Frankfurt Usui Reiki Hizmetleri

Bir Reiki tedavisi ellerin vücutta reçetelenen bir düzende kalmasını ve yaşam enerjisinin elden geçirilen kişiye akmasını sağlar.

Yaşam enerjisinin temel unsuru, bu iyileştirici uygulamanın özüdür. Bu yüzden, Reiki, iyileşme arzusu ve açıklığı olan her durumda kullanılabilir. Kültürel olarak, bu yaşam enerjisi elementi hakkında çok az şey biliyoruz. Bu enerjiyle bilinçli olarak var olan, daha fazla şey öğrendiğimiz ve daha bilinçli hale geldiğimiz sanat pratiğindedir.

Kapsamlı ise tedavi şekli basittir. Uygulamanın temeli, kendi kendine tedavi ve başkalarının aile ve arkadaşlık alanı içinde işlenmesidir. Öğrenci kendi kendine tedavi, başkalarının tedavisi ve ilk yardım uygulamaları için gerekli teknikleri öğrenir. Başlangıç ​​öğrencileri iyi bir tedavi verme kapasitesine sahiptir.

Bu Terapi Neden ve Ne Zaman Kullanılır?

İnsan, enerji sistemleridir. Eğer bu öncülü kabul edersek, o zaman hayat enerjisi, insan enerji sisteminin temel ve en temel unsurudur. Yaşamsal işlevlerimizi yürütmek için yeterli enerjimiz olmadığında ya da enerji sistemleri dengesiz olduğumuzda acı çekiyoruz. Bir Reiki tedavisinin alınmasının etkisi, yaşam enerjimizin artığının artması ve dengeye dönmemizdir. Bu dengede ve yenilenen enerjide iyileşebiliriz.

Reiki Şifa Usui Sistemi, öncelikle kendi kendine tedaviye odaklanan bir iyileştirme uygulamasıdır. Günlük uygulama idealdir. Uygulama fiziksel bedenin işlevlerini ve sağlığını dengeler ve güçlendirir, rahatlama ve öz-farkındalığı geliştirir, ruhu sindirir ve besler. Kendi kendine tedavi uygulamasının dışında, aile ve arkadaşların aynı yararları ile tedavi edilmesi doğal bir hal alır.

Reiki uygulamak pratik ve yararlıdır. Kronik hastalıktan ruhsal / duygusal dengesizliğe kadar her türlü iyileşme sürecini hızlandırır ve güçlendirir. Reiki, ellerimizi kendimize ya da başka bir tarafa bırakabileceğimiz herhangi bir zamanda ve her durumda kullanılabilir. Uygulamayı uzmanların yapması her zaman daha faydalıdır. Siz de Frankfurt usui reiki hizmetleri ile uzaktan destek alarak bu süreci uzman ile devam ettirebilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

+ +
WhatsApp chat