Kaynanayı Bağlama Büyüsü

Ne yazık ki kültürümüzde değişmeyen ve belki de değişmeyecek olgulardan bir tanesi kaynana kavramıdır. Daha çok bizim kültürümüz de genelde gelinlerin ya da damatların sürekli olarak kaynana yüzünden eşleri ile araları bozulmaktadır. Bazı kaynanalar kendi çocuklarını kıskandıkları için onları paylaşmak istemezler. Bu sebeple onlara huzur vermeyecek şekilde davranırlar. Bazı kaynanalar çocuklarından ayrılmaları ve evlerinin huzursuz olmaları için bile büyü yaptırabiliyorlar. Birçok kişinin yuvayı kaynanalar yüzünden bitebilmektedir. O halde gelelim kaynanayı bağlama büyüsüne. Bu büyü sayesinde artık gelinler eşleri ile kaynanaları yüzünden mutsuz olmayacaklardır.

Kaynanayı bağlama büyüsü sayesinde, eşlerin arasına giremeyecekler ve yapacakları kötülüklerin önü kesilmiş olur. Eğer sizi ya da eşinizi sürekli dolduruşa getirmeye çalışıyorsa kaynanayı bağlama büyüsü sayesinden konuşmak istediklerini konuşamayacak, size yapmak istediği kötülükleri asla yapmaya yeltenemeyecektir. Kaynanayı bağlama büyüsü bazı malzemeler gerektiren bir büyü türüdür. Kaynanayı bağlama büyüsünde duaların yanı sıra özel kelimelerin yer aldığı cümlelerin tekrarı vardır. Her hocanın kendine has büyü yapma tarzı vardır. Burada ki büyünün amacı aslında evlilikleri kurtarmak ve hane de huzurun sağlanmasıdır. Bir nevi güzel bir büyüdür kaynanayı bağlama büyüsü. Bazı kaynaklara bakıldığında kaynanadilini bağlama büyüsü ya da kaynana ağzını bağlama büyüsü olarak da gözükmektedir. Adının bir önemi yoktur elbette. Bizim için önemli olan kaynananın artık hane içinde olumsuz durumlarının ortadan tamamen kalkmasını sağlamaktır.

Kaynanayı bağlama büyüsü bazı düğümler atılarak büyülü cümleler eşlinde yapılmaktadır. Hocaların kullandığı yöntemler değişse de istenilen sonuca işin ehli hocalar tarafından ulaşmanız mümkündür. Kaynanayı bağlama büyüsünün etkisi bozdurma yapılmadığı sürece devam eder. Tabi bunun dışında üzerinizde büyü olduğunu düşünüyor ve bozdurmak istiyorsanız; büyü bozan hocalara danışmanız önce ilmi bakıma katılıp sonra da üzeriniz de ki büyüyü bozdurabilirsiniz. Büyü yaptırmadan ya da bozdurmadan önce mutlaka bakım çalışmasına katılmanız gerekmektedir. İyi bir medyum ya da hoca eşliğinde yaptıramayacağınız büyü yoktur. Bunun için doğru hocalara başvurmanız önemlidir.

Kaynanayı bağlama büyüsü yaptırmak, bozdurmak veya detaylı bilgi almak için bizimle +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

“Kaynanayı Bağlama Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Doğadaki mucizelere alternatif tıbbi konularda bile güzel sonuçlar alabiliyorsunuz Celalettin hocadan ben denemedim memnun kaldım tavsiyemdir.

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat