Eindhoven Muskacı Hoca

Eindhoven Muskacı Hoca

Eindhoven, Muskacı Hoca talep ve ihtiyacın arz ettiği Ülke ve eyaletlerden biri olan Avrupa birliği Ülkesidir. Eindhoven’de değerli insanlar muska yapan ve bozan hoca arayışını yaparken tercihini yüz yüze görüşebilen uzman hocalardan tercih etmektedir. Türk insanımız gibi yabancı insanlar muska gibi enerji yüklenmiş materyal yada yazılı dua muskalara inançları artmıştır.

Muska yapan uzman medyum yada dini bütün hocalar genelikle Eindhoven’de kurumları vardır yada Türkiye’den belirli dönemlerde Eindhoven’ya gelerek danışmanlık hizmeti vererek bakım sonuçlarına göre muska yazar bizzat kendi elleriyle teslim ederler. Eindhoven’de muskacı hoca olan kişiler, insanımız bakış açısı cübbeli ve sakallı bir kişi beklemesidir. Türk ve yabancı insanlara önerimiz muskacı hocanın daha doğrusu ilim yaş, sakala ve cübbeye bakmaz.

Artık günümüz koşularında Eindhoven’deki hocalar daha modern inança sahip, muskanın yazılış amacına göre duanın pozitif enerjisi ile şifa ayeti ise şifacı muskadır. Fakat birde dua muskası gibi görünen negatif enerjili özel ibranice ve Süryanice büyü lafzı geçen muskalarda mevcuttur.

Sizlere Tek tavsiyemiz Büyü lafzı içermeyen Allah’ın şifa ayetlerini içeren muska tercih etmenizdir. Gerçekten inançlı insanlar muska takmak yerine ibadetlerini ve şifa ayetlerini okurlar. Doğru olan gerçekten budur.

Eindhoven’de muskacı hoca giden insanlar psikolojik olarak dua muskası isteyebilir. Fakat şunu unutmamak gerekir muska takma ve dua okumak burada asıl olan inanarak bir şeyleri uygulamamız gerekiyor. Eindhoven’de yaşayan insanlar muska ve muskacı hocaları Eindhoven eyaletleri ve illerinde araştırma yaparak google aracılığı ile ulaşmaktadır.

Eindhoven Muska Yapan Hoca

Eindhoven’de muska yapan hocalar iki çeşit uzman kişi vardır. Bir büyü yapan hocaları muskası vardır, diğeri ise şifa ayetlerini Kuran’dan  temin  ederek şifa muskası yazan muskacı hocalardır. Büyü muskası yapan hocalar malzemelerde dinimizce günah olan kalemlerinde ayetleri tersten yazar mürekkep olarak idrar ve adet kanı  kullanmaktadır ve bunlar Allah şirk içeren uygulamadır.

Şifa Muskası yapan Hocalar, Muskayı yazarken dinimizce uygun misk,amber ve gül suyu kullanmaktadır. Amaç kötü enerjilerde korunmaktır.

Celalettin Salih Dost, Metafizik Bioenerji uzmanı hocamız sizlere sadece uygun bulduğu takdir de Eindhoven’de muska yapan hocalardan sizlere uygun muska tavsiye edebilir kendisi yazmamaktadır.Eindhoven’de yaşayan değerli insanlarımız bunları iyi bilir.

 

“Eindhoven Muskacı Hoca” üzerine 3 yorum

 1. Hocam merhaba ben bereket muskası yaptırmak istiyorum. Bunu uzaktan yaptırmamız mümkün mü? Yerinize gelemem çünkü. Teşekkürler şimdiden.

  Cevapla
  • Merhaba, hocanın asistanıyım ben, bizlere +49 163 9110569 numaralı Almanya hattımızdan ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla
 2. Merhaba benimde hocadan termin almamın sebebi evimize muska yapıldığını bilmemdi. Türkiye de iken bir hoca evde muska olduğunu çok eskiden tanıdığım birinin eve bıraktığını söyledi tabi ben pek inanmadım. Sonra hoca araştırırken karşıma Salih hoca çıktı. Baya insan destek almış ve fayda görmüş bende denemek istedim. Termin aldım. Essene gidemedim tabi ama uzaktan görüntünün arama şeklinde oldu. Bana muskanın nerede ne amaçla işte nasıl yok ediceğimizi falan herşeyi anlattı. Sonra da koruma yaptı. Ben hayatımda bukadar şaşırmadım hiç bişeye gerçekten işini iyi yapan bir hoca.

  Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat