Çingene Büyüsü

Çingene Büyüsü

Çingene büyüsü, kara büyüler listesinde en üst sıralarda yer alan, yapılması kolay ancak bozulması zor olan bir büyü türüdür. Çingene büyüsünü genel anlamda insanlar intikam almak için kullanırlar. Çok karmaşık olmasına rağmen iyi medyumlar tarafından doğru yapıldığı sürece geçerliliği uzun sürer. Çingene büyüsünün yapılması da bozulması da aynı malzemeler aracılığıyla yapılır. Her hocanın ya da herkesin yaptıramayacağı bir büyüdür. Bunun sebebi çingene büyüsü yaptırmak için asıl çingene kanına mensup çingene kanıyla yapılmasıdır. Kulağa tuhaf gelse de yapılan büyülerin kendisine has yapım şekilleri vardır. Eğer siz gerçekten bozulmasını istemiyorsanız bu büyü asıl çingene kanı olmadan bozulmaz.

Sizin canınızı çok yakmış, gerçekten o kişinin de aynı şeyleri yaşamasını istiyorsanız çingene büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü o kişinin ömrünün sonuna kadar acı çekmesini, işlerinin hayatının asla yolunda gitmemesini sağlayan kuvvetli bir kara büyüdür. Çingene büyüsü yukarda da söylediğimiz gibi asil bir çingene kanı ile yapılmaktadır. Tabi siz kendinize ya da tanıdığınız kişilere çingene büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız bunun için yeni çingene kanına ihtiyaç vardır. Bu konuda yine işin ehli bir hocadan destek almanız doğru olacaktır. Püf noktalardan biri de çingene büyüsünün saf bir çingeneye etkisi yoktur. Çingene büyüsü kara büyüler arasında yer almaktadır. Günümüzde çoğunlukla aldatılan kişilerin daha çok aldatan kişiden intikam için yapılabilmektedir.

Yapılan büyülerin etki alanları da oldukça yüksektir. Herkese her büyü yapılamayabilir. Bunun için önden bakım yapılması bu nedenle önemlidir. Bu büyüye maruz kalan kişi farkında olmayabilir. Ancak üzerinden bir etki olduğunu anlayabilir. Bu yüzden bu alanda iyi bir hocadan destek almak gerekir. Kanla yapılan büyüler hem kalıcı hem de etkisi çok yüksektir. Bulacağınız medyum bu yüzden önem teşkil etmektedir. Çingene büyüsüne maruz kalan kişinin hayatı altüst olur. Size çektirdiği acının daha fazlasını çekmeye başlar.

Çingene büyüsünü farklı amaçlarla kullanan kişilerde vardır. Ancak çingene büyüsü kara büyü kısmına girdiği için daha çok acı çektirmek için yapılır. Her çingene büyüsü yaptığını söyleyen hocaya inanmayın. Çünkü her hoca bu büyüyü yapamaz. İşin ehli olan hocayı bulmak ve yaptırmak gerekir.

Almanya çingene büyüsü hakkında detaylı bilgi almak için bize +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat