Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü, günümüzde sıkça kullanılan büyü çeşitlerinden biridir. Genelde insanlar sabun büyüsünü canları yandığı için kullanmak isterler. Sabun büyüsünün amacı kişiye acı çektirmektir. Genel anlamda günümüzde kullanılma nedenleri arasında intikam almak yatmaktadır. Eğer sizin canınızı yakacak bir kişi olduysa bu büyü sayesinde kendisinden intikam alabilir canının yanmasını sağlayabilirsiniz. Sabun büyüsü, kara büyüler arasında yer alır ve etkisi oldukça geniştir. Bilinen en güçlü ve tesirli büyülerdendir. Bu büyünün farklı bir özelliği ise bağlama işlevi görmesidir. Yani sevdiğiniz kişiyle ömür boyu beraber olabilmek için bu büyüyü kullanabilirsiniz.

Tersi ne kadar kötü ve etkiliyse, doğrusu bir o kadar yapıcı ve bağlayıcıdır. Kişinin bu büyüye karar vermesi oldukça zordur. Enerjisel çalışmalarla beraber yapılan bu büyü tarzı iyi bir medyum aracılığıyla yapılması gerekiyor. Sabun büyüsünü yapacak hoca bu ritüelleri çok iyi belirlemesi ve uygulaması lazım. Çünkü sabun büyüsünün asıl amacı can yakmaktır. Ancak etkisinin büyüklüğü sebebiyle iyi bir medyum hocadan destek alınırsa ömrünüzün sonuna kadar birbirinize bağlanmanızı sağlayacak etkiyi de kazanmış olacaksınız. Birinin canının yanması için yaptıracağınız büyünün ismi sabun büyüsüdür. Ancak bağlanmasını istediğiniz kişinin size bağlanması için yaptırabileceğiniz büyünün adı aşk sabun büyüsüdür. Bu büyüler yapılmadan önce detaylı bir bakım çalışması yapılması gerekiyor. İyi bir analiz ve tespit çalışması yapılması gerekiyor.

Sabun büyüsü için bir takım malzemeler mevcuttur. Bu malzemeler doğrultusunda büyü çalışması yapılabilmektedir. Sabun büyüsünü uzaktan da yaptırabilirsiniz. Medyumla online olarak görüşebilir ve bakımdan sonra sabun büyüsünü yaptırabilirsiniz. Uzaktan yapılan sabun büyüsü ile yakından yapılanın herhangi bir farkı yoktur etkisi değişmez. Ancak iyi bir medyumla sabun büyüsü ve sabun aşk büyüsü yaptırmanız önemlidir.

Detaylı bilgi almak için bizimle +49 163 911 0569 WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat