Regensdorf Muskacı Hoca

Regensdorf Muskacı Hoca

Regensdorf muskacı hoca talep ve ihtiyacın arz etmiş olduğu ülke ve eyaletlerden önde gelen Avrupa Birliği ülkesidir. Regensdorf’da kıymetli insanoğlu muska yapan ve bozan hoca arayışını yaparken tercihini karşı karşıya görüşebilen uzman hocalardan tercih etmektedir. Türk insanımız şeklinde yabancı insanoğlu muska şeklinde enerji yüklenmiş materyal yada yazılı yakarma muskalara inançları artmıştır.

Muska yapan uzman medyum yada dini tüm hocalar genelikle Regensdorf medyum kurumları vardır yada Türkiye’den belirli dönemlerde Regensdorf’a gelerek danışmanlık hizmeti vererek bakım sonuçlarına bakılırsa muska yazar bizzat kendi elleriyle teslim ederler. Regensdorfda muskacı hoca olan kişiler, insanımız perspektif cübbeli ve sakallı bir şahıs beklemesidir. Türk ve yabancı insanlara önerimiz muskacı hocanın daha doğrusu ilim yaş, sakala ve cübbeye bakmaz.

Artık günümüz koşularında Regensdorfda hocalar daha modern inança haiz, muskanın yazılış amacına bakılırsa duanın pozitif enerjisi ile şifa ayeti ise şifacı muskadır. Fakat birde dua muskası şeklinde görünen negatif enerjili özel ibranice ve Süryanice büyü lafzı geçen muskalarda mevcuttur.

Sizlere tek tavsiyemiz büyü lafzı içermeyen Tanrı’ın şifa ayetlerini içeren muska tercih etmenizdir. Hakkaten inançlı insanoğlu muska takmak yerine ibadetlerini ve şifa ayetlerini okurlar. Doğru olan hakkaten budur.

İsviçrede medyum hoca ve ek olarak İsviçrede muska yapan hoca ile iletişimde olan insanoğlu ruhsal olarak dua muskası isteyebilir. Fakat şunu unutmamak gerekir muska takma ve yakarma okumak burada aslolan olan inanarak bir şeyleri uygulamamız gerekiyor. Regensdorfda yaşayan insanoğlu muska ve muskacı hocaları Regensdorf eyaletleri ve illerinde araştırma yaparak google aracılığı ile ulaşmaktadır.

Regensdorf Muska Yapan Hoca

Regensdorfda muska yapan hocalar iki çeşit uzman kişi vardır. Bir büyü yapan hocaları muskası vardır, diğeri ise şifa ayetlerini Kuran’dan temin ederek şifa muskası yazan muskacı hocalardır. Büyü muskası yapan hocalar malzemelerde dinimizce günah olan kalemlerinde ayetleri tersten yazar mürekkep olarak idrar ve tane kanı  kullanmaktadır ve bunlar Allah’a şirk içeren uygulamadır.

Şifa muskası yapan hocalar, Muskayı yazarken dinimizce uygun misk,amber ve gül suyu kullanmaktadır. Amaç kötü enerjilerde korunmaktır.

Celalettin Salih Dost, Metafizik Bioenerji uzmanı hocamız sizlere yalnız uygun bulmuş olduğu takdirde Regensdorfda büyücü hocalardan sizlere uygun muska tavsiye edebilir kendisi yazmamaktadır. Regensdorf’te yaşayan kıymetli insanlarımız bu tarz şeyleri iyi bilir. Hemen iletişime geçmek için +49 1639110569 tuşlayabilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

+ +
WhatsApp chat