Berlin Metafizik Terapileri

Metafizik, dünyanın yaratılışından günümüze kadar gündemde olan konuların başında gelmektedir. Bu açıdan bakıldığında metafiziğin varlıkların, varoluşlarının dışında kalan alanlar ile ilgili olduğu söylenebilmektedir. Felsefeden teolojiye adar birçok ilmin metafizik ile bağlantısı bulunmaktadır. Başta insanı konu olan metafizik, doğaüstü, psikolojik sorunlara ilişkin çözümler vermekte olan Almanya merkezli Berlin metafizik terapileri, insan dair her soruna yönelik uzmanlarca profesyonel yardım sunmaktadır.

METAFİZİK NEDİR?

Kelime anlamı ile metafizik, felsefenin içerisinde yer alan bir disiplin olarak yer almakta ve fiziğin görüneni konu almasına rağmen metafizik görünmeyeni, insanın varlığının fiziksel olmayan boyutu ile ilgilidir. Bu bakımdan metafizik nedir denildiğinde:

 • Felsefenin bir alt disiplini,
 • Görünenin ardındaki sorunları inceleyen,
 • İnsan duyu ve algılarının dışındaki olayları içeren,
 • Var olmak nedir? İnsan olmak nedir? İnsanların dışındaki dünya nasıldır? Gibi sorulara cevap arayan,
 • Varoluşsal sorunlarda insanlara çözüm yolu gösteren bir alt bilim dalı olarak kabul edilmektedir.

Ayrıca metafizik konuları günümüzde büyü bozma ya da negatif enerjinin atılması gibi konuları da içermekte olup bireylerin dışındaki olayların ve sorunların açıklanmasına da cevaplar aramaktadır.

Spiritüel Metafizik Sorunları

Metafiziksel hastalıklar ve rahatsızlıklar genellikle bireylerde psikolojik çöküntü ve kötü ruh hali olarak yansımakta ve bunun sonucunda da bireyler günlük yaşamlarına huzursuz ve mutsuz devam etmektedir. Genellikle metafiziksel sorunlara bağlı olarak görülen spiritüel sıkıntılar şu şekildedir:

 • Unutkanlık,
 • Aşırı gelecek kaygısı,
 • Kısmet kapanması,
 • Sebepsiz, özellikle geceleri korku hali,
 • Sık sık kâbus görme,
 • Göğüs kafesinde darlık hissi gibi sıkıntılar metafiziksel olayların insanlar üzerindeki etkileri arasında yer almakla birlikte tüm bu sıkıntıların çözümü için Berlin merkezli hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Parapsikoloji Metafizik Seansları

Metafiziğe ilişkin sorunların giderilmesi için uzmanlar tarafından verilen uzmanlar seanslarda parapsikoloji konularına ilişkin nitelendirilmeler de yapılmakta, buna bağlı olan yoga, telepati ve telekinezi ile ilgili terapiler seanslarda yer alabilmektedir. Metafizik bu sebeple özellikle insanın dışında olan etkilerin insan üzerindeki sonuçları üzerine yoğunlaşmaktadır.

“Berlin Metafizik Terapileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat