Hamburg Bebek Ritüel

 

Birçok kadın annelik ,erkekler ise babalık duygusunu yaşamak ister. Bunu hem soylarını devam ettirmek için hem de direkt bebek sahibi olmak için istemektedirler. Fakat bazı zamanlar ebeveynler bebek sahibi olamamaktadır. Bebek sahibi olamamalarının nedeni bazen sadece hormonlar vs. değildir. Hamburg bebek ritüel hizmetleri bu problemleri çözebilmektedir. Bu duruma sebep olan etken psikoloji ile alakalıdır. Psikoloji içerisinde ise bu duruma negatif enerji adı verilmektedir. Bu konu üzerinde birçok araştırmalar yapılmıştır. Bu araştırmalar neticesinde çiftlerde negatif enerjinin olması durumunda bebek sahibi olmaları imkansızdır. Pozitif enerji olması durumunda ise bebek sahibi olmaları gerçekleşmektedir. Dolayısıyla bireylerin yaymış olduğu enerjilerin bebek sahibi olmalarına fazlasıyla etkisi vardır.

Bebek Ritüelleri

Günümüzde halen devam eden bebek ritüelleri bulunmaktadır. Bunların birçoğu batıl inanç kapsamına girmektedir. Fakat diğer birçoğu ise yapıldığı vakit ya da yapılmadığı vakit belirtildiği gibi gerçekleşmektedir. Bunlara örnek verecek olursak aşağıdaki gibidir.

  • Yeni doğan bebekleri hastalık ve nazardan korumak için sarı ve kırmızı renk kıyafet giydirmemek.
  • Bebeğin banyosunu 20. ve 40. günlerde yapılması.
  • Banyo öncesinde 41 tane taş toplanması ve bu taşları banyo suyuna eklenmesi.
  • Tütsü yakmak

gibi daha birçok bebek ritüelleri bulunmaktadır. Hamburg bebek ritüel uzaktan hizmet vererek müşterilerine farklı deneyimler sunmaktadır.

Bebek Ritüeli Ve Gebeliğe Hazırlanma Seansları

Bazı zamanlar bazı insanlar hiçbir şekilde bebek sahibi olamamaktadır. Buna neden olan şeylerden birinin enerji olduğu yukarıda belirtilmişti. Dolayısıyla Hamburg bebek ritüel hizmetinin uzaktan danışmanlığı sayesinde problemler çözülmektedir. Ayrıca bebek ritüeli ve gebeliğe hazırlanma seansları konusunda mükemmel hizmetler sunmaktadır. Ayrıca uzaktan hizmet veren Hamburg bebek ritüel ,blokajları kırarak kötü enerjileri engellemektedir.

Anahtar Kelimeler : bebek ritüeli ve gebeliğe hazırlanma seansları , bebek ritüelleri ,Hamburg bebek ritüel hizmetleri

 

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

+ +
WhatsApp chat