Karı Koca Ayırma Büyüsü

Sevdiğiniz kişi evliyse ya da evli olduğunu öğrendiyseniz, çocuğunuzun istemediğiniz biriyle evlendiğini düşünüyorsanız vb. daha birçok sebepten ötürü çiftlerin beraber olması istenmiyorsa bu nokta da karı koca ayırma büyüsü ile ayırabilirsiniz. Karı koca arasını bozmak, boşanmalarını sağlamak ya da yuvalarını yıkmak için karı koca ayırma büyüsünü tercih edebilirsiniz. Karı koca ayırma büyüsü ile kişi artık eşinden yavaş yavaş soğumaya başlar aralarında nefret duygularına varana kadar geçimsizlik oluşmaya ve ayrılma sürecine kadar bu durum devam eder. Genelde şimdi ki ilişkiler yasak olduğunda daha çekici gelmektedir. İnsanoğlu yasak nerdeyse oraya yönelmeye doğası gereği gitmektedir. Sevdiğiniz kişi evliyse ve sizinle beraber olmasını istiyorsanız bunun için karı koca ayırma büyüsünü iyi bir hocadan isteyebilir ve karı kocanın ayrılmasını ve size gelmesini sağlayabilirsiniz.

Karı koca ayırma büyüsünün içeriği gittiğiniz medyumdan medyuma göre değişmektedir. Kimi medyumlar sadece resim ve bilgilerle, kimi medyumlar şahsi eşyalar üzerinden büyü çalışmasını başlatabilmektedir. Karı koca ayırma büyüsünü yaptırmadan önce hocanın bakım yapması gerekmektedir. Bakım karı koca üzerinden herhangi bir şeyin olması halinde önce bu durumu çözmek gerekiyor. Eşlerin üzerinde farklı bir enerji varsa eğer, karı koca ayırma büyüsünün tesir etmesi için bunun temizlenmesi arındırılması gerekmektedir. İlmi bakım çalışması her büyü öncesinde yapılmasının sebebi kişi üzerinde tesir etme durumunun incelenmesine olanak sağlar. Karı koca ayırma büyüsünü uzaktan yaptırmanız da mümkündür. Bunun için işin ehli bir hocadan destek almak mühimdir.

Karı koca ayırma büyüsü öncelikle niyetle başlamaktadır. Siz niyet edecek ve emin olacaksınız. Sonra medyumdan bu konuda hazır olduğunuzu ve amacınızı net bir şekilde aktaracaksınız. Büyünün yapılacağı zaman seher vakti olmalıdır. Hocanın belirteceği talimatlara çok iyi uymak gerekir. Karı koca ayırma büyüsü etkisi çok tesirlidir. Buna maruz kalan her kimse yakın zaman da eşinden boşanma aşamasına gelir. Büyü yaptırmanın dışında eğer size karı koca ayırma büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız bu konuda da kesinlikle iyi bir hocaya gidip baktırmanız önemlidir. Eğer eşinizde aniden bir değişim meydana geliyorsa hocaya gitmeniz de fayda vardır. Üzerinizde ki her neyse bakım yapılıp düzeltilmesi gerekmektedir.

Karı koca ayırma büyüsü veya bir diğer deyişle karı koca soğutma büyüsü hakkında detaylı bilgi almak için bize +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

“Karı Koca Ayırma Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Bu tarz bi işlem yapmak istiyordum, salih hocaya denk geldim. işlem sonuç hızına inanamadım tavsiye ederim.

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat