Frankfurt Medyum

Frankfurt Medyum

Frankfurt’ta medyumluk faaliyetleri bir hayli fazladır. Ancak unutulmamalıdır ki, medyumluk ne fal bakmak ne de büyü yapıp bozmaktır. Bunun gibi işlemler İslam dinine göre de yasak kabul edilmekte ve günah olarak sayılmaktadır. Frankfurt’ta büyü ve fal kesinlikle günah bir işlemdir, bu tarz işlere kalkışmamanız sizin hayrınıza olacaktır.

Frankfurt’taluğun ana dalı olan Spiritüel çözümler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Almanya medyum Spiritüel uzmanımız, sizlere sağladığı özel çözümler ile problemlerinize çare bulacak ve ruhunuzu yeniden canlandırmayı sağlayacak. Frankfurt’ta yaşayan insanlar için uyguladığı Spiritüel seanslar ile negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirebileceksiniz. Tek yapmanız gereken Frankfurt medyum spiritüel uzmanımız ile iletişime geçerek randevu talep etmek. Seanslar halinde uygulanan kişiye özel Frankfurt’ta Medyumluk ve Spiritüel seanslar için bize +49 1639110569 numaralı telefondan ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Almanya medyum hoca gibi spiritüel uzmanımız da her ayın belirli günlerinde Almanya’da kişiye özel seanslar düzenlemekte olup sizler ile yüz yüze görüşebilmektedir. Yapmanız gereken WhatsApp randevu hattımız üzerinden iletişime geçerek randevu talep etmeniz ve size özel oluşturulacak olan randevu tarihini beklemeniz. Ayrıca unutmayınız ki, enerji boyutsal bir kavramdır ve yüz yüze gelmeden de seanslar gerçekleştirebilir, sorunlarınıza çözümler üretebilir, şifaya kavuşabilirsiniz. Eğer, belirtilen gün ve saatte randevu yerinde olamayacak iseniz veya özel başka bir durumunuz var ise spiritüel uzmanımız ile telefon üzerinden görüntülü görüşmeler gerçekleştirerek seanslara katılabilirsiniz.

Medyum Nedir ?

Medyum, ruhlar alemi ile iletişime geçtiğini, zaman ve mekan gözetmeksizin, hiçbir objeye ihtiyaç duymadan canlılar ve ölüler arasında iletişim kurduğunu iddia eden kişiye denir. Eterik dünya ile telepati kurma yeteneğine sahiptir. Bu iletişime geçme bazı zamanlarda bilinçli olarak, bazı zamanlarda ise kişinin isteği dışında gerçekleşebilmektedir.

Tüm insanların doğasında, sezgilerini ve altıncı hislerini kullanmak gibi yetenekleri vardır. Medyumluk ise bunların ne düzeyde kullanıldığı ile alakalı bir durumdur. Ruhçuluk bilimine göre medyumluk, sadece gelecekten bilgi almak demek değildir. Aynı zamanda medyumluk, Spiritüalizm’in bir alt dalıdır. Türkçeye, Fransızcadan geçen sözcüğün kökeni Latince medium sözcüğüne dayanır.

Spiritüalist (Ruhçuluk) anlayışına göre medyumluk yeteneğine sahip olmak bir ayrıcalık olmamakla beraber, kişi bu yeteneğini asla çıkarları ve kötü amaçları için kullanmamalı ve kullandırtmamalıdır.

Medyumlara, günümüzde modern falcılar olarak çok yanlış bir anlam yüklenmiştir. Bu anlam, medyumları oldukça rahatsız etmektedir. Ek olarak ruh bilimciler, medyumluğun gelecekten bilgi almayı sağlayan kişiler olarak görülmemesi gerektiğini savunur ve bu düşüncesinde oldukça haklıdır. Eğlenmek, maddi çıkarlar sağlamak, gelecekten bilgi almak gibi kalitesiz irtibatların yapıldığı ruhsal irtibatlara ise “abes irtibat” adını vermektedirler.

Medyum denince herkesin aklına fal bakan, büyü yapan, geleceği gören ve hatta olumsuz duygular uyandıran kişiler gelmektedir. Ancak unutmayınız ki, fal bakmak, büyü yapmak gibi işlemler İslam dinine göre çok büyük günahlar arasında sayılmaktadır. Dolayısıyla, gerçek bir medyumun aslında fal bakmakla veya büyü yapmak gibi işlemler ile kesinlikli alakası yoktur. Bu ayrımı iyi yapmak gerekir.

“Frankfurt Medyum” üzerine 6 yorum

 1. başlarda inancım yoktu şansımı denedim konuştuğum an o pozitif enerjiyi verdi hocam bütün sıkıntılarımı anlattım yüreğimde ki aşk acısını dindirdi çok sevip de ayrıldığımız unutamadığım erkek arkadaşımı bana geri getirdi yaptığı herşey için sonsuz teşekkürler az kalır iyi ki varsınız. sizi tekrardan frankfurt’ta görmek isteriz hocam

  Cevapla
 2. Eşimle boşanma aşamasındayken yuvamızın kurtulmasını sağlayan, işinin ehli bir hoca. Kendisine hergün dua ediyorum. Allah razı olsun.

  Cevapla
 3. Salih Hoca Termin almak istiyorum. 3 Ķişi geleceğiz hafta sonu mümķünse iyi olur.

  Cevapla
 4. Celalettin Salih Hoca Almanya Essen tekrar ne zaman geliyorsunuz . Telefon yoğunluktan randevu almak için düşüremedim bana dönüş yapar mısınız . Frankurt medyum yazdığım da çıktınız buraya gelirseniz çok memnun olurum sizi ağırlamaktan şeref duyarım Saygılarımla

  Cevapla
  • Merhaba Kadir Bey

   Celalettin Salih Hoca 21 Ocak ile 10 Şubat arası Almanya Essende olucaktır .Randevu talepleriniz için 00 49 1639110569 whatsapp yada arayarak iletibilirsiniz . Sizlere asistan arkadaşlar yardımcı olacaktır ilginiz için teşekkür ederiz.

   Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat