Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü

Hepimiz çocukluğumuzdan bu yana sürekli olarak duyumsadığımız bir çeşit büyüdür. Yöntemi, amacı ve yapılışı oldukça farklı bir büyü türüdür. Bu büyüyü genel anlamda insanlar nefret ettiği kişilere yaptırmak isterler. Günümüzde çoğunlukla eşlerinin aldatılması sonucunda kişilerin tercih ettiği bir büyü çeşididir. Yaptırmaktan ziyade domuz büyüsü bozdurmakta günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Çünkü kişiler hiç görmedikleri ve kendilerine zararı dokunmuş herkese bunu uzaktan yaptırabilir. Domuz büyüsünü genellikle özel bir yağ ile yapıldığını söyleyebiliriz. Bu büyü için yine iyi bir medyumdan destek almak gerekiyor.

Aynı zamanda domuz büyüsünü zamanında müdahale edip bozdurmak önemlidir. Eğer domuz büyüsünün olduğunu fark ettiyseniz iyi bir medyum aracılığıyla bozdurmanız gerekiyor aksi halde sizin sağlıksal ve ruhsal sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Domuz büyüsünü bir kişiye kendinize bağlarken de kullanabilirsiniz. Domuz büyüsü genel anlamda kara büyü olarak geçmektedir. Her hocanın yapamayacağı çok güçlü bir büyüdür. Bu büyüyü yapabilecek hocalar her büyüyü yapabilir. Genel anlamda bu büyüyü yaptırmak isteyen insanlar canları yanmış ve kötü düşmanları olan insanlardır. Sizde canınızı yakan insanlardan intikam almak istiyorsanız domuz büyüsü yaptırabilirsiniz. Ancak yukarda da belirttiğimiz üzere çok güçlü bir büyü olan domuz büyüsü herkesin yapacağı ya da yaptıracağı bir büyü türü değildir.

Eğer yakınınız da bu büyüyü yapacak ya da bozacak bir medyum hoca bulamıyorsanız uzaktan da yaptırmanız mümkündür. İyi bir medyum bulduğunuzda online olarak ilmi bakım çalışmasına katılıp daha sonrasında domuz büyüsünü yaptırıp ya da bozdurabilirsiniz. En sık yapılan nedenler bazıları ise eşlerin arasını bozmak, aile içinde gerginlikler yaşanmasını sağlamak, insanları birbirine düşürmeye çalışmak ve kişilere olabildiğince zarar vermeyi amaçlamaktır. Bu tarz büyüleri yapan medyum hocaları bulmak biraz zordur. İyi bir hocayı detaylı araştırmak, öğrenmek gerekir. Mutlaka gideceğiniz medyumdan öncesinden ilmi bakım yapılmasını talep edin.

“Domuz Büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Bir kişide domuz büyüsü olup olmadığı nasıl anlaşılır. Domuz büyüsü belirtileri nelerdir. Evimizin kapısında yeşilimsi yapışkan bir leke vardı bende araştırma yaptım domuz yağı var denildi.Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat