Yumurta Büyüsü

Antik çağlara gittiğimiz de, o dönemlerde çok sık yapılan ve günümüzde devam eden bir yumurta büyüsü, sevgilileri birleştiren ya da ayrılması için yapılan eski bir büyü yöntemidir. Yumurta büyüsü, eskilerin daha çok bir dileğin gerçekleşmesi için yaptırdığı bir büyü türüdür. Tabi genelde kişiler yumurta büyüsünü bağlama, kendine âşık etme ya da ilişkilerini evliliğe götürme için yaptırdıkları çok zor olmayan bir büyüdür. Yumurta büyüsü için gerçek bir yumurta kullanılmaktadır. Bu büyü kolay yapılan bir büyü gibi gözükse de bazı riskler içermektedir. İlmi ve ulvi kuvvetler aracılığıyla yapılan bir büyü olduğu için herkesin yapamayacağı bir büyüdür. Eğer iyi bir medyum ya da iyi bir hoca tarafından yapılmazsa olası sonuçlara katlanmak gerekir.

Yumurta büyüsü ne amaçla yapılacaksa o amaç belirlendikten sonra bakım yapılması gerekir. Daha sonrasında belli hazırlık aşamalarından sonra büyü yapılmaktadır. Eğer âşık etmek ya da bağlamak yaptırmak için yumurta büyüsünü kullanacaksanız, öncesinden kişilerin bazı bilgileri ve fotoğrafı ile bakım yapılması gerekmektedir. Ruhani açıdan yapılan enerji çalışmaları büyü öncesi bakım da önemli bir yere sahiptir. Herkese aynı metodla büyü yapılamaz. Yumurta büyüsünün bağlayıcı etkisinin yanı sıra ayırıcı amaçla da kullanmak mümkündür. Bu büyü ile ayırma, beraber olma ya da bir isteğin gerçekleşmesi için kullanmak mümkündür.

Her büyü çalışması gibi yumurta büyüsünü de uzaktan yaptırabilirsiniz çünkü bir farkı yoktur aynı etkiye sahiptir. Yumurta büyüsü, yapılan büyüler arasında maliyet açısından da kişileri zorlamayan bir büyü türüdür. Bu sebeple birçok kişinin tercih ettiği ilk sıralarda olan bir büyü çeşididir. Yumurta büyüsünün kolay olması evde deneyebileceğiniz anlamına gelmesin. Her büyünün ilim sahibi hocalar tarafından yapılması doğrudur. Siz de işi ehli hocalara bırakmalısınız. Büyülerin yapılması ne kadar kolay olsa da yapım aşamasında ya da sonrasında olası kötü sonuçlar elde etmemek için iyi bir medyumun yapması daha doğru olacaktır. Tabi her büyünün yapım öncesinden önce mutlaka bakım yapılmasını talep edin. Bakım olmadan yapılan büyülerin etkisi yoktur.

Yumurta büyüsü yaptırmak ve bozdurmak hakkında detaylı bilgi almak için bize +49 163 911 0569 whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat