Uzaktan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü günümüz de pek çok insanın hem merak ettiği hem de yaptırdığı bir büyü türüdür. Konumuz tam anlamıyla uzaktan aşk büyü nasıl olur, ne yapılması gerekiyor, bir geçerliliği var mı, gerçekten âşık edilebilir mi, geri döner mi buna uzaktan katılsak sonuç alır mıyız gibi kafanızda ki soruların cevabını verelim öncelikle. Evet, uzaktan aşk büyüsü iyi medyum ve hocalar sayesinde yapılabilen ve gerçekten yapıldığında sonuçlarını gözlerinizle ve yaşayarak tanık olabileceğiniz garanti bir büyüdür. Uzaktan aşk büyüsü sayesinde imkânsız hiçbir aşk yoktur. Sevdiğiniz kişi ile artık beraber olmanız oldukça kolay. Bunun için karar vermeli, net olmalı ve niyet etmelisiniz. Uzaktan aşk büyüsünün detaylarına inelim.

Uzaktan aşk büyüsü için önce bu büyüyü yapan iyi bir hoca bulmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi kendisine telefon üzerinden göndermeniz ve bakım için görüşmeniz gerekmektedir. Uzaktan aşk büyüsü için şahsi bilgilerin gerekliliği önemlidir. Kişinin ve sizin bir adet fotoğrafı yardımıyla uzaktan aşk büyüsü yapılmaktadır. Bir takım tılsımlı sözcüklerin ve ritüellerin sayesinde uzaktan aşk büyüsü yapılmaya başlanır. Hocanın size verdiği talimatları harfiyen uygulamanız büyünün tutması için önemlidir. Fotoğrafa yapılan büyü ile kişi tesir altına alınmaya başlar. Onun sonrasında yapmanız gereken tek şey belki de karşısına çıkmaktır. Kişi artık istemsiz bir şekilde sizi düşünmeye ve sizinle beraber olmaya odaklanmaya başlar. Tabi uzaktan aşk büyüsünün tutması için üzerinde herhangi bir kötü enerjinin olmaması gerekmektedir.

Uzaktan aşk büyüsünü yaptırmadan önce ilmi bakıma katılmanız gerekmektedir. Bakım çalışması olmadan bir büyüyü doğru yapmak mümkün değildir. Ruhani anlamda kişilerin neye yatkın olup olmadığını, üzerlerine yapılacak büyünün hangi yöntemlerle yapılması gerektiği ancak detaylı bir bakımda belli olmaktadır. Bakıma da uzaktan katılabilirsiniz. Uzaktan aşk büyüsü, büyük büyü kitaplarında yer alan havas ilmi ile daha çok yapılan önemli bir büyüdür. Kara büyü arasında geçmemektedir. Uzaktan aşk büyüsü beraber olmak istedikleri kişiler ile aralarının düzelmesi ve birbirlerine daha fazla bağlanmak için yapılmaktadır. Genelde evli olan kişilerin evliliklerini kurtarmak ve boşanmamak için yaptıkları büyü türü olduğundan kara büyü olarak geçmez. Tabi işin ehli bir medyumdan destek almanız yeterlidir.

Ancak unutulmamalıdır ki; büyü ve fal gibi işlemler İslam dinimizde kesin ve net ifadelerle yasaklanmış ve haram kılınmıştır. Bu nedenle Celalettin Salih Hoca’da bu tarz işlemler yapmamakta olup kişiye özel çeşitli enerji analizleri ile dini anlamda sakıncası bulunmayan işlemler gerçekleştirmektedir.

Enerji uyumu ve diğer çeşitli enerji bazlı bakım çalışmaları için bizimle +49 163 911 0569 whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

“Uzaktan Aşk Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Nişanlımla yeni nişanlanmamıza rağmen her gün sürekli kavga edip tartışıyoruz düğünümüz için kavgalardan bir adım atamıyorduk bakım yaptırmak isteyip celalettin salih hocadan ücreti mukabilinde çok cüzi bir rakama destek aldım bakımlar sonucu şimdi daha iyiyiz ve düğün tarihimizi aldık rabbim razı olsun teşekkürler

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat