Almanya Medyum Hoca

Almanya Medyum Hoca

Almanya’nın eyaletleri ve illerin’de vatandaşlarımızın Almanya’da medyum hoca’ya manevi sorunları sebebi ile yüz yüze görüşerek  danışmanlık  almaktadır. Sorunlar sadece Almanya’da medyum hocaları enerji çalışmalarıyla çözmek yeterli olmayabilir sorunları için ayrıca psikolojik  destek almaları gerekir. Medyum, ilmi konularda hizmetler verirken sorunları dinler çözümünün  büyü yada benzer çalışmaları olucağı konusunda kanaat getirebilir. Almanya Türk medyum hocalar, sizlere her sorunun öncesin çözüm üretmek için mutlaka bakım adı verilen danışmanlık yapar.

Medyum Bakım yapmadan önce sizlere anne adı, baba adı, yaş, isim ve fotoğraf ister , sizin gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda ebced değerlerini hesaplar çıkan hesaplamaya göre yorumlama yapar. Almanya’da medyum  kitap açmak yerine büyü’de kullanılan negatif enerjileri davet ederek sizlere bakım yapabilir, sizlere gelecekten bilgiler verir fakat sakın buna inanmayınız. Medyum’lar büyü işi ile uğraştıklarında negatif enerjilere hizmet etmekte görevlendirme alabilir.

Almanya Gerçek Medyum Hoca

Almanya’da gerçek Türk medyum ulaşmak son dönemde epey zorlaştı. Türk insanı gurbette ilim ve irfan sahibi hocalara ulaşırken ehli sünnet uygun hareket etmeyen medyumlara rastlayabilir. Zor durumda kalan insanımızın ihtiyacı gidermek adına medyumlar ikiye ayrılır.Büyü yapmayan gerçek medyum ve Büyücü medyum olarak tanımlayabilir.Sizlere dinimize uygun olmayan büyücü medyumlar destek almak yerine ehli sünnet büyü yapmayan gerçek hoca’dan destek alabilirsiniz.

Almanya’da İyi Medyum Hocalar

İyi bir Medyum sizlere göre garantili büyüler yapan kişiler olarak tanımlama yapabilirsiniz. fakat Türkiye’de  medyum hizmeti verenler bilimsel olarak Büyücü olarak kimlik kazanmış. Dünyada iyi bir medyum  tanımı yaparsak,  Telepati gücü yüksek ve bilinmeyeni bilen adlandırabiliriz. İyi medyum, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Sevgiliyi Geri getirme büyüsü, Papaz Büyüsü ve Muska görünümlü Büyü çeşitlerinin çalışma  yaparken yanlış olduğunu ve garanti veremeyeceğini Allah şirk koşulduğunu Almanya halkina  ve Almanya Türk insanımıza ifade edebilecek cesareti vardır.

Almanya  Türk Medyum Telefon Numarası

Almanya’da Yabancı medyumlar olduğu gibi Türk insanı kendi insanı olan ilmi konuda gerçek medyum ve kaliteli hizmet veren Gerçek Türk Hocalar başvurmaktadır. Sizlere Büyü yapmayan ve temizleme konusunda hizmet veren Metafizik uzmanı olan Celalettin Salih Dost ulaşabileceğiniz. Gerçek medyumlar ile benzerliği bulunan dinimiz ve kanuna aykırı çalışma yapmayan uzmanı araştırınız.

Almanya ayın belirli dönemler’de Almanya’da Cse Familienberatung şubesinde Danışmanlık ve seans uygulamaları yapmaktadır. Uzman metafizikçi yoğunluk sebebi ile randevu alarak hizmet vermektedir.

Sizler araştırma yaptıktan sonra sizlerce uygunsa Almanya veya İstanbul’da subeleri olan Cse Danışmanlık Merkezi isimine özel randevu talep edebilir. Almanya yüz yüze yada uzaktan online görüntülü bakım gerçekteştire bilirsiniz.

Bizlerden randevu alabileceğiniz telefon numaraları ve birebir iletişim kuracağınız açık adresimi için tıklayınız

Almanya Medyum numaraları araştırırken yazımızı okumayı unutmayın sizler için manevi konuda destek olup kesinlikle ilim sahibi olmayan sahtekar medyumlara karşı uyarmaktır.

“Almanya Medyum Hoca” üzerine 6 yorum

 1. Merhaba Dün size bakım yaptırmıştım. Essene geldiğiniz öncelikle hoşgeldiniz. Dün için bakımdan memnun kaldığımı isabetli tespitler ile beni şaşırttınız. Üzerinde büyü olmadığını aslında sizden büyü var demenizi beklerken üzerimde çıkmaması beni şaşırttınız. Doğrular bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Duisburg gelirseniz sizi misafir etmek bizleri mutlu eder . Herkesin selamı var

  Cevapla
 2. Celalettin Salih hocam merhaba kayıp eşyalara bakıyormusunuz ? Şu an Almanya’da iseniz sizinle görüşmek ve danışmanlık almak isterim. Sizi bana tavsiye ettiler selamlar

  Cevapla
 3. Salih hocam nasılsınız Almanya ne zaman gelmeyi düşünüyorsunuz size ihtiyacımız var. Büyü çözdürmek için muska yaptırsam faydası olur mu

  Cevapla
 4. Kardeşim Salih hoca büyü yapmıyor fakat rahmani boyutta ritüelleri var. Ben sözlümle arama yapılmış ayırma büyüsü vardı bana büyünün görevlisini yaktım dedi. Şu an nişanlıyız çok şükür corona virüsü gündeminden sonra düğün yapıcağız. Hayırlı cumalar.

  Cevapla
 5. Almanya medyum diye ararken sizi buldum. Evlilik ikna etmek için Erkek arkadaşıma Aşk büyüsü yada Evliliğe ikna etmek için Büyü yaptırmak istiyorum. Almanya’da gitmediğim büyücü hoca kalmadı Adet kanı büyüsü yaptım tutmadı hayatımı karartı.Celalettin Salih Hoca yorumları çok okudum banada yardımcı olabilirmi

  Cevapla
  • ya ben büyü icin hoca ariyorum almanya’da.. bana bir mesaj atabilirmisiniz hangi büyü hocalar var diye ?

   Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat