Yıldız Büyüsü

Yıldız büyüsü, ak büyüler arasında yer alan bir büyüdür. Genellikle yıldız büyüsü kişinin kısmetinin ve hayatının parlaması amaçlı yapılan büyü türüdür. Genellikle güzellik ve iyilik için yapılan büyülerdendir. Yapılması da zor olmayan yapımı oldukça basit olan bir büyüdür. Kişiler daha çok evlilik ve kariyer amaçlı bu büyüye başvurmaktadır. Yıldız büyüsü sayesinde kişinin enerjisi çok çekici bir hal alır. Kişi girdiği her ortamda parlar. Kendisine yıldız büyüsü yaptıran kişi parlaklığı ile hemen fark edilir ve nasibi de o kadar çabuk artar. Kişiler hangi büyü olursa olsun kendi başlarına hareket edip yapmamalı bu işin ehli hocalar ya da medyumlar tarafından yaptırılmalıdır.

Genellikle yıldız büyüsü muska ile yapılmaktadır. Medyumun yapmış olduğu muskayı kişi verilen süre boyunca üzerinde taşımalıdır. Kişi muskayı hep üstünde taşırsa etkisi de kişiyi saracak ve tüm muskanın amacı üzerine sinmiş olacak. Böylelikle nasibini bulmakta kolaylaşacaktır. Muska kişinin üzerinde oldukça yıldız enerjisinin etkisi altında olacak ve girdiği her ortamda tüm gözler kişinin üzerinde olacaktır. Aynı zaman da muskayı çok iyi muhafaza etmek gerekiyor. Yani muskanın açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Aksi halde yıldızınızın hızlı parladığı gibi hızlı da söner. Eğer öyle bir durum olursa tüm ekiler üzerinizden kalkar.

Her büyüde geçerli olmayan bir durum vardır. Yıldız büyüsünün tesiri çok uzun sürmeyen bir büyüdür. Bu büyünün belli bir süre sonra etkisi geçmektedir. Bu sebeple yıldız büyüsü tekrarlanan büyü kategorisine girmektedir. Yapımı ya da tekrarı çok zor değildir. Yaptırmış olduğunuz medyumla iletişime geçerek yenileme talep edebilirsiniz. Yenileme yapıldıktan sonra kaldığınız yerden parlamaya devam edebilirsiniz. Bu büyü yapılmadan önce mutlaka ilmi bakım yapılması gerekmektedir. İlmi bakım analiz ve tespit için önemlidir. Her kişiye yapılan yıldız muskası farklıdır. Ruhani ve manevi olarak kişilerin bünyesine uygun olarak tasarlanması gerekiyor. Bu arada yıldız büyüsünü uzaktan da yaptırmanız mümkündür.

Almanya yıldız büyüsü hakkında detaylı bilgi almak için bizimle +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

“Yıldız Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Merhaba benim yakın arkadaşım Salih hocaya gitmişti. Kendisi yıldız büyüsü yaptırmak istemişti. Ancak Salih hoca büyü yapan bir hoca değil. Bizde gittiğimizde öğrendik. Ancak zaten büyü yapmam çok günah olduğu için iyi ki yaptıran bir hocaya denk gelmedik. Allahtan Salih hoca büyü yapmadan da istediğiniz işlemi yapıyor ne günaha giriyosunuz nede kandırılıyorsunuz. Yani ne derse onu yapıyor hoca. Arkadaşım çok memnun kaldı. Kendisi gerçekten içine kapanık çok şanssız biriydi. Ama işlemlerden sonra hatta terminden sonra bile kendisi bambaşka hislerle çıktı. Ben birinci dereceden bu duruma şahit olduğum için yazmak istedim. Mutlaka termin alın görüşün derim ben. Teşekkürler

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat