Ceviz Büyüsü

Asırlardan beridir insanların evli çiftleri ayırmak için evlerinin belli başlı yerlere koydukları ceviz ile ayırma büyüsü, günümüze kadar gelmektedir. Genel anlamda ceviz büyüsünü gelinini ya da damadını sevmeyen kaynanalar tarafından yapılan bir büyü olarak tarihe geçmiştir. Havas ilminde ceviz büyüsünü ayırmak ve birleştirmek için kullanmak mümkündür. Ancak ceviz büyüsü etkisi çok güçlü bir büyü türüdür. Genel de her hocanın ya da medyumun yapabileceği bir büyü değildir. Ceviz büyüsü için niyet getirmek önemlidir. Kişi Cuma namazı okunduktan sonra ne amaçla yaptırmak istiyorsa ona göre niyet etmelidir. Yani ben eşimle tekrar beraber olmak istiyorum ya da ceviz büyüsünü sevdiğim kişinin eşinden ayrılabilmesi ve bana dönmesini istiyorum demelidir.

Niyet edildikten sonra işin ehli olan medyuma gidilir. Niyet söylenir ve bakım yapıldıktan sonra hazırlık aşamasına geçilir. Eğer gerçekten yaptırdığınız büyüye kendinizi inandırırsanız ancak gerçekleşebilir. Eğer ceviz büyüsünü bir kişinin evliliğinin bitmesi için yapılacaksa; o zaman ceviz üzerinde medyumun yaptığı işlemlerden sonra o kişilerin evine konulması gerekmektedir. Özellikle ayırma ve evliliğin bitmesi için yatak odasına konulması daha hızlı ve kesin bir sonuç verir. Kişiler cevizi bulup bir hocaya gitmediği sürece herhangi bir şey anlamazlar. Ve gün geçtikçe eşler birbirinden soğur ve kesin bir şekilde ayrılmaları olur.

Eğer ceviz büyüsü ile bağlama yapılacaksa; yine bakım yapılıp tespit ve analiz yapılır. Daha sonrasında bağlanacak kişiye hocanın okuduğu ceviz yedirilir. Cevizi yiyen kişi kendisine büyü yapıldığını asla anlamaz. Etkisini ortalama 1 hafta içinde görmek mümkündür. Kişi size daha çok yakınlaşmaya başlayacaktır. Size âşık olmaya ve sizinle evliliğe kadar ki süreçte devam etmek isteyecektir. Ceviz büyüsü bozdurulmadığı sürece etkisi ömür boyu devam eden bir büyüdür. Bu büyüye maruz kalıp evlilikleri biten birçok evli kişinin de bozdurmak için hocalara başvurduğu olmaktadır. Evinde ceviz bulan kişiler iyi bir hoca ile bunu bozdurur ve evliliklerinde ki karabulutlar bozdurma yapıldığı anda itibaren kalkar. Bunun gerçekleşebilmesi için de iyi bir hocaya gitmekte fayda vardır.

Ceviz büyüsü yaptırmak ve bozdurmak için bizimle +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat