MÜNİH BEBEK RİTÜEL

almanya bebek ritüeli

Bebek ritüeli; yeni doğan bebeklere yönelik yapılan ve halen de bazı bölgelerce yapılmaya devam edilen batıl inanç olarak da adlandırılan bazı uygulamalardır. Örnek olarak çoğunlukla eski zamanlarda

bebeğin göbek bağı okul bahçesine gömülür ise iyi eğitimli, devlet dairelerinin herhangi birine gömülürse devlet adamı, futbol sahasına gömülürse futbolcu, evde dolap ya da sandık içinde saklanırsa ise  evcimen ve suya atılırsa huyunun temiz olacağına inanılırdı.

 

Yani yeni doğan bir bebek için yapılan bu ritüelleri tüm kötü ve olumsuzluklardan korunmasının amacı ile koruma iç güdüsü olarak ortaya çıkmış bir ritüel türüdür. Bu ritüelden faydalanmak isteyen, merak eden bebek sahibi ebeveynler için uzmanlar tarafından verilen uzaktan eğitimler ve ya satın alınabilecekleri eğitim setleri bulunmaktadır.

 

Bebek Ritüellerinden Olan Uyku Ritüeli

 • Bebeğin uyuması için en iyi yer kendi beşiğidir. Bebeğin yatağı 1 yaşına kadar annenin yatağına yakın olmalıdır.
 • Bebek karyolasında güvenlik açısından parmaklık ve ya korkulukları olmalıdır.
 • Yatak çok yumuşak bir şekilde olmamalıdır.
 • Yatağı sıkıca sarılı yumuşak bir şilte ile kaplanmalıdır. Şilte, yatak ve beşik çerçevesi arasında boşluk bulunmamalıdır.
 • Başın kayması ile bebeğin boynunda bükülmelere neden olabileceğinden yastık kullanılmamalıdır. Bebek karyolası ya da beşiğin içerisinde yastık, battaniye, oyuncak gibi malzemeler bulunmamalıdır. Bebeğin uyuması için en uygun pozisyon sırtüstü olan pozisyondur.
 • Bebeğin rahat uyuması için; havalandırılmış, temiz ve loş ışıklı bir oda olmalıdır.
 • Bebek yatmadan hemen önce beslenmemelidir.
 • Bebeklere uyumadan önce banyo yaptırılabilir çünkü o rahatlama ile uykuya geçiş süreci hızlanmaktadır.
 • Bebekleri uyuturken günlük kıyafetler değiştirilmesi ve uyku kıyafetleri giydirililmesi gerekmektedir. Uyumadan önce masallar, hikâyeler anlatabilir ve ninniler söylenebilir. Bu girişimler bebek uyku ritüeli oluşturmak açısından ebeveynler için yararlı olacaktır.

 

Anahtar Kelime: Bebek ritüeli, bebek uyku ritüeli

MÜNİH AŞK RİTÜELİ

almanya aşk ritüeli

Spiritüel danışmanlar, ilişkiyi şifalandırmayı, daha sağlıklı hale getirmeyi ya da giden aşkı geri döndürmeyi aşk ritüelleri ile mümkün olduğunu iddia etmektedirler. Spiritüel danışmanlar önceden yapabilecek istihare çalışmaları ile bu konuya dair ilahi rehberlikte alırlar.

 

Olumsuzluklardan arınıp, kişiye iyi gelmeyen enerjilerden, uzak durma ile başlamaktadır. Kişilerin, hiç gelişim göstermeden, değişmeden danışmanlardan bir şeyler istemeleri yanlış bir egodur. Kişilerde kendi gururlarını aşamama durumunda, karşı tarafın pişman olması beklenir ve mesaj atmak ya da aramak daha zor olur. Telepati yöntemi ile kişilerin istekleri ve inanmasıyla isteklerinin gerçekleşmesinin aşk ritüelleriyle mümkündür.

 

Aşk ritüelinde sadece aynı frekans boyutunda olan kişilerle etkileşim halinde olunur. Mesela herhangi bir kişi düşünüldüğü zaman aradan bir süre geçtikten sonra o kişinin telefon ettiği olur. Ya da bir mesaj attığı ‘’a ben de tam az önce seni düşünmüştüm. Ben arayacaktım ki sen aradın.’’ gibi durumlar gözlenmektedir.

 

Bunun gibi durumların tek sebebi, iki kişinin aynı frekans boyutlarında birbirlerine enerji göndermiş olmalarıdır ve bu iki kişinin de alıcılarının açık olmasıdır. Bu Aşk ritüellerini yapmak isteyen kişiler uzaktan danışmanlık alabilir, uzmanların kitaplarını okuyabilir ya da uzmanların internette var olan makalelerinden, videolarından destek alabilirler.

Peki Aşk Ritüel Çeşitleri Nelerdir?

 • Aşkta arınma ritüeli
 • Telepatik ritüeli (bağ kurma)
 • Kristal ritüeli (mesajlaşma)
 • Mıknatıs ritüeli
 • Kristal ritüeli (mesajlaşma)
 • Kristal ritüeli (mesajlaşma)Bağlılık ritüeli
 • Aşk enerji yağı
 • Elmalı aşkta mesaj alma ritüeli

 

Bu ritüellerin yapılması sonucunda kişilere 48 saat gibi bir sınırlama verilmektedir. Bu 48 saatte kişi ile sürekli akış halinde olunmalıdır ve enerji hissedilmelidir. İnanmak ve beklemek aşk için ritüeller noktasın da önem arz eder.  Eğer olumlu bir sonuç elde edilmez ise tekrar denenmelidir.

 

 

Anahtar Kelimeler: Spiritüel danışmanlar, aşk için ritüeller

Köln İş Yeri Açma Ritüeli

almanya iş yeri açma

Bireylerin kariyer ve kendilerini geliştirdikleri, iş hayatının büyük bir parçasını oluşturan etmenler arasında eğitim hayatını yeri şüphesiz ki büyüktür. Birçok girişimci özellikle de genç girişimci bireyler, kendi işlerini kurmayı hayal edip kendi iş yerlerini açmak isterler.

 

Bu durumda pek çok girişimci ruha sahip olan kişiler kendilerini psikolojik olarak bu iş fikirlerine hazırladıkları noktada iş yeri açma ritüeli devreye giriyor. Eğer bir de çalışma hayatları varsa ve çalışma hayatlarından memnun değillerse, iş hayatları ile ilgili ne yapacaklarını bilmiyorlarsa, kariyer koçluğu hizmetlerinden yararlanabilir ve kariyer ile ilgili eğitimler alarak kendilerini tanıyıp istedikleri konularda kendilerini geliştirebilirler.

Neden İş Yeri Açma Ritüeli

Bir iş sahibi olmak ve iş yeri açmak birçok girişimci ruhlu bireylerin istedikleri arasında yer almaktadır. Önce hangi iş fikrinin kendilerine uygun olduğuna karar verirler. Hangi fikirde karar kılarlarsa kılsınlar kendileri o enerjiye bir şekilde uyum sağlayacaklardır. Girişimci bireylerin hayallerinin içerisinde iş fikrine uygun mekân, odalar, koltuklar, masalar gibi her şeyi kurmalıdırlar.

 

Girişimciler hiçbir zaman kurdukları bu hayalleri sınırlandırmamalıdırlar ve her zaman geniş tutmalıdırlar. Daha sonra eğer hayalini kurdukları iş yerini açmak istiyorlarsa ve bu konuda kendilerini hazır hissediyorlarsa, kariyer anlamında danışmanlık almaları kendilerine artı sağlayacaktır.

 

Üstelik bu danışmanlıklara ulaşmak için kolay seçenekler de bulunmaktadır. Uzaktan danışmanlık veren, hizmeti ayağa sunan alternatifler vardır. Birçok girişimci ruha sahip kişiler iş fikirleri konusunda destek almaktadır. Almış oldukları destekler ile mantıklı karar verirler ve hayatlarına mutlu bir şekilde devam ederler.

 

İş Yeri Açma Ritüeller Arasında Unutulmaması Gereken Şeyler

 • Hayali kurulan iş fikrine yeterince inanmak gerekir. Çünkü inanılmayan bir işte başarılı olunmaz.
 • Sabırlı olunması ve aceleci olunmaması gerekir.
 • Girişimcilerin istek ve arzularının olması gerekir çünkü istek ve arzu hayallerindeki işin hedeflerine daha kolay ulaşmalarını sağlayacaktır.

 

 

Anahtar Kelimeler: İş yeri açma ritüeli, iş fikirleri

Köln Bebek Ritüeli

almanya bebek ritüeli

Bebek ritüeli; yeni doğan bebeklere yönelik yapılan batıl inanç olarak da adlandırılan bazı uygulamalardır. Örnek olarak çoğunlukla eski zamanlarda yeni doğmuş bebeklere sarı renk hastalığı çeker ve sarılık olur diye giydirilmezdi.

 

Çakralar açısından sarı renge bakıldığında ise 3. çakraya denk gelir ve güç merkezi olan blokajları aktifleştirdiği için yaşam enerjisini emmesi durumunda henüz vücut dengesini kuran bir bebek için uygun görülmemektedir. Yani yeni doğan bir bebeğe tüm kötü ve olumsuzluklardan korunmasının amacı ile bazı ritüeller uygulayarak koruma iç güdüsü ile ortaya çıkmış bir ritüel türüdür. Bu ritüelden faydalanmak isteyen ebeveynler için uzaktan eğitimler ve ya satın alınabilecek eğitim setleri bulunmaktadır.

 

Bazı Bebek Ritüellerinin Nedenleri Nelerdir?

Yeni doğan bir bebeğe ilk zamanlar banyo yapılmaz ve sadece bedeni ıslak bir bez ile silinir. Bunun nedeni  ise göbek bağı denilen kordonun 15 ile 20 gün arasında düşme süreci olmasıdır. Bu bağın mikrop kapmaması için uygulanan bir bebek ritüelidir. Ve 20. güne kadar gelen bebeğe banyo yapılmayıp 20 gün sonrasında yapılan banyoya kırk adını alır.

 

 1. gün yapılan banyoya ise halk arasında kırklama adı verilir. Bebek ritüelleri yöreden yöreye belli başlı bazı farklılıklar olabilmektedir. Bir kesim bu bebek uyku ritüelleri çocukların büyüme sürecinde ve bebeklerin özgürleşme alanında başlarına bir şey gelir mi gelirse ne olurda diye duyulan korkular nedeni ile yapıldığını savunmaktadır. Diğer bir kesim de bu durumun tamamen korku dolu kaygılardan dolayı olduğunu iddia etmektedir.

Peki Bebek Ritüellerinin Tercih Edilme Sebepleri Nelerdir?

Son zamanlarda bebek doğmadan yapılan bebek partileri moda şeklini almıştır. Günümüzde çoğu kişinin tercih etmesinin nedenin ne olduğu tam olarak bilinmemektedir. Ancak bu ritüeller geçmişten bu zamana kadar gelen dönem içerisinde aktarılanları yani gelenekleri devam ettirme noktasında hatırlanmalıdır.

 

Anahtar Kelime: Bebek ritüeli, bebek uyku ritüeli

 

 

Köln Aşk Ritüeli

almanya aşk ritüeli

Spiritüel danışmanlar, ilişkiyi şifalandıran, giden aşkı geri döndürmenin aşk ritüeli ile mümkün olduğunu iddia etmektedirler. Spiritüel danışmanlar önceden yapabilecek istihare çalışmalarıyla konuya dair ilahi rehberlik alırlar. Kişiye iyi gelmeyen enerjilerden, olumsuzluklarından arınıp uzak durma ile başlamaktadır.

 

Kişi kendini değiştirdiğinde zaten enerjiler ve olumsuzluklar değişecektir. Kişilerin, hiç değişmeden, gelişim göstermeden danışmandan bir şeyler istemek yanlış bir egodur. Yani aşk ritüeli, kişide kendi gururu aşamama durumunda, karşı tarafın pişman olması beklenildiğinde, mesaj atmanın ya da aramanın zor olduğu anlarda kişinin istekleri ve inanmasıyla telepati yöntemleri ile isteğin gerçekleşmesinin mümkün olmasıdır.

 

Sadece aynı frekans boyutunda olunan kişilerle etkileşim halinde olunur. Mesela herhangi bir kişi düşünüldüğü zaman aradan çok kısa bir süre geçtikten sonra o kişinin telefon ettiği oldu mu? Ya da bir mesaj?  ‘’a ben de tam az önce seni düşünmüştüm. Ben arayacaktım ki sen aradın.’’ gibi durumlar pek çoğumuz yaşamaktayız.

 

Bu gibi durumların tek sebebi i, iki kişinin aynı frekans boyutunda birbirine enerji göndermiş olmasıdır ve bu iki kişinin de alıcılarının bu duruma açık olmasıdır. Bu Aşk için ritüeller yapmak isteyenler uzaktan danışmanlık alabilir, kitaplarını okuyabilir ya da uzmanların internette bulunan makale ve ya videolarından destek alabilirler.

Aşk Ritüel Çeşitleri Nelerdir?

 • Telepatik ritüeli (bağ kurma)
 • Mıknatıs ritüeli
 • Enerji balonu ile telepatik bağ kurma ritüeli
 • Bağlılık ritüeli
 • Kristal ritüeli (mesajlaşma)
 • Aşk enerji yağı
 • Elmalı aşkta mesaj alma ritüeli
 • Aşkta arınma ritüeli

 

Bu ritüellerin yapılması sonucunda kişilere 48 saat gibi bir sınırlama konulmaktadır. Bu 48 saatte kişi ile sürekli akış halinde olunmalı, enerjiyi hissedilmelidir. İnanmak ve beklemek işin püf noktası olmaktadır. Eğer olumlu bir sonuç elde edilmemiş ise tekrar denenerek yapılmalıdır.

 

 

Anahtar Kelimeler: Aşk ritüeli, aşk için ritüeller

Hamburg İş Yeri Açma Ritüeli Hizmetleri

almanya iş yeri açma

İş yeri açma ritüeli parayı çeken bir ritüeldir. Eskiden beri devam eden ve devam edecek olan bir ritüel çeşididir. Bireyler bu ritüeli yeni bir iş yapacaksa ,ek iş arayacaksa ,yeni bir iş kuracaksa tercih etmektedir. Fakat ritüeli yapabilmek için üç şarttan birinin sağlanması gerekmektedir. Bunlar aşağıdaki gibidir.

 • Kendi işinin sahibi olmak
 • Mevcut olan herhangi bir işte çalışmak,
 • Çalışanları yöneten kişi olmak.

Hamburg iş yeri açma ritüeli hizmetleri uzaktan danışmanlık yaparak bireylerin isteklerinin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.

İş Yeri Açma Ritüelleri Nasıl Yapılır

Karar verilen iş ile ilgili hayal kurarak ritüele başlanmaktadır. Daha sonra bu durumu gerçekmiş gibi canlandırmak gerekmektedir. Böylelikle bu ritüel yapılmış olacaktır. Tabi detaylı bilgilendirmeyi Hamburg iş yeri açma ritüeli hizmeti yapmaktadır. Bu hayali dışarıdan gelen seslere , ofisin içerisinde yer alan nesnelere kadar hayal etmek gerekmektedir.  İş yeri açma ritüelleri genel olarak bu şekilde başlamaktadır.

Ritüel Esnasında Gerekli Olanlar

Birçok birey girişimci ruhunu kullanmak istese de hayallerini gerçekleştirememektedir. İş yeri açma ritüellerinin bu tür durumlara olumlu etkisi büyüktür. Fakat her duyulan ritüelleri uygulamamak gerekmektedir. Çünkü tam aksi durumlarla karşılaşmak ihtimal dairesinin içerisindedir. Bunun haricinde bu ritüellerinin nasıl yapılacağını da uzmanından öğrenmek, dinlemek en uygun olanıdır. Sektörde bu işi başarıyla yapan ise elbette Hamburg iş yeri açma ritüellerinin uzaktan hizmet yapan ekibidir. Ritüel esnasında gerekli olanlar ise aşağıdaki gibidir.

 • İnanç
 • Sabır
 • İstek-Arzu

NLP Tekniği

NLP olumlama adı verilen psikolojinin alt dallarının tekniklerinden bir tanesidir. Bu teknikle doğru cümleler kurup bilinçaltındaki ,beyindeki engeller kırılmaktadır. NLP tekniği için uzmanlar ile iletişime geçip bilgi almak en doğrusudur.

Anahtar Kelimeler : NLP tekniği , ritüel esnasında gerekli olanlar ,iş yeri açma ritüelleri ,Hamburg iş yeri açma ritüeli hizmetleri

Hamburg Bebek Ritüeli Hizmetleri

almanya bebek ritüeli

Birçok çift bebek sahibi olmanın hayalini kurmaktadır. Bireylerin soylarını devam ettirebilmesi için üremeleri gerekmektedir. Dolayısıyla karında yeni bir can taşımak ,çift canlı olmak , bebek sahibi olmak birçok ebeveynin hayali ve isteğidir. Fakat bazı zamanlar bazı sebeplerden dolayı bu istekler, hayaller gerçekleşememektedir. Hamburg bebek ritüeli hizmetleri sayesinde bu hayallerin gerçekleşmesi mümkündür. Bireylerin doktor kontrolünde bile hiçbir problemin olmamasına rağmen gebe kalınması mümkün olmamaktadır. İşte bu tür durumlarda bebek ritüeli hizmetleri kullanılmaktadır. Bunu da sektörün en iyi uzaktan hizmet veren departmanından almak mümkündür.  Gebe kalamayan bireylerin negatif enerjiden yahut psikolojik olarak gebe kalamadığı da kabul edilemeyen gerçekler arasındadır.

Bebek Ritüeli Ve Gebeliğe Hazırlanma Seansları

Bebek sahibi olmak fiziksel yetkinliği gerektirmektedir. Fakat bazı zamanlar oluyor ki fiziksel sebeplerden ötürü bebek sahibi olunamamaktadır. Buna yol açan en büyük sebeplerden biri çiftlerin birinin yahut her ikisinin de bu hususta yaymış oldukları enerjidir. Negatif enerji olması bebek sahibi olma işlemini oldukça zorlaştırmaktadır. Fakat pozitif enerjinin olması da bebek sahibi olma neticesini vermektedir. Bireyler her hareketlerinde bir enerji yaymaktadırlar. Bu nedenle bebek sahibi olmak isteyen bireyin hamile olması için psikolojik olarak kendini hazır hissetmesi gerekmektedir.  Uzaktan hizmet veren Hamburg bebek ritüeli sayesinde ;

 • Ebeveynlerin doğum süreci eğitimi
 • Ebeveynlerin doğum sürecine hazırlama eğitimi

de verilmektedir. Bebek ritüeli ve gebeliğe hazırlanma seansları bu şekildedir.

Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Günümüzde dolandırıcılık her konuda çoğalmış durumdadır. Bu yüzden danışan bireylerin sektörde adı geçmeyen kişilerce bu hizmeti almaları tavsiye edilmemektedir. Çünkü bu hizmeti kendi çapında tecrübesiz bireyler de vermektedir. Hamburg bebek ritüeli hem uzaktan hizmetin hem de sektörün en güvenilir danışmanlığıdır. Dikkat edilmesi gerekilenler bu şekildedir.

Anahtar Kelimeler : dikkat edilmesi gerekilenler ,bebek ritüeli ve gebeliğe hazırlanma seansları ,negatif enerji, Hamburg bebek ritüeli hizmeti

Hamburg Bebek Ritüel

almanya bebek ritüeli

 

Birçok kadın annelik ,erkekler ise babalık duygusunu yaşamak ister. Bunu hem soylarını devam ettirmek için hem de direkt bebek sahibi olmak için istemektedirler. Fakat bazı zamanlar ebeveynler bebek sahibi olamamaktadır. Bebek sahibi olamamalarının nedeni bazen sadece hormonlar vs. değildir. Hamburg bebek ritüel hizmetleri bu problemleri çözebilmektedir. Bu duruma sebep olan etken psikoloji ile alakalıdır. Psikoloji içerisinde ise bu duruma negatif enerji adı verilmektedir. Bu konu üzerinde birçok araştırmalar yapılmıştır. Bu araştırmalar neticesinde çiftlerde negatif enerjinin olması durumunda bebek sahibi olmaları imkansızdır. Pozitif enerji olması durumunda ise bebek sahibi olmaları gerçekleşmektedir. Dolayısıyla bireylerin yaymış olduğu enerjilerin bebek sahibi olmalarına fazlasıyla etkisi vardır.

Bebek Ritüelleri

Günümüzde halen devam eden bebek ritüelleri bulunmaktadır. Bunların birçoğu batıl inanç kapsamına girmektedir. Fakat diğer birçoğu ise yapıldığı vakit ya da yapılmadığı vakit belirtildiği gibi gerçekleşmektedir. Bunlara örnek verecek olursak aşağıdaki gibidir.

 • Yeni doğan bebekleri hastalık ve nazardan korumak için sarı ve kırmızı renk kıyafet giydirmemek.
 • Bebeğin banyosunu 20. ve 40. günlerde yapılması.
 • Banyo öncesinde 41 tane taş toplanması ve bu taşları banyo suyuna eklenmesi.
 • Tütsü yakmak

gibi daha birçok bebek ritüelleri bulunmaktadır. Hamburg bebek ritüel uzaktan hizmet vererek müşterilerine farklı deneyimler sunmaktadır.

Bebek Ritüeli Ve Gebeliğe Hazırlanma Seansları

Bazı zamanlar bazı insanlar hiçbir şekilde bebek sahibi olamamaktadır. Buna neden olan şeylerden birinin enerji olduğu yukarıda belirtilmişti. Dolayısıyla Hamburg bebek ritüel hizmetinin uzaktan danışmanlığı sayesinde problemler çözülmektedir. Ayrıca bebek ritüeli ve gebeliğe hazırlanma seansları konusunda mükemmel hizmetler sunmaktadır. Ayrıca uzaktan hizmet veren Hamburg bebek ritüel ,blokajları kırarak kötü enerjileri engellemektedir.

Anahtar Kelimeler : bebek ritüeli ve gebeliğe hazırlanma seansları , bebek ritüelleri ,Hamburg bebek ritüel hizmetleri

 

Hamburg Aşk Ritüeli Hizmetleri

almanya aşk ritüeli

Bireyin hayatı boyunca yaşadığı en değerli his aşktır. İnsanlar aşkı tattıkları veya hissettikleri an vücutta pek çok değişmeler söz konusu olmaktadır. Bu değişim bireyin gülümsemesine kadar yansımaktadır. Aşk hissedildiği vakit hormonların çalışma hızı bile değişmektedir. Aşık olan birey dışarıya daha pozitif enerji yaymaktadır. Fakat bu kadar değerli ve özel hissi yaşayanlar bazen bazı problemlerle karşılaşmaktadır. Hamburg aşk ritüeli hizmetleri bu problemleri tek tek çözmektedir. Uzaktan hizmet vererek de müşterilerine özel ilgi göstermektedir. Böylelikle müşterilerin kendilerini daha rahat ifade etmesi de sağlanmaktadır. Oldukça önemli ve değerli olan aşk ,halen mayası çözülemeyen bir histir. Fakat psikolojik çalışmalar ve araştırmalar neticesinde de mayası çözülmeye çalışılmaktadır.

Aşk Ritüeli Nasıl Yapılır

Aşk ritüeli fazlasıyla karışık bir konudur . Her birey aşk hayatında olumsuz durumlarla karşılaşmaktadır. Bu olumsuz durumlardan biri ilişkinin bitecek duruma gelmesidir. Bir diğeri ise karşılık gelmemesidir. İşte bu tür durumlarda aşk hayatı adına daha mantıklı kararlar almak önemlidir. Bunun içinde uzmanlardan aşk ritüeli nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrenmek gerekmektedir. Birçok uzmanın tecrübelerine göre bu ritüeller değişmektedir. Uzaktan hizmet veren Hamburg aşk ritüeli sayesinde bütün ritüeller arasından bireye en uygun ritüel seçilebilmektedir.

Aşk Ritüelleri

Birçok çeşidi bulunmaktadır. Uzmanların deneyimlerine ve bireylerin ihtiyacına göre değişmektedir. Bazılarının adları ise aşağıdaki gibidir.

 • Kristalli Ritüel
 • Bağlılık Ritüeli
 • Elmalı Aşkta Mesaj Alma Ritüeli
 • Enerji Balonu
 • Telepatik Bağ Kurma
 • Aşkta Arınma Ritüeli
 • Aşk Enerjisi Yağı Ritüeli

şeklinde aşk ritüelleri bulunmaktadır. Tabi her biri için malzemeler ve yapım şekilleri bulunmaktadır. Bu malzemelerin en doğru şekilde kullanımını ise ancak uzmanlar bilmektedir. Hamburg aşk ritüeli hizmeti bu yönde danışanını yalnız bırakmaktadır. Uzaktan profesyonel hizmet aracılığıyla yapım şekilleri hakkında bile bilgilendirilmektedir.

Anahtar Kelimeler : aşk ritüelleri ,aşk ritüeli nasıl yapılır ,Hamburg aşk ritüeli hizmetleri

Frankfurt İş Yeri Açma Ritüeli Hizmetleri

almanya iş yeri açma

Ofiste törenler ve ritüeller, ekip birliğini oluşturmaya, çalışanların kendilerini takdir etmelerine ve daha keyifli bir işyeri deneyimi sunmalarına yardımcı olabilir. Bu ritüellerin bazıları, şirket için özel başarıları tamamlayan bireylere de dikkat çekebilir. Bu kutlamalar başkalarını daha yüksek hedeflere ulaşmak için teşvik edebilir ve meslektaşlarının dikkatini ve saygısını kazanabilir.

Ödül Törenleri

Birçok şirket, çalışanlardan daha yüksek performans hedeflerini yakalamak için ödül törenleri kullanır. Ödül törenleri kazananları tanıma fırsatı verirken, diğer çalışanlara da aynı hedeflere ulaşarak ne kazanabileceklerini gösterir. İşçiler genellikle müşteri memnuniyeti standartlarını elde etmek, bütçe altındaki projeleri tamamlamak ya da bu ödüller ile gelen saygının kazanılması için yeni yenilikler geliştirmek için çaba göstereceklerdir. Ödül kazananlar için ödüller sertifikalar ve plaklardan bonus nakit ve seyahat paketlerine kadar değişebilir.

Takım Oluşturma Egzersizleri

Şirketler ayrıca, çalışma saatleri arasında kurmanın bir aracı olarak saatlerce faaliyetlere sponsor oluyorlar. Birçok şirket, işçilerin ve yöneticilerin işyeri ortamı hakkındaki kaygılarını açık ve yargısız bir alanda iletişim kurmalarına olanak tanıyan tesis dışı, çok günlü geri çekilme sağlar.

Satış Ödülleri

En iyi satış temsilcileri genellikle yüksek motivasyonlu bireylerdir. Bir şirket, en iyi satış personeli için ödüllerin ritüelini eklediğinde, bu rekabetçi profesyoneller için motivasyon faktörleri artar. Ödül, başarılı bir satıştan sonra bir zil çalınmasından gelen basit bir kazanç mı, yoksa nakit bonuslar ve lüks öğeler şeklinde mi gelirse, satış görevlileri bu tür ödülleri daha yüksek bir kişisel sürüş ve dayanıklılık seviyesi ile takip ederler.

Doğum Günü Partileri ve Mutlu Saatler

Şirketlerin işçileri bir araya getirmek için kullandıkları bir diğer ortak ritüel, bir çalışanın kişisel dönüm noktalarını kutlamaktır. Doğum günü partileri, bebek duşları ve emeklilik kutlamaları, şirketlerin kişisel olmayan bir üretim aracı olarak değil, çalışanlara nasıl değer verdiklerini göstermek için kullandıkları yöntemlerdir. Saha dışı partiler, şirket piknikleri ve “mutlu saatler”, işçilerin ve yönetimin ofisin stresinden uzak, birbirleriyle sosyal katılım için daha fazla fırsata sahip olmalarını sağlar. İş yerinize ritüeller ile canlandırmak için uzaktan da destek veren Frankfurt iş yeri açma ritüeli hizmetleri size çok iyi gelebilir.

Frankfurt Aşk Ritüeli Hizmetleri

Yeni bir ilişki aramak, mutlaka stresli bir süreç olmak zorunda değildir. Eğlencenin, internetten ya da bir kız kardeşinin, kuzeninin ya da belirli bir iyi dilek arkadaşının uyuşma alışkanlıklarını göz ardı etmemek olduğu varsayılır. Eğlence ruhu içinde, etrafınızdaki sevgiyi geliştirmenize ve özel birini bulmanız için sizi motive etmenize yardımcı olacak bazı müthiş ritüeller.

Feng Shui

Asya’daki bu eski bilim, evinizde nesneleri ve mobilyaları nasıl düzenleyeceğinizi öğretir, böylece hayatınızdaki şeyler düzgün bir şekilde çalışır. Sevgiyi geliştirmenin bir yolu, çiftler halinde nesne satın almaktır. Masa, manto veya yemek masası üzerinde simetrik öğelere sahip olmak, aşk hayatını güçlendirmek için “çiftlerin” enerjisini çekebilir. Yani, ev için alışveriş yaparken, bir mumluk, tomurcuk vazo ya da kuğu süsleri satın almak yerine, iki tane almak akıllıca olacaktır. Evin güneybatı köşesinde çiftleri veya çok uzun bir lambayı koymak, “aşk köşesi” olarak kabul edildiğinden de iyi bir fikir. Bu alanda bir ritüel başlamadan önce, aşk hayatınıza dağınıklığı getirebileceği için düzenli olmasını sağlayın.

Resimler

Bu yukarıda verilen Feng Shui ipucu ile hemen hemen aynı. Duvarlara resim asarsanız, mevcut fotoğrafları veya resimlerini sevgi ile ilgili olanlara değiştirebilirsiniz: Örneğin, iki çocuk sarılma, oynayan köpekler ya da sevgiyle mutlu bir çift. Tercih ettiğiniz sevgi türüne enerji kazandırır. Evinizin tamamını öpüşmekle doldurmak istemiyorsanız, o zaman mutfak veya koridor için daha az açık olan resimleri saklayın ve yatak odanız için romantik olanları saklayın!

Bir Aşk Dergisi Oluşturun

Sevgi ile ilgili resimleri yapıştırabileceğiniz güzel bir dergi edinebilirsiniz. Bir resim mağazasından da bir eskiz defteri kullanabilirsiniz, bol bol resim tutabildiğinden ve sağlam bir kapak olduğundan emin olun. Tek uyarı, çok yönlü bir dergiye sahip olmanızı sağlamaktır, çünkü her zaman beklediğiniz gibi değil, istediğiniz şeyi elde edersiniz! Telefonumun fotoğraflarıyla aşk dergime sahip olduğumda, neredeyse hiç kimseyi göremediğim ve çoğunlukla telefonda konuşurken vakit geçirdiğim bir adam görüyordum!

Ayrıca En Sevdiğiniz Alıntıları Da Yazın

Özel bir şey bulduğumda sevgiyle ilgili alıntılar toplayıp onları dosyalamaktan hoşlanırım. Ruh eşi tırnakları ve genel aşk tırnaklarını birçok yerde bulabilirsiniz: http://www.venusopenshearts.com. Aşk mektupları yazarak ruh eşinize karşılık olarak aşk günlüğünü geliştirebilir. İnsanların bu konuda başarılı olduğunu duydum. Hayalleriniz ve hedefleriniz hakkında konuşabilir veya sevginizin sağlığı için özel bir dua söyleyebilirsiniz. Günlüğünüze uzun, sevgi dolu ve başarılı bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak bir şey koyun. Aşıkların hislerini daha yakından bilen Frankfurt aşk ritüeli hizmetleri uzmanları uzaktan desteği ile sizlere yardımcı olabilir.

Düsseldorf Bebek Ritüeli

Avusturya Eisenstadt Büyü

Dünyaya yeni gelen bebek, bereketiyle gelir, denir. Bebek, Allah’ın biz insanlara, en özel armağanıdır. Dolayısıyla onun hiçbir şekilde zarar görmesini istemediğimiz için batıl bir inanış olduğunu bilsek de yine de uygulamaktan vazgeçemediğimiz bir takım inanışlar vardır, bunlar ritüellerdir. Bebek duşu, özellikle “Kırk çıkarma” ya da” “Kırk uçurma” olarak da ifade edilen ritüeller vardır. Bebek duşu ritüeli nedir, nasıl uygulanır? Bu uygulama öyle bir hâl almıştır ki, tam bir tören havasında yapılır.

Kırk uçurma nedir?

Kırk uçurma dini bir gelenek değildir. Eski Orta Asya’da var olan bir Şaman geleneği olup Göktürklerde sıkça yapıldığına dair bilgiler mevcuttur. Doğa ve ruhla ilişki içinde olan Şaman toplumlarında, anne ve bebeğin sağlığı açısından kritik olan lohusalığın bitimi olan 40 gün bittikten sonra bir takım ritüeller uygulanarak bebek ve annesi yıkanır (kırk çıkarma) ve sonra anne ile bebeği kırk gezmesine çıkardı.

Dini bir âdet olmasa da, dua ve iyi niyetten oluşan, sosyal bağları kuvvetlendirmek için yapılan ritüeller sonucunda insanın kalbini rahatlatan geleneksel bir uygulama olduğu için günümüzde hâlâ sevilerek yapılmaktadır.

Kırk çıkarma nasıl yapılır?

Kırklama, kırk çıkarma ya da kırk uçurma olarak bilinen bu gelenek bebeğin 40. gününde anneyle beraber yıkanması, temizlenmesi, nurlanması ve gezmeye çıkmalarıdır.

Ancak hem kırklama banyosunda hem de kırklama gezisinde uygulanacak bir takım ritüeller vardır. Bu ritüellerin en önemlisi, 40 çıkarma banyosudur.

Kırk çıkarma banyosu nasıl yapılır?

Kırk çıkarma banyosu; etkisi olduğuna inanılan belli bir takım objelerle doldurulmuş ve dua okunmuş suyla, anne ve bebeğin “kırklama annesi” tarafından yıkanmasıdır. Bu gelenek çok eski bir gelenek olduğu ve zaman içinde değişerek günümüze kadar geldiği için kırklama banyosunun nerede yapılacağıyla ilgili iki farklı uygulama var günümüzde:

 • Birincisinde; kırklama banyosu sabah erken saatlerde evde yapılır. Banyoyu yaptıracak kişi eve gelirken yoldan, 40 taş ve 40 mevsim çiçeği toplar. Bunlar kaynatılıp mikroplardan arındırıldıktan sonra, dualar eşliğinde banyo suyuna atılır. Ayrıca suyun içine nazar değmesin diye nazar boncuğu, ayı temsil için gümüş, güneşi temsil için de altın atılır. Genelde kırklama annesi de yanında küçük bir altın getirir ve suyu hazırlarken fark ettirmeden bu altını da suya atar.
 • Kırklama annesi, abdestini alır ve dualar eşliğinde ellerini 40 defa banyo suyuna sokup çıkartır. Bu sudan 40 tas anne için, 40 tas da bebek için bir kenara ayrılır ve banyonun sonunda “Su aşağı, boyu yukarı olsun! Su gibi ömrü uzun olsun!” gibi sözlerle bebeğin ve annenin başından aşağı dökülerek, her ikisinin de kırkı çıkarılmış olur.
 • Banyonun bitiminden sonra bebeğe kırklık kıyafetleri giydirilir. Bu kıyafetlerin yeni olması gerektiğine inanılır. Anne de en şık kıyafetlerini giyer ve kırk gezmesine çıkmaya hazır hale gelmiş olur.
 • İkinci banyo geleneğinde ise kırklama banyosu hangi evde yapılacaksa evin sahibi tarafından yaptırılır.

Berlin Celalettin Salih Dost Ritüelleri

Berlin Yıldızname Metaphysik

Psikoloji alanında en çok çalışmanın yapıldığı ülkelerden biri de Almanya’dır. Hem çalışma alanının hem de uzman kişilerin genişliği ile dikkat çekmektedir. Yabancı uzmanların yanında bu alanda çalışmakta olan pek çok Türk uzman da bulunmaktadır. Bunlardan en önemli isimlerden biri de Celalettin Salih Dost isimli uzmandır. Bu uzmanın bir çok danışanı olmakla beraber Celalettin Salih dost ritüeli ile dikkat çekmektedir. Peki tanınmasının bu kadar etkili olmasının neden olduğu ritüelleri nelerdir, inceleyelim.

Berlin Bereket ritüeli

Bereket insanların var olduğu andan itibaren en çok önemsenen ve en çok beklenen olgulardan olup, sıklıkla hayatta karşımıza çıkmaktadır. Hayatımız içinde bereket, bolluk çoğu zaman beklediğimiz ve olmasını umut ettiğimiz durumlar içerisinde çok hassas bir yere sahiptir. Elimizde bulunan paradan, ekmiş olduğumuz mahsulün bereketli ve bol olması için bu terimi kullanırız. Hayatımıza bir çok  noktasında karşımıza çıkmaktadır. Örneğin Anadolu topraklarında  bir bebek dünyaya geldiğinde onun bereketiyle geldiği söylenir.

Pskilojiye göre kişiler düşünceleri ile bereketi artırabildiği gibi azaltabilir de. Bunu da yaparken metafizik bir konu olan enerjiden yararlanır. Hem psikolojide hem de metafizikte evrene vermiş olduğumuz enerji ile belirli durumları yaşayabiliyoruz. detaylı bir eğitim ile kısa süre içerisinde olumlu enerjiler ile hayatımıza  berlin bereket ritüeli ile bereketi getirmek oldukça mümkün bir durumdur.

Olumlama ve bereket seansları nelerdir?

Kişi evrene enerji yaymakta ve bu enerji ile iyi veya kötü durumlarla karşılaşırız. Evrene yaydığımız iyi enerji ile çoğu zaman bereket, bolluk, aşk hayatımıza girerken; evrene yaymış olduğumuz kötü enerji ile olumsuz durumlarla karşılaşmak ve ne yapacağımız bilmez duruma gelmek kaçınılmaz bir durumdur. Bu gibi durumlarda olumlama tekniği ile hayatımıza bereket getirebiliriz. Ayrıca nlp tekniği ile donanımlı ve alanında uzman kişilerden destek alarak da hayatına bereketi kolaylıkla getirebilirsiniz.

Almanya’da bereket ritüeli

Almanya’da alanında uzman birçok psikoloji bilim dalı ile ilgilenen kişiler mevcuttur. Almanya’da yaşıyorsanız ve bu alanda destek almak istiyorsanız biyoenerji uzmanı Celalettin Salih Dost ‘a başvurabilirsiniz ve tekniklerinden yararlanıp hayatına yön verebilirsiniz.

 

Berlin Kısmet Açma Ritüeli

Avusturya Eisenstadt Büyü

Birçok kişinin sorunları arasında yer alan kısmetsizlik için birçok dua ve kısmet açma ritüeli yer almaktadır. Medyumlar, hocalar ve bu konularda bilgi sahibi olan kişiler tarafından yapılan bu yöntemlerin bazılarını evde kendi dualarımızla yapabilmek de mümkündür.

Toplumun birçok kesiminde sevgilisi olmayanlar, evlenemeyenler veya mutlu olamayanlar sürekli bu durumu sorgulamakta ve buna bağlı olarak bazı ritüellere yönelmektedir. Evde okunabileceği söylenen dualar da mevcuttur bu durumlar için. Yalnız bu duaların çoğu sonradan üretilmiş olan dualardır ve inanılması güç ve doğru değildir. Fakat yaşadıkları ruh hali ve de özellikle toplum baskısı nedeniyle günah olduğu bilinmesine rağmen bu dualara inanmakta ısrar etmektedirler.

Bazı kişilerde şans faktörünün etkisi ile bu dualar olumlu sonuçlar doğurmuştur. Ancak her kısmet açma ritüeli hemen yapılamaz. Çünkü kısmet açma ritüelinin yapılması için önemli koşulları yerine getirmek gerekir. Bu önemli koşulları toplumsal hayatta yer edinmiş önemli alimlerin söylemleri etkilemektedir.  Kısmeti kapalı olan kişinin böyle düşündüğü için bu durumu yaşadığını belirten âlimler bu yanlışları yapmaması gerektiğini söyler. Bu tarz durumlarda genellikle yanlış davranışlarda bulunan kişilerin duaları kabul olunmadığı gibi doğru davranışlar sergileyen kişilerin duaları kabul olup, kısa sürede mutluluğu yakalayabilmektedir.

Kısmet açma ritüelinde nelere dikkat edilir?

*Kısmet açma ritüelinde genellikle dua etmek için sabah saatlerini tercih etmek gerekir. Çünkü insanlar sabah saatlerinde daha dinç, huzurlu, sakin ve mutlu olmaktadırlar. Bu saatlerde özellikle gürültünün olmaması ve çok fazla kişinin de rahatsız etme durumunun olmaması bu zamanı önemli kılmaktadır.

*Kısmet açma duası yapacak kişi kıbleye dönüp dua etmelidir.

* Yapılacak olan duada samimiyet ve içtenlik çokça önemli bir durumdur. Duaların kabul olması ne derece istendiğine ve ne kadar samimi olduğuna da bağlıdır.

*   Dua ve sure okunurken tam olarak yapılması gerektiği şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde dualarınız kabul olmayabilir ve kısmet açma ritüeli gerçekleşmeyebilir.

*Dua ve sureler kısmet açma için özel sureler olduğu için yanlış okunmaması ve de dikkat edilmemesi gerekir.

Celalettin Salih Dost İşyeri Açma Ritüeli

Düsseldorf Kariyer Koçluğu

İş hayatımızı oluşturan etmenler, eğitim hayatımız, kariyerimiz ve hali hazırda yapmış olduğumuz işler yer almaktadır. Bir çok kişi kendi iş yeri açmak ve kendi işini kurmak ister. Girişimci bir ruhla dünyaya gelen pek çok kişi kendini psikolojik olarak bu duruma hazırlamaktadır. Özellikle çalışma hayatından memnun olmayan bireyler ne yapacağını hangi işlerde çalışarak mutlu olacağını bilememektedir. Bununla beraber kendi yapacağı işinde başarılı olup olmayacağını da bilmeden bazen harekete geçebilmektedir. Bu gibi durumlarda bazen olumlu sonuçlar alınabileceği gibi bazen de hayal kırıklığı yaşanabilmekte,istenen sonuçlar elde edilememektedir.

Bütün bu durumlardan en iyi sonucu almak için kariyer koçluğu hizmetinden yararlanmak gerekmektedir. Bununa beraber kariyer ile ilgili hizmetler alarak kendini daha iyi tanıyabilir, bundan sonra daha sağlıklı adımlar atılabilir.

İş sahibi olmanın yanında iş yeri açmak da pek çok kişinin istediği bir durumdur. İş yeri açmak istiyorsanız ancak nasıl adım atmak istediğinizi bilmiyorsanız iş yeri açma ritüeli ile derin bir nefes alabilirsiniz.

NLP ile iş yeri açma ritüeli

Modern psikolojinin temel etmenlerinden olan nlp tekniği ile adım atabilirsiniz. Doğru cümleler ile ilk olarak beyninizdeki engelleri ortadan kaldırın. Dışarıya verdiğiniz enerji ile evrene olumlu mesajlar gönderip, iş yeri açma konusunda bir adım atmış olursunuz. Çünkü yeni bir girişimde bulunmak için kendinizi hazır hissetmeniz önemli bir durumdur. Nlp ile eğitim ve kariyer koçluğu da verilmekte olup mantıklı adımlar atılabilir. Hangi alana yönelmeniz konusunda doğru kararlar vermiş olursunuz. İş yeri açmadan evvel yapacağınız iş ile ilgili gerekli alt yapıyı sağlamak bazen başarılı olmak için yeterli olmayabilir. Gerekli alt yapının yanında yapacağınız işin püf noktalarını da çok iyi analiz etmek başarılı olmanız için gereklidir.

Berlin iş yeri açma ritüeli

İş yeri açmak, işle alakalı kendinizi hazır hissetmek  ve kariyer anlamında danışmanlık almak istiyorsanız Almanya’da bu konuda yapılan çalışmaları takip edebilirsiniz. Birçok danışanı ve oldukça önemli çalışmaları ile Celalettin Salih Dost’tan iş yeri açma ritüeli hakkında destek alabilirsiniz.

Ritüel Nedir?

Bereket ritüellerine geçmeden önce ritüelin ne olduğuna bakalım. Ritüel, dinsel tören ve kutlamaların genel adıdır. Dini bir inanç gibi benimsenmiş alışkanlık, kişilerce kutsallaştırılmış davranışlar, biçimler ve temalardır. Ritüeller çok çeşitli olmakla beraber bu yazımızda bereket ritüellerine değineceğiz.

Bereket ritüelleri nelerdir?

1)Nar ritüeli

Nar her daim insanlar arasında bolluk ve bereketin timsalidir aslında. Uzun zamandan beri yaygın olan bu bereket ritüeli Perşembe günleri özellikle yapmanız tavsiye edilmektedir. Yeni ay döneminde yapılması buna ayrı bir değer katacaktır. Nar ritüelinde ilk olarak bolluk, bereket ve neşe için niyetlenin. Küçük bir tencere suya, bir fincanın yarısı kadar yenibahar atın. Tahta kaşıkla karıştırırken içinizden sürekli ‘evimi ve kalbimi neşeye, bolluğa ve huzura açıyorum’ diye iyi dileklerde bulunun. Daha sonrasında gözlerinizi kapatarak evinizin dilediğiniz gibi neşeyle ve bollukla dolduğunu hayal edin. Koku ve buhar ile bu enerjinin evinizin her yerine ve üzerinize sindiğini düşünün.

Grek mitolojisinde nar ritüeline sıklıkla rastlanmaktadır. Berlin koresi olarak anılan heykelin sol elinde bulunan nar, farklı medeniyetlerde de nar ritüelinin önemli olduğunu bizlere daha iyi göstermektedir.

2)Nuray Sayari’ nin bereket kesesi

Mutfağınızda sağlık, bereket ve şifa olmasını isteyenler ilk olarak sade beyaz bir kumaştan kendi kendinize bir kese dikiyorsunuz veya satın da alabilirsiniz. Kesenin içine de bir avuç kişniş tohumu dolduruyorsunuz. Herhangi bir ölçü olmadan dilediğinizce dolduruyorsunuz. Avucunuza aldığını bu kişnişi iyi dileklerle kesenin içine doldurun. Mutfak tezgâhınızın herhangi bir yerine asın ve sahip olduğunuz her şey için şükredin. Bu ritüele göre bu keseyi astığınız mutfakta daima yemekler şifalı ve bereketli olur. Yeni ayda ve dolunayda yapılması tavsiye edilir.

3)Şebnem Ekşib’in bereket ritüeli

Diğer bereket ritülleri ile biraz farklılık arz eder. Evinizin sizin için rahatlatıcı bir köşesine üç adet kırmızı mum yakın. Mumun yanına ayrı ayrı küçük kaplara bir miktar pirinç ve tuz yerleştirin. Kullanacağınız kabın ve masanın örtüsünün mümkün olduğunca altın ve dore tonlarında olmasına özen gösterin.

Türkiye ‘de sıklıkla kullanılan bereket ritüelleri Berlinde de oldukça yaygındır.

Berlin Bebek Ritüeli

Geleneksel törenler yaşamımızın olmazsa olmazları diyebiliriz. Anadolu’da kültür zenginliğinden kaynaklı birçok ritüel bulunmaktadır. Her toplumun kendine özgü gelenekleri olduğu gibi binlerce yıllık tarihi geçmişi ve farklı toplumlarının mirasçısı ülkemiz de gelenekler açısından oldukça zengindir. Hemen her alanda bulunan ritüellerden biri de bebek ritüelleridir. Bebeğin ismini koyarken, ilk dışı çıktığında veya ilk adımı attığında bebek ritüeli karşımıza çıkıyor. Her ne kadar değişen değer yargılarıyla unutulmaya yüz tutmuş olanlar da olsa da bazıları ayakta durmak konusunda ısrarcı veya başka bir biçime dönüşmektedir. Şimdi bebek ritüellerimizde neler var, sırayla inceleyelim.

Tuzlama Töreni

Tuzlama töreni doğumdan hemen sonra gerçekleştirilir. Bazen bebeğin ter kokmaması için bazen de beyaz tenli olması için yapılan tuzlama töreninde bebeğin üzerine tuz dökülür. Daha sonra bebeğin kaşına kara bir kalem çekilir ve alnın ortasına nazar değmesin diye mavi bir leke yapılır. Bebek için gelen hediyeler daha önceden süslenmiş bebeğin karyolasına asılır ve anne de süslenerek ailece yemek yenir.

Doğum Helvası

Doğumun hemen ardından helva pişirilerek eve gelen misafirlere ikram edilir. Yakın komşulara ve akrabalara da dağıtılır. Bu helvayı yiyenler çocuğa hediye takabildikleri gibi helva yedikleri tabağa para da atabilirler.

İsim Koyma Töreni

Bebek ritüeli isim koyma töreni, insanın kişiliğini oluşturan özelliklerden biri olarak görüldüğü için çokça önem taşır. Verilen isim, çocuğun geleceğini, karakterini, toplum içindeki yerini belirleyeceğine inanılır. Çocuğun adı genelde doğumdan sonraki hafta konur ve ad koyma töreni evin en yaşlı kişisi tarafından gerçekleştirilir. Çocuğun sağ kulağına ezan okunup sol kulağa da kamet getirilir. Üç kere ‘senin adın …’ denilerek isim koyma töreni gerçekleştirilir.

Kırk çıkarma ve kırk uçurma töreni

Çocuk kırklama veya kırk uçurma töreni bebeğin kırk günlük olduğu gün gerçekleştirilen törendir. Bu bebek ritüeli aslından bebeğin artık rahat bir şekilde dışarı çıkarılabilecek olmasının kutlanmasıdır. Bir gün önceden bu tören için hazırlıklara başlanır. Bazen kurban da kesilmekte olup, genellikle yemek için et, nohut, fasulye, pilav, hoşaf ve helva misafirlere ikram için hazırlanır.

Berlin Aşk Ritüelleri

almanya kişisel gelişim

Aşk ve bereketinizin önündeki en önemli engel sizsiniz. Diğer engellerin de yine sizinle ilgili olduğunu ve bunu kaldıracak ritüeller ve uygulama şekillerinin de olduğu bilinmektedir.

Aşk ritüeli başlamadan önce geçmişi kısaca arındırmak, kimleri tek tek affetmiş ya da bağlarını kesmiş olmanız gerekiyorsa onarlı not edin. Bu kişileri tek tek karşınıza getirerek, onlardan size uzanan ‘’ eterik kordon’’ yani sevgi olmayan bağları hayırlısıyla, mutlulukla makas ile kesin. Geçmişten yaşam derslerinizi de alarak aranızda sevgi bağı olmayan kişileri hayatınızdan atın ve kendinizi rahat bırakın. Aşk ritüellerini sırayla inceleyelim

Mıknatıs ritüeli

Sevdiğiniz kişi ile kendi resminizi yüz yüze gelecek şekle getirin ve ortasına bir küçük mıknatıs koyun. Resimleri kenardan zımbalayın. Dolunay gecesinde bu zımbalanmış resimleri karanfil ile tütsüleyip kırmızı ipek kumaşa yerleştirerek kumaşın kenarından dikin.

Hazırladığınız bu ipekli aşk ritüeli yatak odasında gizli bir çekmeceye yerleştirin.  Bu ritüelin hazır olduğu geceden başlayarak yedi gece karşı tarafa ‘’ seni seviyorum- sana teşekkür ediyorum’’ deyin. Yine yedi gece boyunca bilinçaltınıza görev verin ve karşı taraf ile ne mesaj almanız gerektiğini sorun.

Aşkta arınma ritüeli

Aşkınız ve ilişkinizle alakalı yaşadığınız sıkıntılardan yola çıkarak ince uzun beyaz bir kâğıda siyah kalem ile aşağıdan yukarıya doğru yazın. Yalan, ilgisizlik, kıskançlık gibi konulardaki şikâyetler dile getirilir. Bu kâğıdı su dolu kaba doyun ve 21 gece buzlukta bekletin. 22.günün sabahı bu kâğıdı ‘’ aksın gitsin bizden çıksın’’ anlamında suya bırakın.

19 başak ritüeli

Bereket sembolü olan on dokuz kurutulmuş başağı altın sarısı ip ile bağlayın. Bu ipin ucundan keserek para cüzdanınıza koyarak yedi gece ev veya iş yerinizdeki bereket köşenizde bekletin. Sekizinci günün sabahı bu başakları zengin, başarılı ve bol bereketli kişilere dağıtın.

Bereket yastığı

Aşk ritüel çeşitlerinden bereket yastığının içine kurutulmuş gül yaprağı, Kişniş tohumu ve demir parayı mor ipek kumaşa koyun. Kumaşı yastığı içinde bir gece bekletin. Bu yastıkla 21 gece uyuduktan sonra mesajcı rüyalarınızı melek günlüğünüze not edin, son olarak parayı toprağa gömün.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat