Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsünün çok geçmiş ve uzun bir tarihi vardır. Günümüzde ve geçmişe bakıldığında en çok kullanılan alanın aile içinde ki durumlardan kaynaklı olduğunu görebiliriz. Genelde gelinlerin yaptığı bir çalışma niteliği taşımaktadır. Kişiler bunu kaynanasına, eltisine ya da görümcesine yaptırabiliyorlar. Bunun sebebi ev içinde yaşanan çatışmaların önüne geçmektir. Gelin, kendini hor görmüş ise dil bağlama büyüsü ile bu kişilerin dillerinin bağlanmasını ve kendisine karışmaması için yapılabilmektedir. Dil bağlama büyüsünü uzaktan yapan çok iyi medyumlar vardır. Dil bağlama için hocayla yüz yüze görüşmenize gerek yoktur. Büyü yaptırmanın etki alanı yoktur. Her şekilde büyü yaptırabilirsiniz uzaktan ya da yakından, eğer iyi bir medyum ile yapılacaksa uzaktan da aynı etkiyi göstermektedir.

Dil bağlama büyüsü sadece kişilerin ağzını bağlamak için yapılmaz bunun için farklı konularda da kullanılabilir. Sosyal çevrenize, arkadaşlarınıza ya ad aile üyelerinden birine bile dil büyüsü yaptırabilirsiniz. Çalıştığınız yerde bile dil bağlama büyüsü sayesinde yöneticilerinizin size karışmasını ya da işten ayrılmanıza müsaade etmemesini sağlayabilirsiniz. Bu büyünün kimseye zararı olmaz. Tabi çok iyi bir medyum aracılığıyla yaptırıldığı taktir de. Dil bağlama büyüsü oldukça özel bir büyü türüdür. Her hocanın yapabileceği bir büyü değildir. Kişi bu büyüyü isterken dikkatli olmalıdır. Dil bağlama büyüsü, kadim büyüler olarak yer almaktadır. Önemli ve zor bir büyüdür.

Bu büyüyü eşinize ve sevgilinize de yaptırabilirsiniz. Eğer hane içinde sıkça tartışıyorsanız bu büyü sayesinde sorunlarınızı da çözmüş olasınız. Sevdiğiniz kişi adeta size karşı dili tutulmuş gibi olacak ve siz büyüyü bozdurmadan devam edebilecektir. Dil bağlama, dil kitleme, dili hapsetme gibi isimleri mevcuttur. Dil bağlama büyüsünü öğrenilmesini istemediğiniz bir durumun açığa çıkmasını önlemek içinde kullanabilirsiniz. Ancak günümüzde daha çok kaynanaya, görümce, elti ya da geline yapılmaktadır. Büyünün kimseye zararı ya da günahı yoktur. Dil bağlama büyüsünü değişmesini istediğiniz kişilerde bile kullanabilirsiniz. Ama yukarda bahsettiğimiz gibi iyi bir medyum hoca tarafından yaptırmanız önemlidir aksi takdir de iyi sonuçlar alamazsınız.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat