İğne Büyüsü

İğne büyüsü, kara büyüler listesinde almaktadır. İğne büyüsü, daha çok günümüzde ve geçmişte bağlama için kullanılmaktadır. Her hocanın yapamayacağı büyüler listesinin başındadır. Çünkü etkisi ve yapılışı açısından biraz zorlu bir büyü şeklidir. Büyüde malzeme kullanılmaktadır. İğne ve bez bebek, ya da sabuna da batırılarak yapılan kara büyüdür. Yapılış amacına göre kullanılan malzemelerde değişmektedir. İğne büyüsü, yoğunlukla karşı tarafın size âşık olabilmesi için yapılan bir büyü çeşididir. Eğer siz sevginizin karşılığını almak istiyorsanız bez bebeğe yapılan iğne büyüsünü tercih edebilirsiniz.

İğne büyüsünün her hoca açısından farklılıkları vardır. İğne büyüsünü uzaktan da yaptırmanız mümkündür. Bunun için yetkili hocaya başvurmanız önemlidir. İyi bir medyum hocanın yapamayacağı büyü yoktur. Yaptırmak istediğinizi net bir şekilde aktardığınız takdir de kesin ve hızlı sonuçlar almanız mümkündür. Tabi iğne büyüsünü giren sabuna yapılan büyü türü kara ve zor bir büyüdür. Bu büyüyü normalde kişiler canları çok yandığı zaman sabuna iğne büyüsü şeklinde belirttiğinde yapılabilir. Kara büyü listesinde en üst sırada bu büyü vardır. Bunun sebebi iğne büyüsü yapılan kişinin hayatı altüst olabilmektedir. Sosyal çevresinden ekonomik durumuna kadar her şeyi altüst olabilmektedir. Bu büyüye maruz kalan herkes çok acı çekmektedir. Sabuna iğne büyüsü ancak büyüyü yaptıran hoca kolaylıkla çözebilmektedir.

Günümüzde yoğunlukla bağlama kullanılan bir büyü türüdür. Bunun sebebi somut olarak yapılır. Bez bebeğe batırılan iğneler ve ilim çalışması sayesinde sağlam bir bağlama elde edilir. Kişiler uzun ömürlü ve etkili bir bağlama için bez bebeğe yapılan iğne büyülerini tercih etmektedir. İğne büyüsündeki malzemeler önemlidir. Burada kullanılan malzemelere özgü dualar eklenmektedir. Kara büyüsü listesinde olduğu için etkisi oldukça kalıcıdır. Ve kişi bozdurmak istese bile bozduramaz. Sizde etkili bir bağlama büyüsü tercih ediyorsanız bez bebeğe iğne büyüsü ya da sabuna iğne büyüsünü tercih edebilirsiniz. Bunun için ne yaptırmak istediğinizi bilmeniz ona göre hocaya ya da medyuma başvurmanız gerekmektedir. İğne büyüsü, büyüler arasında en ekilisi ve kalıcısı olarak bilinir. Bağlama ve acı çektirmek için iğne büyüsünden yararlanabilirsiniz.

Almanya iğne büyüsü hakkında detaylı bilgi almak için bizimle +49 163 911 0569 Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

“İğne Büyüsü” üzerine 2 yorum

    • Merhaba, hocanın asistanıyım ben, hocamız büyü yapmıyor Nuran hanım ancak talebiniz için detaylı bilgi almak için bizlere +49 163 9110569 numaralı Almanya hattımızdan ulaşabilirsiniz.

      Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat