Berlin Parapsikoloji Uzmanı

Parapsikoloji, son zamanlarda oldukça sık kullanılan bir terim olmasının yanı sıra alternatif şifa uygulama yöntemlerinden biri olarak da bireylerin merak ettiği bir konudur. Bu açıdan bakıldığında insanların henüz ortaya çıkmamış olağanüstü özelliklerinin ortaya çıkarılması ve bu doğrultuda ruhsal gücün arttırılması ile ilgili olduğu bilinmektedir. Ayrıca telepati, telekinezi gibi olağanüstü yeteneklerin araştırılması da parapsikolojinin alanına girmekte olup bu yeteneklerin gün yüzüne çıkarılmasına ilişkin çalışmaları kapsamaktadır.

PARAPSİKOLOJİ NEDİR?

Parapsikolojinin kelime anlamı olağanüstü yetenek ve ruhsal tecrübe olarak söylenebilmekte olup, bireylerin içerisinde yatan gizli özelliklerini keşfetme ve ruhani anlamda güçlü olma durumu olarak da tanımlanabilmektedir. Almanya’da vermekte olduğumuz seanslarda Berlin parapsikoloji uzmanı tarafından sizlerin de içerisinde yer alan ve henüz keşfedilmemiş gizli, doğaüstü yetenekleri ortaya çıkarmak mümkündür.

  • Telekinezi gibi cisimleri bir yerden bir yere hareket ettirme, biçim ve şekil değiştirme gibi doğaüstü güçler,
  • Telepati gibi karşıdaki kişilerin ya da varlıkların düşüncelerini okuma ya da ne düşündüğünü anlama gibi yetenekler,
  • Medyumluk gibi geleceği görme yetisi kazanma, parapsikolojinin alanına girmekle birlikte parapsikoloji nedir denildiğinde sayılan bu özelliklerin bireyde ortaya çıkarılması ve ruhsal anlamda daha güçlü bir kişiliğe sahip olmasına yarayan seans ve terapilerdir denilebilir.

Parapsikoloji Yöntemleri

Özellikle insanlarda bulunan fakat henüz açığa çıkmamış yeteneklerin ortaya çıkarılması için oldukça yoğun bir çalışma gerekli olup Berlin merkezli hizmetlerimizde bu konuya yönelik seanslar uzman ekiplerimiz tarafında hem uzaktan hem de görüşme usulü yapılmaktadır. Ayrıca bu seanslarda:

  • İmajinsyon yeteneğinin geliştirilmesine yönelik öneriler,
  • Direnç noktalarının kırılması için ruhsal alanı güçlendirme,
  • Algı türünü değiştirme ve güçlendirme gibi parapsikoloji yöntemleri gibi farklı birçok öneri verilmekte ve seanslar terapi yöntemleri ile de desteklenmektedir.

Parapsikoloji Konusu Nelerdir?

Bireyler ruhsal ve manevi yönlerini geliştirmek isterken çeşitli alanlardan destek almakla birlikte psikoloji, felsefe gibi bilimler bu alanların başında gelmektedir. Parapsikolojinin hem felsefe hem de psikoloji ile ortak yönleri bulunduğundan parapsikoloji konusu genellikle bu iki disiplini kapsamaktadır.

“Berlin Parapsikoloji Uzmanı” üzerine bir yorum

  1. hocam sizinle tanışıp sohbet etmek bile insana huzur veriyor yuvanız bir huzur dolu resmen iyi ki varsınız 😊

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat