Frankfurt Spiritüel Danışmanlık Hizmetleri

Ruhsal Danışmanlık, zihinden ziyade ruhu, başlangıç ​​dengesi olarak alır. Dünyanın karmaşık bir gizem olduğunu ve inanç sistemlerini, evrensel ve kişisel enerji sistemlerini, sezgisel psişik gerçekleri, karmik etkileşimi, bilinçaltını ve bilinçdışını bilinçlendirme, metafizik deneyimleri, manevi teolojiyi dikkate alarak, yaşamın genişletilmiş bir bakış açısına sahiptir. Manevi mevcudiyet ve daha yüksek-kozmik bağlantılar.

Ruhsal Danışmanlık, yaşamın doğuştan kişisel olduğunu ve bireylerin kendisiyle, akıcı bir ilişkiyi organik ve güçsüz olarak inşa etmek istediklerini görür. Ruhun başlangıç ​​noktası olmasıyla bireyler kalpten gelirler, kafalarını unutmadan ve bu kalp alanından tüm yaşamın kutsal karşılıklı bağımlılığını önemserler. Başkaları için kendini ve şefkat için şefkat kişisel ve kolektif büyümeleri için temel bir kavramdır. Spiritüel Danışmanlık bütünsel olduğundan, hiçbir ayrılık yoktur, kişisel ya da kolektif tepkiler ve tepki arasında hiçbir ikilik yoktur, hepsi içsel olarak bağlantılıdır. Kişisel yaşantılar ve kişisel yolculukların entegrasyonu ile yaşam deneyimlerinin en büyük araç haline geldiği bilincindedir. Amaç, danışanların kendilerini ve dünyalarını samimi bilgelik, manevi farkındalık ve kişisel özgünlük ile ifade etmeleridir; manevi armağanlarının, becerilerinin ve bilgilerinin bütünlüğü ve akıllıca kullanımı.

Ruhsal Hitap

Ruhsal danışmanların çapraz kültürel farkındalığa ve ruhsal acil durum ve maneviyatın diğer konularına dair bir anlayışa ihtiyaçları vardır. Kendi yaşamlarında ve başkalarının hayatlarında ruhani bir yolculuğa tanıklık eder ve bağlıdırlar. Onların içsel bağlantılarına odaklanarak, açık kalp bağlantısı ve farkındalık durumu yaratarak, danışanlarının kişisel açılımı için bir holding ve kutsal alan yaratırlar.

Spiritüel Danışmanlıkta vurgu, bütünlükle ilgilenmek, bütün insanla ilgilenmek ve danışana iç dengede yardım etmek ve Ben’in tüm boyutlarının bütünleşmesidir. Bu, deneyimseldir ve danışanın bireysel deneyimlerine ve gerçeğine odaklanır, dolayısıyla onlara saygılı davranan danışman, danışanın gerçekliğinin kendi başlarına farklı olduğunu varsayar. Her danışman bir birey olarak görüldüğü için oturumlar kuralcı ve bireysel olarak uyarlanmıştır. Danışman bu nedenle aktif ve yaratıcı, danışanın getirdiği acil konulara cevap veriyor. Varsayım, insanoğlunun en yüksek farkındalık ve tatmin olma potansiyeline ulaşmaya yönelik içgüdüsel olarak motive olduğu; Danışmanın rolü, bunu desteklemek ve danışanın sürecine güvenmektir.

Ruhsal Yolculuk

Ruhsal yolculuk keyifli ve uyanık olabilir, ama aynı zamanda zorlu, korkutucu ve yalnız olabilir. Herkesin ruhani bir deneyimi ya da zirve deneyimi olabilir, fakat bütünsel kendini gerçekleştirme farklı bir konudur. Ruhsal gelişim en iyi Ego kimliğinin biraz dezavantajlı duruma getirecek kadar güçlü olduğu noktada ortaya çıkar. Kişinin hayatının anlayışı ve anlamı, Ego’nun varlığına bağlıdır. Ego güçlü değilse ve kişiyi sağlıklı bir gerçeklikte tutmazsa; manevi açılma daha sonra parçalanma ve krizlere yol açar. Bu değişmiş Bilinç Durumu, eğer birey daha yüksek bilinç seviyesinden ziyade daha düşük bilinç seviyesine temas ederse, Ego’ya felaket olabilir. Sağlıklı bir Ego, geçmiş travmaların ve Kendini Gerçekleştirme / Öz-Bilinçliliğin iyileşmesinden ve bütünleşmesinden kaynaklanır. Bu değişimleri birebir yaşamak için uzakta bile olsanız Frankfurt spiritüel danışmanlık hizmetleri size destek olabilecektir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat