Hamburg Bioenerji Hizmetleri

Bioenerji için tasavvuftaki nefes kavramı eş değer ya da yakın düşünülmektedir. Bioenerji de danışman bireye dokunmamaktadır. Bireye dokunmadan dualarla pozitif enerji yüklemesi yapılmaktadır.  Bu enerjinin evrende önceden beri yer aldığı söylenmektedir. Ve bu enerjiyi insanlar yönetebilmektedir. Hamburg bioenerji hizmetleri ile bireyin istediği hizmetler sunulmaktadır. Bu hizmetin avantajı ise uzaktan olmasıdır. Böylelikle bireylerle birebir ilgilenilmektedir. Ve bireyler kendilerini daha rahat ifade edebilmektedir. Bu hizmetin verilmesinin nedeni ise , gerekli olan pozitif enerjinin azaldığı dönemlerin olmasıdır.

Bioenerji Kitapları

Bireyler ,hayatlarında olumsuz durumlarla ve kötü olaylarla karşılaşmaktadır. Bu durumu her birey yaşamaktadır. Bu durumlarda ise bireylerin enerjileri ,pozitif enerjileri düşmektedir. Dolayısıyla rahatsızlıklar ve hastalıklar peşi peşine gelmektedir. Bireyler ise çözümü bioenerji kitapları ile aramaktadır. Oysa ki en iyi çözüm uzmanlar eşliğinde uygulamalı olanıdır.  Böylelikle hedefe daha kısa sürede ve en verimli şekilde varılacaktır. Hamburg uzaktan danışmanlık hizmeti sayesinde bu işlemleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

Bioenerji Uygulamaları

Bioenerji uygulamalarını gerçekleştiren kişilere bioerjist unvanı verilmektedir. Bioenerji uygulamaları ise iki kısımdan oluşmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

  • Rahmani Bioenerji Uygulaması

Bu uygulamada ,bioerjist bireyin kapalı olan çakrasını açmaktadır.

  • Sufi Bioenerji Uygulaması

Bu uygulamanın içeriği hakkında detaylı bilgiyi uzmanlardan almak daha doğru olacaktır. Çünkü tehlikeli bir uygulamadır. Varlıklar söz konusudur.

Bioenerjinin Faydaları

Bazen bilim bazı rahatsızlıklara, problemlere çözüm bulamamaktadır. Örneğin ; sinir ,stres ,depresyon, psikolojik rahatsızlıklar gibi. Bu noktada devreye bioenerji girmektedir. Bioenerjinin faydaları ise aşağıdaki gibidir.

  • Migren rahatsızlığını azaltmaktadır.
  • Bağırsak problemlerini çözmektedir.
  • Şişkinlik rahatsızlığını çözmektedir.
  • Psikolojik sorunları çözmektedir.
  • Sırt ağrılarını azaltmaktadır.

gibi birçok fayda daha sayılmaktadır. Burada önemli olan bu hizmeti tecrübeli kimselerden almaktır. Bu yüzden tavsiye edilen hizmetlerden bir tanesi de uzaktan bioenerji hizmetidir.

Anahtar Kelimeler : Bioenerjinin faydaları ,bioenerji uygulamaları, bioenerji kitapları ,Hamburg bioenerji hizmetleri

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat