Münih Spiritüel danışmanlık hizmetleri

almanya spiritüel danismanlik

Başımıza gelen olayların, düşüncelerimiz ve olaylara yüklediğimiz anlamlar ile şekillendiğini kabul ettiğimiz zaman ve her şeyin bizim seçimlerimizden kaynaklandığı ve sonucu olduğunu fark ettiğimiz de, ruhsal gelişime yönelik uygulama adımlarına geçebileceğiz demektir. Üzerinde düşündüğümüz her kavram üzerinde tartışarak, kendimizi bu doğrultuda yeniden programlayarak, içsel gücümüzü açığa çıkartabilmemizde mümkün. İşte tüm bunlar spiritüel danışmanlık ile ilgili alanlardır. Spiritüel, öteki yaşam olarak adlandırılsa da, var olduğumuzu bilerek, uygulamalar ile hayatımızı negatif çerçeveden pozitif çerçeveye geçişimizi sağlamaktadır.

Münih Spiritüel danışmanlık ve koçluk

Hayatımızda bazen işimiz, ilişkilerimiz, evliliğimiz ve daha pek çok şey iyi gitmeyebilir. Örneğin, istediğimiz bir işe tam girdik derken öte yandan bir sağlık sorunu ile karşılaşabilir ya da evliliğimiz, ilişkimiz kötüye gidebilir veya durum tam tersi olarak gelişebilir. İşte tam da bu nokta da spiritüel danışmanlık hizmetleri ile üzerimizde bulunan tüm bu negatif olayları evrenin enerjisi ile pozitife çevirebiliriz. İşinde uzman bir spiritüel danışman ile uzaktan seanslar ile çalışmalar yaparak, hayat enerjimizi yükseltip, ruhsal farkındalığımızı arttıra biliriz. İşinin ehli spiritüel danışman, kişi her nerede olursa olsun ona danışmanlık ve koçluk edebilmektedir.

Münih Spiritürel eğitim faydaları

Ruhumuz her zaman daha büyük bir ifadeye açılan bir varlıktır ve bizim bura­da bulunma amacımız, ruhsal bir varlık olarak gelişmek ve bü­yümektir. Dünyada ki birçok bireylerin sıkça karşılaştığı durumlardan bir tanesi, kim olduğunu ve dünyanın ne olduğu ile alakalı yanlış bir takım tanımlar ve odak noktaları ile yaşamaları ve buna farkına varmamalarıdır. Spiritüel eğitim sonrasında tüm bu odak noktaları değişmekte ayrıca kişide duygu, davranış ve düşüncelerini daha kolay kontrol edebilmekte, özgüveni yükselerek daha sorumluluk sahibi kişiler olmaktadırlar.

 

Anahtar kelimeler: spiritüel danışmanlık, Spiritüel, spiritüel danışmanlık hizmetleri, spiritüel danışman, Spiritüel eğitim

 

 

Spiritüel Danışmanlık Hizmeti

almanya spiritüel danismanlik

Ruh sağlığı hem beyinsel fonksiyonların doğru yerine getirilmesi, hem de fiziksel sağlık için öncüldür. Ruhumuz sağlıklı değilse, yaşamımız hiçbir şekilde kaliteli olamaz. Ruhsal koçluk da denilen spiritüel danışmanlık ruhumuzda meydana gelen aşınmaları, yaraları, yorgunluğu iyileştirmek için kullanılan yöntemlerdir.

Uzaktan Terapi ile Spiritüel Danışmanlık

Danışmanlık hizmetinde birçok farklı yöntem kullanılır. Spiritüel danışmanlık hizmeti aşağıdaki çalışmalarla sınırlanmamak kaydıyla temel olarak şu hizmetleri içerir.

 • Kişinin genel durumu ile aile içi ilişkilerinin genel durumuna bakmak için yapılan ön çalışma. Bu çalışma uzaktan yapılır ve gerek görüldüğü taktirde görüntülü konuşma ya da yüz yüze görüşme üzerinden birebir çalışma önerilebilir.
 • Çakra bakımı, kişinin çakralarının durumunu inceler. Gerekli görüldüğünde çakra açma için yöntemlere başvurulur. Uzaktan terapi yöntemi ile uygulanır.
 • İlişkilerde sorun yaşayan çiftlere özel ilişki bakımı ile sorunların tespit edilmesi amaçlanır. Uzaktan terapiyle yapılabilir. Tıkalı kanal bulunması halinde, kanalların açılması için ayrıca çalışma yapılır.
 • Yaşamınızı etkileyen rüyalar, rüyaların yorumlanması, daha kaliteli bir uyku düzenine sahip olmak vb. konularda çalışmalar yapmak.

Spiritüel Danışman Kimdir?

Ruhunuzda meydana gelen yaralar hem daha derin, anlaşılması daha zor ve iyileşmesi de daha zaman alıcıdır. Bu nedenle, spiritüel danışman seçimi de oldukça önemlidir. Seçimde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:

 • Aldığı eğitimler ve deneyimleri uygun mu?
 • Referansları sağlam mı?
 • İletişim kanalları açık mı?
 • İhtiyaç duyduğunuz konuda uzman mı?

Köln Spiritüel Danışmanlık Hizmeti

Biyoenerji yöntemi ile uzaktan da oldukça başarılı sonuçlar veren spiritüel danışmanlıkta Köln Spiritüel Danışmanlık yalnızca Almanya’dan değil dünyanın birçok farklı bölgesinden talep görmektedir. Ruhunuza iyi gelecek, yaşam enerjinizi yükselterek daha kaliteli, mutlu ve huzurlu  bir hayat geçirmenizi sağlayacak çalışmalara imza atan kurumumuzla iletişime geçerek ihtiyacınız olan her konuda uzaktan terapi alabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler: spiritüel danışmanlık, uzaktan terapi, spiritüel danışman, Köln Spiritüel Danışmanlık

Hamburg Spiritüel Danışmanlık Hizmetleri

almanya spiritüel danismanlik

Bireyler ,günlük yaşantıda birçok problemlerle karşılaşmaktadır. Bu problemler bireylerin kafasını sürekli kurcalamaktadır. Dolayısıyla bazen bu problemlerin altından kalkmak bireyi zorlamaktadır. Aynı zamanda bazı zorluklar yaşatmaktadır.  İşte bu ve bu tür durumlar için Hamburg Spiritüel danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca bu hizmet uzaktan sağlanmaktadır. Dolayısıyla bireylerin kendini daha net ifade etmesi sağlanmaktadır. Böylelikle de bireylerin sorunlarına çözümler kolaylıkla bulunmaktadır. Bu bağlamda bu danışmanlık hizmetini almak fazlasıyla önemlidir.

Spiritüel Danışmanlık Hizmetinin Amaçları

Bireylerin kendilerini çıkmazda hissettikleri durumlarda bu danışmanlık hizmeti çözüm olmaktadır. Bu hizmet sayesinde ise uzman kişilerce bireyin zihninin derinliklerine inilmektedir. Ayrıca bireyin kendisini tanıması sağlanmaktadır.  Spiritüel danışmanlık hizmetinin amaçları ise aşağıdaki gibidir.

 • Bireyin ruhunu ve bireyin kendisini keşfetme
 • Bireyin hayatına dair isteklerini belirlemede yardımcı olma
 • Bireyin özgüvenini ,öz farkındalığını güçlendirme
 • Bireyin hayatı her yönüyle kabul etmesini sağlama
 • Pozitif düşünceler beslemesini sağlama
 • Ruhsal açıdan bireyi kötü etkileyen duygu ve düşüncelerden uzak durmasını sağlama

Bütün bu amaçları uzaktan danışmanlık hizmeti veren Hamburg ekibi ile gerçekleştirmek mümkündür.

Neden Spiritüel Danışmanlık Hizmeti

Yukarıda yer alan amaçlar bile Spiritüel danışmanlık hizmetini almak için yeterli sebeplerdir. Fakat neden Spiritüel danışmanlık hizmeti sorusunun cevabı aşağıdaki gibidir.

 • Çünkü bireyler günlük yaşantıda birçok ciddi problemler ile karşı karşıya kalmaktadır.
 • Çünkü bireyler bazı zamanlar ciddi motivasyon düşüklüğü yaşamaktadır.
 • Çünkü bireyler problemlerin altından nasıl kalkacağını bilememektedir. Uzman ve tecrübeli birine ihtiyaç duymaktadır.
 • Çünkü birey kendini bile henüz tanıyamamaktadır dolayısıyla kendini ifade edememektedir.

Her yerde birçok Spiritüel danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Hamburg ekibinin farkı ise  danışmanlık hizmetini uzaktan sunmasıdır. Bu yüzden  danışmayı düşünen bireylere tavsiye edilmektedir.

Anahtar Kelimeler : neden Spiritüel danışmanlık hizmeti ,Spiritüel danışmanlık hizmetinin amaçları ,Hamburg Spiritüel danışmanlık hizmetleri

Frankfurt Spiritüel Danışmanlık Hizmetleri

almanya spiritüel danismanlik

Ruhsal Danışmanlık, zihinden ziyade ruhu, başlangıç ​​dengesi olarak alır. Dünyanın karmaşık bir gizem olduğunu ve inanç sistemlerini, evrensel ve kişisel enerji sistemlerini, sezgisel psişik gerçekleri, karmik etkileşimi, bilinçaltını ve bilinçdışını bilinçlendirme, metafizik deneyimleri, manevi teolojiyi dikkate alarak, yaşamın genişletilmiş bir bakış açısına sahiptir. Manevi mevcudiyet ve daha yüksek-kozmik bağlantılar.

Ruhsal Danışmanlık, yaşamın doğuştan kişisel olduğunu ve bireylerin kendisiyle, akıcı bir ilişkiyi organik ve güçsüz olarak inşa etmek istediklerini görür. Ruhun başlangıç ​​noktası olmasıyla bireyler kalpten gelirler, kafalarını unutmadan ve bu kalp alanından tüm yaşamın kutsal karşılıklı bağımlılığını önemserler. Başkaları için kendini ve şefkat için şefkat kişisel ve kolektif büyümeleri için temel bir kavramdır. Spiritüel Danışmanlık bütünsel olduğundan, hiçbir ayrılık yoktur, kişisel ya da kolektif tepkiler ve tepki arasında hiçbir ikilik yoktur, hepsi içsel olarak bağlantılıdır. Kişisel yaşantılar ve kişisel yolculukların entegrasyonu ile yaşam deneyimlerinin en büyük araç haline geldiği bilincindedir. Amaç, danışanların kendilerini ve dünyalarını samimi bilgelik, manevi farkındalık ve kişisel özgünlük ile ifade etmeleridir; manevi armağanlarının, becerilerinin ve bilgilerinin bütünlüğü ve akıllıca kullanımı.

Ruhsal Hitap

Ruhsal danışmanların çapraz kültürel farkındalığa ve ruhsal acil durum ve maneviyatın diğer konularına dair bir anlayışa ihtiyaçları vardır. Kendi yaşamlarında ve başkalarının hayatlarında ruhani bir yolculuğa tanıklık eder ve bağlıdırlar. Onların içsel bağlantılarına odaklanarak, açık kalp bağlantısı ve farkındalık durumu yaratarak, danışanlarının kişisel açılımı için bir holding ve kutsal alan yaratırlar.

Spiritüel Danışmanlıkta vurgu, bütünlükle ilgilenmek, bütün insanla ilgilenmek ve danışana iç dengede yardım etmek ve Ben’in tüm boyutlarının bütünleşmesidir. Bu, deneyimseldir ve danışanın bireysel deneyimlerine ve gerçeğine odaklanır, dolayısıyla onlara saygılı davranan danışman, danışanın gerçekliğinin kendi başlarına farklı olduğunu varsayar. Her danışman bir birey olarak görüldüğü için oturumlar kuralcı ve bireysel olarak uyarlanmıştır. Danışman bu nedenle aktif ve yaratıcı, danışanın getirdiği acil konulara cevap veriyor. Varsayım, insanoğlunun en yüksek farkındalık ve tatmin olma potansiyeline ulaşmaya yönelik içgüdüsel olarak motive olduğu; Danışmanın rolü, bunu desteklemek ve danışanın sürecine güvenmektir.

Ruhsal Yolculuk

Ruhsal yolculuk keyifli ve uyanık olabilir, ama aynı zamanda zorlu, korkutucu ve yalnız olabilir. Herkesin ruhani bir deneyimi ya da zirve deneyimi olabilir, fakat bütünsel kendini gerçekleştirme farklı bir konudur. Ruhsal gelişim en iyi Ego kimliğinin biraz dezavantajlı duruma getirecek kadar güçlü olduğu noktada ortaya çıkar. Kişinin hayatının anlayışı ve anlamı, Ego’nun varlığına bağlıdır. Ego güçlü değilse ve kişiyi sağlıklı bir gerçeklikte tutmazsa; manevi açılma daha sonra parçalanma ve krizlere yol açar. Bu değişmiş Bilinç Durumu, eğer birey daha yüksek bilinç seviyesinden ziyade daha düşük bilinç seviyesine temas ederse, Ego’ya felaket olabilir. Sağlıklı bir Ego, geçmiş travmaların ve Kendini Gerçekleştirme / Öz-Bilinçliliğin iyileşmesinden ve bütünleşmesinden kaynaklanır. Bu değişimleri birebir yaşamak için uzakta bile olsanız Frankfurt spiritüel danışmanlık hizmetleri size destek olabilecektir.

Düsseldorf Spiritüel Danışmanlık Hizmetleri

Dusseldorf spiritüel danışmanlık, kendin ve şimdi ile yeniden bağlantı kurmanda izlemen gereken yolları keşfetmene yardım eder. Durmadan aralıksız bir şekilde çalışan ve seni yoran zihnin ile bedenin ve kalbin arasında dengeli bir ilişki oluşturman için hayatında neleri pratik etmen gerektiğini görmeni sağlar ve bu değişimleri takip etmektedir. Bireylerin kendi koçluk becerilerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmelerine ve ruhsal alanına başarılı bir şekilde geçmelerini sağlayan danışmanlık hizmetidir. Spiritüel danışmanlık hizmeti ile kişi kendi yaşamının koçu haline gelerek ve bireylere koçluk yapabilme yeteneğini kazanan profesyonellere, ruhsal anlamda daha da ilerlemeleri için içsel güçlerini açığa çıkarmada ve kendilerini tanıma yolunda rehberlik etme anlamına gelmektedir.

Spiritüel danışmanlık hizmeti ile hayatımızda birçok fayda olumlu durumlar katabilir ve hayattan daha çok mutluluk ve huzur beklentisi içerisine gireriz.

Spiritüel danışmanlık hizmeti ile

 • Hayata olan bakış açımızın pozitif yönde olmasını sağlayabilir.
 • Kendi içimizde barındırdığımız sevgi ve huzuru kolaylıkla ortaya çıkarabilir ve süreklilik sağlayabiliriz.
 • Duygu, davranış ve düşüncelerimizi daha kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edebiliriz
 • Dünyaya ön yargısız ve egosuz bakmayı öğrenebiliriz
 • Kendi değerinizi açığa çıkarabilmemizi sağlayabilir.
 • Özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi ve mantıklı kararlar alabilen bireyler olmamıza yardımcı olmaktadır.

Genel olarak kişiler yaşanan olaylardan özellikle olumsuz durumlarda sebep sonuç ilişkisi kurmak ister. Hatta birçok kez bu olayları ve durumları doğaüstü güçlere de yükleyerek içini rahatlatmak ister ve evrene mesaj yollar. Başa gelen şeylerin, düşüncelerimiz ve olaylara yüklediğimiz anlamlar ile şekillendiğini kabul ettiğimiz zaman ve her şeyin kişinin kendi seçimleri sonucu şekillendiği sonucu olduğunu fark ettiğimiz zaman spiritüel danışmanlık ile ruhsal gelişime yönelik adımlar atmaya başlamış olacağız.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat