir hoca ile çalışmalarıdır. Bir kişiye işlem yaptırmadan önce, o kişi hakkında internet ortamında araştırma yapmanız ve hakkında yazılan yorumları okumanız sizi fikir sahibi yapacaktır.

Celalettin Salih Dost, Almanya medyum hocalar gibi büyü, fal veya dinimizce yasak sayılan diğer işlemleri kesinlikle gerçekleştirmemekte ve bunları size de asla tavsiye etmemektedir.

Metafizik Bioenerji Uzmanı Celalettin Salih Dost, özellikle Almanya’da yaşayan danışanlarına yüksek kalitede hizmet vermenin yanı sıra, insalara yardım etmeyi öncelik olarak belirlemiş işinin ehli bir uzmandır. Başta bioenerji, metafizik, reiki ve kişisel gelişim çalışmaları olmak üzere bir çok alanda hizmetler vermektedir. Her ayın belirli günlerinde Almanya’da bulunan danışanları ile birebir olarak yüz yüze seanslar düzenlemekte olup, sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Ayrıca unutmayınız ki, enerji boyutsal bir kavramdır ve yüz yüze gelmeden de seanslar gerçekleştirebilir, sorunlarınıza çözümler üretebilir. Eğer, belirtilen gün ve saatte randevu yerinde olamayacak iseniz veya özel başka bir durumunuz var ise spiritüel uzmanımız ile telefon üzerinden görüntülü görüşmeler gerçekleştirerek seanslara katılabilirsiniz.

Danışanlarımızdan Yorumlar

“Almanya Medyum Hoca” üzerine 401 yorum

 1. Hocam sizi çok seviyoruz. Çok gönlü güzel bir insansınız. Üzerimizde çok emeğiniz var. Anneme babama çok yardımcı oldunuz. Sayenizde çok mutluyuz. Ayrı ayrı hepimiz size minnettarız. Termin almak isteyen herkes Salih hocaya danışsın. Mutlaka her konuda size yardımı dokunacaktır. Sağolun hocam.

  Cevapla
 2. Almanya’da yaşıyorum. Hocayla iki üç sene önce tanıştık sanırım. Termini uzaktan online olarak yapmıştık. Ben enerjisel çalışmalar yaptırmak istiyordum. Yani çakralarım kapalıydı. Hep negatif enerjiler vardı sanki üstümde evimde. Her şeyim ters gidiyordu. Salih hocada yaptığı çalışmalar ve internet üzerindeki sayfalar aracılığıyla bulmuştum. Gayet memnun kaldım. Size de tavsiye ederim.

  Cevapla
 3. Ben hocayı yıllardır tanırım eş dost kim varsa hep ona yönlendiririm. Sağolsun hiç kötü dönüş almadım Salih hoca gerçekten en iyi hocadır. Herkese de tavsiyemdir.

  Cevapla
 4. Hallo, ich möchte einen Termin vereinbaren. Allerdings kann ich kein Türkisch.

  Cevapla
  • Hallo, ich bin die Assistentin der Lehrerin, Sie erreichen uns auf unserer Deutschlandleitung unter +49 163 9110569.

   Cevapla
 5. Maşallah hep iyi yorum var herkes mi memnun kalmış gerçekten. Ben hocalara karşı güvenim kırık belki Salih hoca benim derdime deva olur mu ya.

  Cevapla
  • Merhaba, hocanın asistanıyım ben, bizlere +49 163 9110569 numaralı Almanya hattımızdan ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 6. Almanya medyum hoca deyince akla gelen tek isim bence Salih hoca olmalı. Diğer hocalardan çok farklı bir hoca. Asla sizi oyalamıyor kandırmıyor olmayacak bişeye sizi inandırmıyor. Zamanınızı boşa harcamıyor yapılacak bişey varsa mutlaka yapıyor yoksa da sizi ümitlendirmiyor. Kendisini yıllardır tanırım. Kim hoca derse herkese Salih hocayı öneririm. Çünkü geçmişte bana da ailemede sevdiğim insanlara da çok faydası dokundu. Benim için değerli bir insan oldu.

  Cevapla
 7. Essen de bilinen çok iyi bir hocadır. Ben şahsen tanımadım ama destek alan bir kaç yakınım oldu. Oyüzden yazmak istedim. Salih hoca kesinlikle büyü yapmıyor. Hatta size büyü olmadan neler yapabildiğini görüyorsunuz. Oyüzden büyü talep etmeyin. Bizimkiler öyle bişey arıyorlardı ama hocayla termin alınca vazgeçtiler çünkü büyü olmadan da gayet herşey yapılabiliyor. Ancak aciz hocaların sığındığı bişey bence büyü yapmak. Önemli olan büyü yapmadan doğru bi şekilde işlem yapmak.

  Cevapla
 8. Salih hocam Allah sizden razı olsun inşallah. İyi ki benim karşıma çıktınız. Yakın zamanda bende hocadan destek aldım sağolsun terminde de öncesi ve sonrası işlemlerde de kendisi okadar ilgili ve alakalıydı ki herkese tavsiyemdir. Benim uzun yıllardır sevdiğim biri vardı içimden bir türlü atamadım. Onun yüzünden yıllarca evlenemedim. En sonunda bana hoca önerdiler sağolsun hocam içimdeki yangını söndürmeme yardım etti. Şuan okadar iyiyim ki sanki heran birini sevebilir ve evlenebilir durumdayım. O acılarım kendime yazık etmişim. Sağolsun varolsun hocam.

  Cevapla
 9. Selamlar Almanya medyum hoca arıyorum. Herkesin yorumu olumlu. Diğer sayfalara göre baya kişi yorum yapmış ve memnun kalmış. Bende aşkla ilgili işlem yaptırmak istiyorum. Ancak aşk büyüsü istemiyorum. Büyüyle olmasın. Bu şekilde etkili çalışma yapılıyorsa hocayla termin isterim.

  Cevapla
  • Merhaba, hocanın asistanıyım ben, bizlere +49 163 9110569 numaralı Almanya hattımızdan ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 10. Merhaba ben aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ama galiba Salih hoca büyü yapan bir hoca değil. Ama bu konuda bir sürü kişi destek alıp fayda görmüş ben merak ediyorum nasıl oluyor acaba?

  Cevapla
  • Merhaba, hocanın asistanıyım ben, bizlere +49 163 9110569 numaralı Almanya hattımızdan ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 11. Merhaba herkese. Öncelikle çok objektif olarak dile getirmek istiyorum ki Almanya medyum hoca deyince Salih hocadan daha iyisiyle ben daha karşılaşmadım. Kendisi gerçekten yalandan büyü yapan hocalar gibi değil. Zaten kendisi asla büyü yapmıyor. Ama her derdinize sizi günaha sokmadan en iyi şekilde çalışmalarını bioenerji ile yaparak hem ruhsal hemde manevi anlamda iyileşmenize katkı sağlıyor. Hangi konu olursa olsun kendisi bu alanda en iyi hoca olduğu için termin alarak göreceksiniz ki en iyisi.

  Cevapla
 12. Almanya da medyum hoca ararken Salih hocamı buldum. Ben kaynamdan artık bıkmıştım. Sürekli evliliğimizde bizlere huzursuzluk yaratıyordu. Artık ciddi anlamda kendisinin evimizeen uzak durmasını istiyordum. Sağolsun hocam bu konuda bana yardımcı oldu. Hemde güzellikle hallettik. Herkese tavsiye ederim hocamı.

  Cevapla
 13. Selamın aleyküm hocam. Allah sizden razı olsun. Sizi iyi ki tanıdım. Bence siz gerçekten en iyi yerde olmanızı hakediyorsunuz. Cunku insanları anlıyorsunuz. Daha ben bisey demeden sıkıntılarımı anladınız. Benim ne yapmam gerektiğini bana yol gosterdinz. Ben daha ne isteyeyim ki. Şimdi tüm gerçekleri sizin sayenizde gördüm. Resmen ne anlatınız bana hepsini yaşadım. Sagolun hocam.

  Cevapla
 14. Burada yorum yapan herkes Salih hocadan destek almış sanırım. Bende termin almak istiyorum ama araştırıyorum hoca hala. Büyü yapan bir hoca istemiyorum. Kayınvalidemin artık evimizde huzursuzluk çıkarmasına dayanamıyorum. Böyle bi konuda destek alan var mı acaba?

  Cevapla
  • Merhaba, hocanın asistanıyım ben, bizlere +49 163 9110569 numaralı Almanya hattımızdan ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 15. Ben aşk büyüsü yaptırmak için araştırırken Salih hocayı görmüştüm. Kendim de Essen taraflarına yakın oturuyorum. Çok sevdiğim kişinin de bana aşık olmasını istedim. Okadar sevedim ki yani aşk büyüsü yaptıracak raddeye geldim diyebilirim. Çok saçma hocalarla görüştüm . Gerçekten doğru hocayı bulmak inanın çok zor ben salih hocanın işte Essen de istanbulda yeri olduğunu için birazda güvendim. Termin aldım önce. Sonra da işlemlere başladık. Tabi salih hoca büyü yapan bir hoca değil. Asla büyü yapmıyor. Ama frekans ve enerji uyumlaması gibi çalışmalar yaparak iki kişi arasındaki enerjiyi çok yükseltiyo. İnanılmaz bişey beni görmeyen adam beni görür oldu. Beni sever oldu. Ama şunu söylim hayırlısı ise hoca yapıyor. Yoksa yapmıyormuş. Zaten o kişide benden biraz hoşlandığı için işlemler yaptı. Ben çok memnum oldum. Böyle destek almak isteyen varsa gitsin Salih hocama. Selamlar saygılar.

  Cevapla
 16. Hocam hayırlı cumalar ben Bottroptan yazıyorum. Termin için kurumunuz aradım. Telefon meşguldü. Sizi tavsiye üzerine aradım. Numaram 0176 380**** dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 17. Benim oğlumu alkol bağımlılığından kurtaran tekrardan hayatını düzene soktunuz sizden Allah bin kere razı olsun Celalettin Salih hocam emeğinize sağlık harika bir hocasınız herkese tavsiye ederim

  Cevapla
  • Merhaba
   Sizinde Wiesbaden,den olduğunuzu gördüm bu hocanın güvenilir olup olmadıgı hakında bilgi alabilirmiyim

   Cevapla
   • Merhaba Hilal hanım yorumunuz düşünce cevap vermek istedim. Bende oğlum için destek almıştım. Hoca güvenilir bir hoca merak etmeyin. Yani ben memnun kaldım. Dediğini yaptı enazından. İsterseniz bi arayı termin alabilir misiniz. Deneyin hiç olmazsa. Bende burdaki yorumlara bakarak hocayla termin alıp görüşmüştüm. Güvenilir bir hoca bence.

    Cevapla
 18. Ben hayatimin en karmasik aninda Salih Hocayla karsilastim. Iyiki karsilastim. Hayatimi derleyip dopladiktan sonra, beni terk eden sevdigimin ikinci uygulamada bana geri dönmesini sagladi.
  Tesekkürler Salih Hoca

  Cevapla
  • Nasıl yani bana biraz bilgi verir misin. Celalettin Salih hocadan termin alıp seans almak istiyorum. Hamburg ve Essen de ofisi varmış. Yüz yüze bakım yapıyor mu. Sevgi Gelsenkirchen

   Cevapla
   • Hocam öncelikle.e sizi tanımış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Ben Essen tarafında oturuyorum. Salih hocayı bana kuzenim tavsiye etmiş diye başvurmuştum. Kendimi hep daralıyorum. Sürekli kötüydüm. Doktorlara gitmiştim ama bir şeyin yok demişlerdi. Banada kuzenim deyince bir denemek istedim. Hocanın Essen de yeri de var. Ama korona vardı. Ben online görüştüm. Gerçek bir yorum yapmam gerekirse kendim inanmıyordum iyi olacağıma ama okadar güzel ve iyi oldum ki herkese tavsiye verdim hocamı. İnşallah yolunuz açık olsun Hocam.

    Cevapla
 19. Güvenilir anlayisli ve iyi sonuc elde eden bir hoca ariyorsaniz, kesinlikle bu salih hocadir. Bazi günler sabirsizlanip onu sIkbogaz edip cokca kez arayip yazsamda, herzaman saygili ve sakin cevap verdi bana.
  Beni terkeden sevgilimi bana tahmkn ettigi cok daha kisa bir sürede geri getirdi. Tesekkürler Salih Hoca

  Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat