Berlin Negatif Enerji Bozma

Bireyler çoğu zaman karşılaştıkları olumsuz durumları atlatamamakta bir süre sonra ise çoğu bu birikim bireyleri ruhsal ve manevi açıdan yormaktadır. Hayattan zevk alamama gibi durumlar da dikkate alındığında bu durum bioenerji uzmanlarında negatif enerjinin vücutta bulunmasıyla ilgili olduğu yönünde değerlendirilmektedir. Merkezimizde Berlin negatif enerji bozma seansları ile bireylerin hayata bakışı olumlu olarak değiştirilmekte ve daha kaliteli ve mutlu bir yaşamın kapıları aralanmaktadır.

NEGATİF ENERJİ NEDİR?

Negatif enerji bireylerin günlük yaşamlarını olumsuz etkileyen ve sadece bireyleri değil aynı zamanda çevresindeki yakınları ve arkadaşları ile olan ilişkisine de negatif etki eden bir unsur olarak bilinmektedir. Negatif enerji nedir denildiğinde:

 • Bireylerin yaşamdan çok sık şikâyet etmesi,
 • Tükenmişlik, halsizlik ve durgunluk hissi yaşaması,
 • Sıkıntı ve depresyon halleri,
 • Fiziksel ve ruhsal sağlık sorunlarının görülmesi gibi durumları kapsamakta olup birçok manevi sıkıntıya da yol açabilmektedir.

Sayılan nedenlere bağlı olarak negatif enerjiye maruz kalındığında bireylerin pozitif enerjileri tükenmekte ve daha ileri birtakım ruhsal bunalımlara sürüklenmekte olan bireylerde pozitif düşünce olasılığı azalmaktadır.

Negatif Enerjiden Korunma ve Aura Yükseltme

Özellikle bireylere özel terapi ve seans merkezlerimizde verilen öneriler dahilinde ister bireysel olarak isterlerse de uzaktan yapılan negatif enerji boşaltma işlemi sonucunda bireyler tekrar normal yaşamlarına dönmektedir. Fakat negatif enerjinin varlığında korunmak için ise:

 • Düzenli olarak ruhsal terapilere katılmalı,
 • Yoga ve meditasyon gibi aktivitelerde bulunmalı,
 • Özellikle aura yükseltme gibi destekleyici seanslar ile bireylerin bioenerji alanları kuvvetlendirilmelidir.

Negatif Enerji Bozma Nasıl Olmaktadır?

Almanya’daki merkezimiz tarafından uzman spiritüelist, ruhsal danışman ve uzman ekiplerce gerçekleştirilen negatif enerji bozma seansları, bireylerin bioenerji alanlarındaki negatif enerjilerden arındırılarak daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamaktadır. Ayrıca bu seanslarda:

 • Celalettin Salih Dost ile birebir ya da uzaktan terapi olma olanağı elde etme,
 • Uzman ekiplerin titiz ve detaylı enerji bozma seanslarına katılma,
 • En kısa sürede kaliteli, enerji ve pozitif bir yaşam sevinci elde etme gibi olanaklardan yararlanma fırsatı bulmaktadır.

“Berlin Negatif Enerji Bozma” üzerine bir yorum

 1. gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz ben çok memnun kaldım herkesin memnun kalacağından şüphem yok diyebilirim doğru adres kesinlikle Csalih hocadır

  Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat