Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü yapılış amacı olarak ikiye ayrılmaktadır. Daha çok insanların kendisine aşık etmek için kullandıkları görülmektedir. Diğer bir taraftan birbiriniz seven iki insanın da ayrılması için kaşık büyüsü yapılabilmektedir. Kaşık büyüsü oldukça meşakkatli bir büyü türüdür. Herkesin kolay kolay başvurmadığı söylenebilir. Bunun sebebi yapılış amacı gereği zor ve etkisi nerdeyse geçmeyen bir büyüdür. Bu nokta da sizler ilgi duyduğunuz ve karşılığını alamadığınız ilişkilerde beraber olmayı sağlamak için kaşık büyüsünü kullanabilirsiniz. Kaşık büyüsünde tılsımların ve duaların etkisiyle karşı taraf size ister istemez yaklaşmaya ve ilgi göstermeye başlar. Kaşık büyüsü her hocanın yaptığı metodlara göre değiştirmektedir.

Aslında yapımı çok zor olmayan bir büyüdür. Ancak etkisi çok güçlü olduğundan iyi bir şekilde yapılıp hazırlanması gerekmektedir. Diğer büyülerde olduğu gibi bu büyü türünü de kendinizin yapacağı türden değildir. Bu sebeple bunu da işin ehli hocalara bırakmakta fayda vardır. Kaşık büyüsü yapılan tılsımın etkisi ile ortalama 2 hafta içinde istediğiniz sonuçları almanızı sağlamaktadır. Kaşık büyüsünü genelde size zararı dokunmuş kişilere zarar vermek, seven iki kişinin ayrılmasını sağlamak ya da sevdiğiniz kişiden alamadığınızın sevginin karşılığını almak için kullanılan bir büyüdür. Eğer gittiğiniz medyum işinde iyi ise istediğiniz sonuçlara istediğiniz şekilde kavuşmanız söz konusudur. Kaşık büyüsünü uzaktan da yaptırmanız mümkündür. Herhangi bir farkı yoktur.

Kaşık büyüsü için biliyorsunuz ki diğer büyüler de de profesyonel hocalar ile görüşmek ve çalışma yaptırmak gereklidir. Her hoca her büyüyü yapmayı kabul etmez. Kaşık büyüsü ile elde edemeyeceğiniz ya da ayıramayacağınız bir kişi olamaz. Kesin sonuç veren bir büyüdür. Kaşık büyüsü ile sizi terk etmiş kişinin bile 2 haftada kendinize döndürmeniz mümkündür. Bu büyüyü anneler yanlış kişileri seçen çocukları için de ayırma olarak yaptırabilirler. Evliliklerin kurtarılması, ilişki de olduğunuz kişiler ile aranızın düzelmesi ve soğukluğun giderilmesi, çalıştığınız ortamda ki rakiplerinizin üstesinden gelmek için ya da sevmediğiniz kişilere manevi ve maddi zararlar verebilmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kaşık büyüsü yaptırmayı tercih etmek dışında kaşık büyüsünü bozdurmak için de hocalara danışabilirsiniz.

Kaşık büyüsü yaptırmak veya kaşık büyüsü bozdurmak için +49 163 911 0569 üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

“Kaşık Büyüsü” üzerine 2 yorum

  1. Ben arkadaşlarımdan kaşık büyüsü diye bişey duydum. Sonra araştırmak istedim yani neden yapıldığına dair. Kendim aşık olduğum biri var ama o başkasıyla beraber heralde kaşık büyüsü aynı zamanda ayırma büyüsü gibi bişeyde. Heralde hoca büyü yapmadığını yazmış ama emin olmak istedim. Büyüsüz ne yapılıyor o halde diye. Teşekkürler.

    Cevapla
    • Merhaba, hocanın asistanıyım ben, bizlere +49 163 9110569 numaralı Almanya hattımızdan ulaşabilirsiniz.

      Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat