Düsseldorf Aşk Ritüeli

Aşk konusunda insanlık tarihinin başlangıcından bu yana değişik zamanlarda, değişik aşk rütelleri yapılagelmiştir. Ritüel yapmadan önce unutmaması gereken bir şey var ki; bir başkasının enerji alanına o kişinin izni olmadan asla müdahalede bulunmak söz konusu değildir.Yalnızca aynı frekans alanında beraber olduğumuz kişilerle etkileşim halinde olabiliriz. Örneğin;aklımızdan o anda kimi geçiriyorsak aradan çok fazla bir zaman geçmeden o kişinin telefonla araması, mesaj atması… Bu konu ile alakalı atasözlerimiz de vardır: “İti an, çomağı hazırla!” gibi. İşte böyle bir durum yaşanmasının sebebi; iki kişinin aynı frekanstan birbirine enerji göndermiş olup, iki kişinin de bu duruma alıcılarının açık olmasıdır.

Enerji yasalarının acayip sistemi vardır. Aksi takdirde bir düzenin olmadığı, herkes her düşündüğü şeyi, her enerji gönderdiği şeyi kendine çekebilseydi ortada düzenden bahsedebilmek mümkün değildi.Doğal olarak, istemediğimiz insanlarla enerji, yakınlık içerisinde bulurduk kendimizi.

Şimdi aşk ritüellerinden bazılarına şöyle bir göz atalım:

Aşk Ritüeli Nasıl Yapılır?

Eski sevgilinizin veya hoşlandığımız kişinin yüzünün ve gözlerinin net olarak görüldüğü fotoğrafını elimize alalım. Eğer facebook, instagram vb. sosyal medya da kullanmıyorsa, elimizde fotoğrafı da yoksa yüzünü gözlerimizin önünde canlandıralım.

Daha sonra hoşlandığımız kişinin gözlerinin içine odaklanarak derin bir etkiyle bakalım ve “ (Adı her ne ise) seninle güzel bir ilişki yaşamak, hayatımın geri kalan kısmında mutlu olmak istiyorum. Bu konuda senin düşüncelerin de önemli. Düşüncelerini merak ediyorum. Sen de benimle aynı düşüncede, aynı frekansta isen iki tam gün yani 48 saat içerisinde beni şaşırtacak bir davranışta bulunmanı istiyorum. Teşekkür ederim.” diyelim. Bu dakikadan itibaren süremiz başlıyor. Bu süre içerisinde hoşlandığımız bu kişi ile ilgili kimseyle herhangi bir şey konuşmuyoruz. Süre bitimine kadar bekliyoruz, sonunda olumlu ya da olumsuz cevabı mutlaka alacağız.

Aşk ritüeli haricinde hoşlandığı kişiyi elde etmek için bir de medyumlara, büyücülere gidip aşk büyüsü, muska yaptıranlar da vardır.

Aşk için bir çok ritüel yapılır. Genel olarak bilinen, Nuray Sayarı, aşk için ritüellerden bahsederken şunları söyler:

Benim ol banyosu

Bağlanma mucizesi

Benden başkasını gözlerin görmesin mucizesi

Bana gel mum mucizesi

Ritüeli yaptıktan sonra 48 saatiniz başlıyor. Bu 48 saat içerisinde o kişiyle ilgili herhangi bir kişiyle bir şey konuşmadan bekleyin, sadece inanın ve bekleyin. Olumlu ya da olumsuz sonucu mutlaka alacaksınız.

“Düsseldorf Aşk Ritüeli” üzerine 2 yorum

  • Zeynep Hanım merhabalar,
   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Detaylı bilgi almak için lütfen bize +49163 911 0569 Whatsapp üzerinden ulaşınız.
   Saygılarımızla,

   Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat