Düsseldorf Bioenerji Hizmetleri

Bio enerji, dualar, esmalar, ayet ve surelerle yapılan dua çalışmalarıdır. Diğer bir değişle ayet ve surelerin enerjilerini, uygulamayı yaparken karşı tarafa pozitif enerji aktarıp, negatif enerjileri kişiden almak ve yok etmektir. Düsseldorf Bioenerji evrenden gelen enerji kullanılarak yapıldığı için evrensel yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere içinde yaşadığımız enerjinin ta kendisidir. Yani içinde bulunduğumuz enerjinin farkında olmadan günlük koşuşturma içerisinde hayat akıp gitmekte ve biz bunun farkında olmamaktayız. Dolayısıyla bu durumun farkında olup enerjiyi olumlu yöne çekmek hayatımız açısından önem arz etmektedir.

Bio enerji yöntemini uygulamak evrenin şifa kanalıyla aynı frekansta olmak gibi bir durumdur. Olumlu etkisini fark etmemiz çok kolay olmakla beraber gözden kaçınılması imkânsız bir durumdur. Böylelikle içimizdeki enerjinin farkına vararak, doğuştan gelen huzur, sevgi, mutluluk, güven ve yaratıcılık gibi sahip olduğumuz kaynakların farkına varmamıza sebep olur. Böylelikle bu enerji bize fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel anlamda olumlu enerji yükler ve mutlu olmamıza neden olur.

Bioenerji kimi insanlara özel olarak verildiği yönde duyumlar vardır. Peygamber efendimizin mirasçıları olan Allah dostlarına verilen özel bir ilim olduğu söylenmektedir. Eski tabir ile ocak kabul edilen elden ele geçen özel çalışma uygulamaları olan bir durumdur. Peygamberlerin bu durumlar için mücadeleleri herkes tarafından bilinmekle beraber özellikle Hz. Musa’nın yapılan büyüleri etkisiz hale getirmesi ve sihirbazlarla mücadelesi en çok bilinen durumlardan biridir. Dualar, ayetler ve hadisler ile insanlar hem ruhsal hem bedensel olarak şifalaşmaktadır.

Şifa enerjisi olarak adlandırılan Bioenerji iki çeşit olarak bilinmektedir. İlki rahmani yollardan yani peygamber efendimiz ile elden ele geçen diğeri ise sufi denen kişiler tarafından yapılan şifalanma yöntemidir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat