Kanla Yapılan Büyüler

Kanla yapılan büyüler, tarihin en geçmiş sayfalarında yer alan günümüzde de pek hocanın yapamadığı hatta yapmaktan çekindiği kara büyü sınıfına girer. Genel insanların da artık son raddede tercih ettikleri bir büyüdür. Kanla yapılan büyüler kısmına, adet kanı ile yapılan büyü, yılan kanı ile yapılan büyü ve bazı hayvanların kanı ile yapılan büyü tarzları da vardır. Peki neden yapılıyor? Genel anlamda kanla yapılan büyüler daha çok bağlama için yapılmaktadır. Kara büyü sınıfına girdiği için her hocanın yapmadığı bir büyüdür. Kanla yapılan büyülerin etkisi çok yüksektir. Kanla yapılan büyüleri bozdurmakta yaptırmak kadar zordur. Genelde tercih edilen kanla yapılan büyü, adet kanı ile yapılanıdır. Bunu kişiler partnerleri ve eşleriyle körü körüne bağlanmak için yaparlar.

Kanla yapılan büyüler genelde yedirmeli ve içirmeli olmaktadır. Tabi farklı metodları kullanan hocalarda mevcuttur. Kanla yapılan büyüler kısmını aldatan eşi diğer kişiden ayırmak için kullanılan etkili büyüler kısmına girebilmektedir. Kanla yapılan büyüleri bazen kişilerin kendisi yapabileceğini düşünür. Bu durum mümkün değildir. Kanı yemeğin içine konulup verilmesi yeterli değildir ki bu olası kötü sonuçları doğurur. Bunun için profesyonel bir medyum yardımı almak gerekiyor. Ayrıca kanla yapılan büyü, yapılmadan önce muhakkak tespit ve analiz yapılması gerekmektedir. Ancak ilmi bakımdan sonra kanla ilgili gerekli büyü yapılabilir. Herkesin yapamayacağı bir kara büyü sınıfındadır.

Olası etkilerine geldiğimizde adet kanı ya da yılan kanı ile yapılan büyüler arasında belirgin farklar vardır. Adet kanı ile yapılan büyüler daha çok bağlanma için yapılır. Ancak yılan kanı ile yapılan büyüler kişileri ayırmak için kullanılmaktadır. Adet kanı ile yapılan büyülerde hoca işin ehliyse kısa sürede karşı taraf farkında olmadan size âşık olmuş olacaktır. Büyü bozdurulmadığı sürece devam edecek bir mutluluğu ve beraberliği yaşamaya başlayacaksınız. Yılan kanı ile yapılan büyü türü ise daha çok ayırmak için yapılan etkili bir büyüdür. Yılan kanı büyüsü de genelde eşlerini aldatan erkeklere yapılır. Böylelikle karşı taraftan ayrılma sağlanmış olur. Amacınız ne olursa olsun kanlı büyüler yaptırmadan önce muhakkak ilmi bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Kan ile yapılan büyüler hakkında detaylı bilgi almak için bize +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat