Düsseldorf Usui Reiki Hizmetleri

Usui reiki bütün enerji sistemlerinin temelini teşkil eden ve yaygın olarak kullanılan reiki orjinli enerji sistemi olarak bilinmektedir. Duesseldorf usui reiki hizmetleri, uygulayan kişinin ellerinden rahatsızlığı olan kişiye gönderilen, enerji ve şifa verici daha çok iyileştirici etkisi olan bir enerji çeşididir. Tatlı, ılımlı, yumuşak ve bir o kadar da güvenilir, tehlikesiz bir enerji çeşididir. Reiki’nin başlıca görevi vücut içerisinde bulunan enerji akışını düzenlemek ve bedenin kendisine şifa vermesini sağlamaktır. Ayrıca organları ve iç salgı bezlerinin düzenli çalışmasını sağlamak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, hastalıkları başlangıcından itibaren tedavi ettirmek, ağrıları azaltıp vücuttaki toksinleri vücuttan temizlemek amacıyla sıklıkla uygulanan bir tedavi şeklidir.

Reiki daha çok vücutta nerede ona ihtiyaç varsa orada etkili bir şekilde çalışır. Mesela omuzları ağrıyan bir kişinin vücudunda reiki verildiği zaman enerji sıkıntılı olan omuz bölgesine yoğunlaşır. Eller bedenin üzerine konularak veya uzaktan kendisine veya başkasına enerji yollayarak iyileşmesini sağlar. Reiki uygulayan kişi genellikle baş bölgesinden boyun, beyin, karın, ayaklar ve dizlerden yoğun olarak reiki enerjisi gönderir. Her insanın içinde yaşamı kontrol eden gizil güçler denen enerjiler mevcuttur. Önemli olan kişinin bu enerjinin farkına varıp o enerjiyi lehine kullanmasıdır. İçindeki enerji doğru kullanıldığı takdirde ruhsal ve fiziksel olarak ortaya çıkan rahatsızlıklar daha kolay anlaşılıp tedavi edilebilmektedir.

Reiki tekniğini uygulayan kişi bu güçlü enerjiyi aktaran yalnızca kanal konumundadır. Her zaman çok emniyetli olan ve kimseye zarar vermeyen reiki, rahatsızlığı olan kişi ihtiyacı olan enerji kadar vücudun sorunlu olan bölgelerine aktarır. Reiki uygulanan kişiye her zaman en doğru şekilde yardımcı olur, uygulanan kişinin ihtiyacına göre yarar sağlar. Uygulamada asla karşı tarafa kötü enerji gitmemekle beraber burada dikkat edilmesi gereken bir durum kişinin reiki sırasında kendi yaşam enerjisini de kullanmasıdır.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat