Kara Kedi Büyüsü

Kara kedi büyüsü, çok eski çağlara dayanan bir büyü türüdür. Eski Mısır dönemine gittiği bile söylenebilir. Kara kedi büyüsü için kutsal malzemelerin gerektiği önemli büyüler arasında yer almaktadır. Önemli olmasının sebebi kara kedi yüzyıllar öncesinde kültürlerde kutsal sayılmaktaydı. Bu yüzden kediyle alakalı yapılacak büyüsünün etkisi ve tesiri de o denli önemlidir. Kara kedi büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle ne yaptırmak istediklerini, amaçlarını çok iyi netleştirmelidir. Büyü için gerekli olan malzemeler ne ise temin edilmesi ve bunun için çok iyi bir hocaya ya da medyuma gitmelidir. Zaten amatör bir hocanın yapabileceği bir büyü değildir. Kara kedi büyüsünde ağır olarak tılsımların yer alması iyi bir hocadan destek almanız gerektiğinin göstergesidir.

Gelelim kara kedi büyüsünün neden yapıldığına. İnsanlar neden kara kedi büyüsü yaptırmak istiyor? Kara kedi büyüsü ne işe yarıyor ve nasıl yapılıyor? Bunlara değinelim. Öncelikle kara kedi büyüsü için insanlar sevdiği kişileri koşulsuz ve şartsız kendilerine âşık etme ya da bağlamak için kullanılabilir. Bunun dışında gerçekleşme ihtimali çok düşük isteklerinizin olması için bile kara kedi büyüsü yaptırabilirsiniz. Kara kedi büyüsü istekleriniz çok net bir şekilde oluşması sağlanır. Sevdiğiniz kişi size çok âşık olur. Geri dönmesini istediğiniz kişi size ummadığınız anda sonsuza kadar dönebilir. Tüm bu isteklerin olması çok kolay değildir elbet.

Her büyü gibi kara kedi büyüsü içinde bir takım hazırlıklar yapılması gerekiyor. Öncelikle kişi tam olarak ne istediğini bilmeli ve hocadan net bir şekilde bunu talep etmelidir. Kara kedi büyüsü için önce ilmi bakım yapılır. Bakım da yapılacak çalışma için uygunluk için tespit ve analiz çalışması yapılmaktadır. Bu çalışma yaptıracağınız büyünün daha sağlam olmasını sağlar. İlmi bakımdan sonra hazırlık süreciyle beraber büyü hazırlanmaya başlar. Kara kedi büyüsü yapıldıktan sonra geri dönüşü yoktur. Bu büyüyü yaptırmak gibi eğer maruz kaldıysanız bozdurabilirsiniz. Bunun için kara kedi büyüsü bozan medyum ya da hocalar iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıca kara kedi büyüsü yaptıran kişinin azimli olması ve niyetinin büyük önemi vardır. Bu büyünüzün daha sağlam olmasını sağlar.

Kara kedi büyüsü yaptırmak veya kara kedi büyüsü bozdurmak içn +49 163 911 0569 Whatsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat