Hamburg Usui Reiki Hizmetleri

Bu hizmetin kökeninin Tibet’e dayandığı düşünülmektedir. Koşulsuz sevginin fiziksel bedendeki varlığı anlamını taşımaktadır. Bu hizmetin öğrenilmesi çok zor değildir, kolaydır. Fakat bunu öğrenmek için önce bir eğitimden geçmek gerekmektedir. Hamburg usui reiki hizmetleri uzman ekibi tarafından danışanlarına bu imkanı sunmaktadır. Bu imkana ek olarak  uzaktan danışmanlık hizmeti vererek de mükemmel olduğunu ispatlamaktadır. Bu hizmetin ve bu tekniğin herhangi bir şekilde din, inanç ile alakası bulunmamaktadır. Reiki ‘nin anlamı evrensel yaşam enerjisidir. Bu hizmet de bu anlama ve yukarıdaki ifadelere dayanmaktadır.

Usui Reiki 1. Aşama

Usui reiki üç aşamadan oluşmaktadır. Usui reiki 1. aşama aşağıdaki gibidir.

Gassho

Bu aşama usui reiki hizmetinin ilk aşamasıdır. Bu hizmete bu aşama ile başlanmaktadır. Sabah ve akşam yapılmaktadır. Süre olarak ise 20 dakika ile 30 dakika aralığında olması yeterlidir. Bu aşamanın amaçlarından ve faydalarından bir tanesi zihni boşaltan bir meditasyon olmasıdır. Uygulama şekli ise aşağıdaki gibidir.

  • İki el göğüs hizasında birleştirilmelidir.
  • Orta parmağa odaklanmalıdır.
  • Bir dilek tutulmalıdır.

Usui Reiki Diğer Aşamaları

Usui reiki ‘nin üç aşamadan oluştuğu yukarıda belirtilmişti. Usui reiki diğer aşamaları ise aşağıdaki gibidir.

Reiji-Ho

Bu aşamada Gassho’ dan sonra var olan enerjinin beden içerisinde dolaşması sağlanmaktadır. Ve bu enerji hissedilmektedir. Vücudun hangi yerine enerji gerekiyorsa o bölgelerin enerjiyi iyice hissetmesi için elle dokunulması gerekmektedir.

Chiryo

Bu aşamada ise bireyin , hasır veya pamuk yatağın üzerine yatması gerekmektedir. Bu aşamada ince noktalar yer almaktadır . Bu yüzden uzmanından detaylı bilgileri almak yerinde olacaktır.

Usui Reiki Dilek Çalışması

Usui reiki için rahatlatıcı ve motivasyon kaynağı bir tedavi biçimi denilebilmektedir. Usui reiki dilek çalışması ise , reikinin aşamaları esnasında gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgiler için uzaktan hizmet veren ekiple iletişime geçilmesinde yarar vardır.

Anahtar Kelimeler : Usui reiki dilek çalışması , usui reiki diğer aşamaları ,usui reiki 1. aşama, Hamburg usui reiki hizmetleri

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat