Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Adı üstünde olmayan, çok eskiye dayanan kara büyü sınıfına giren bir büyü türüdür. Papaz büyüsünün Hristiyanlıkla bir ilgisi yoktur. Papaz büyüsü etkisi çok yüksek bir büyüdür. Her hocanın ya da medyumun yapamayacağı kadar zordur. Papaz büyüsü kişiyi etkisi altına alarak, kara vermesini ve yaptıran kişinin talep ettiği şeylere tamam diyebilmesi için yapılır. Kişinin iradesiden eylemlerine ve düşüncelerine kadar etkiler. Papaz büyüsü tüm yapılan büyü tarzlarından farklıdır ve en etkili büyüdür. Yaptıran kişi iyi bir medyum bulup yaptırmazsa olası sonuçları kötü olur. Çok güçlü olan bu büyü tarzı herkesin yaptıramayacağı ve herkesin yapamayacağı kadar etkilidir. Papaz büyüsünün de çeşitleri mevcuttur. Papaz büyüsünün etkisinin güçlü ve ömür boyu sürebilmesi sebebiyle daha çok aşk ile ilgili olarak aşk papaz büyüsü türü daha çok tercih edilmektedir.

Sevdiğiniz ve karşılık alamadığınız ya da kaybetmekten korktuğunuz kişi içinde bağlama papaz büyüsünü kullanabilirsiniz. Bu büyü karşı tarafı rahatlıkla kendinize o farkında olmadan bağlamış ve her istediğinizi yapabilecek kıvama getirir. Eğer sevdiğiniz ve karşılık alamadığınız bir sevdiğiniz varsa âşık etme için papaz büyüsünü tercih edebilirsiniz. Yine çok etkili ve güçlü bir büyü olduğu için karşı taraf farkında olmadan sizden etkilenecek ve karşılıksız olan sevginize karşılık bulmuş olacaksınız. Papaz büyüsü içinde yine çok tercih edilen büyülerden biri de günümüzde sürekli duyduğumuz geri getirme için papaz büyüsüdür. Bu büyü sadece eşler sevgililer değil, birçok amaçla kullanılabilen bir büyüdür. Evden giden aile üyesini, sizden boşanmayı düşünen eşinizi, istemediğiniz bir kızla evlenmeye niyet etmiş oğlunuzu, size küsmüş kardeşinizi daha birçok sebep için geri getirme papaz büyüsünü kullanabilirsiniz.

Her büyü de olduğu gibi bu büyüyü de uzaktan yaptırmanız mümkündür. Tabi büyüden önce ilmi bakım yapılması şarttır. Eğer ilmi bakım yapılmazsa yapılacak büyünün tutma olasılığı çok düşük olur. Kesin bir sonuç ve garantili büyü için ilmi bakım yapılması, tespit ve analizinin gerçekleştirilmesi gerekir.

Herkese aynı büyü yapılacak olsa da metodları farklıdır. Herkese aynı büyü etki etmez. Bunun için bakım yapılıp tespit edilmesi, hazırlık sürecinden geçmesi gerekmektedir. Bu büyüyü işinin ehli ve papaz büyüsünü yapabilen bir medyum ile yaptırmak önemlidir.

Almanya papaz büyüsü hakkında detaylı bilgi almak için bizimle +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

“Papaz Büyüsü” üzerine 2 yorum

  1. Selamlar hocam. Bende Salih hocadan termin almıştım. Bana papaz büyüsü olduğunu söylediler. Bende güvenemedim çok paramı yediler. Ama Salih hocam termin yaptı ve böyle bişey olmadığını söyledi. Diğer hocalar bana bunun olduğunu demişlerdi ve bür sürü paramı yediler. Salih hocam sadece negatif enerjiler olduğunu söyledi üzerimde onala ilgili işlemler yaptı ve çok faydasını gördüm. Yani beni kandırmadı diğer hocalar gibi. Ayrıca büyü yapmayan bir hocadır. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

    Cevapla
  2. Celalettin Salih Hocam, Papaz Büyüsü pisliğinden kurtulmak için 2 yıldan beri başvurmadığım yer kalmamıştı, işin ehli hocalar gitmeme rağmen herkes sende “Papaz Büyüsü” var ama ben bozmam zor diyorlardı. Rabbime şükürler olsun ki Allah sizi karşıma çıkardı. İlminiz, sabrınız ve o hayran olduğum hadim ilmi tarzınızla beni bu sıkıntıdan kurtardınız. Bu yazımı lütfen yayımlanmasını rica ederim. Gerçek ilim sahibi olduğunu hadim ilminizle enerji daveti yaparak çözüm üretmeniz mesafe olmadan görüntülü akıl ötesi bir durum insan psikolojik olarak düşünse bile bunu kendim tecrübe etmem ile size olan güvencim netleşti. Sorunlarımın bakımda bahsetmiş olduğunuz papaz büyüsü bozmanız nasip yollarımın açılmasına fayda sağladı. Bu yorum gerçek ihtiyaç sahibi olan ve benim gibi büyü belasına yakalananlara özellikle tavsiye etmek için yazmak istedim. Ben çok kişiye gidip, çok paralar harcadım, onlar harcamasınlar. Sizleri Almanya geldiğinizde ziyaret edeceğim ve ayrıca kurumunuzdaki asistanlarınıza teşekkür ederim.

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat